В НПП "Синевир" ремонтують дороги та мости, понищені паводком (ФОТО)

Нищівний паводок, який 20-21 листопада 2015 року «похазяйнував» на Закарпатті, завдав чималої шкоди й інфраструктурі Національного природного парку «Синевир». Річка Теребля та її притоки руйнували на своєму шляху все: дороги, мости, перепади, підпірні стінки тощо.

В НПП "Синевир" ремонтують дороги та мости, понищені паводком (ФОТО)

До деяких територій парку було повністю відрізане сполучення. Так, стихія на території НПП «Синевир» повністю зруйнувала 23 км автодоріг, частково зазнали нищівних руйнувань 28 км доріг лісогосподарського значення, вода забрала 4 автомобільні мости та 9 перехідних містків, було знищено стихією 140 п.м перепадів та 680 п.м підпірних стінок. 

«Одразу ж як припинилися опади, ми власними силами та за кошти установи почали відновлювальні роботи, - розповідає заступник директора НПП «Синевир» Василь Росоха. – Для ліквідації наслідків стихії задіяно сім одиниць техніки, в тому числі бульдозер, екскаватор, самоскид. На сьогодні вже вдалося відновити повністю 4,5 км доріг, частково відремонтовано 5,3 км доріг лісогосподарського значення, 240 пагонних метрів підпірних стінок. Відновлювальні роботи ще тривають». 

Відновлюючи свою інфраструктуру, паралельно НПП «Синевир» надає допомогу сільським громадам і окремим жителям у боротьбі з наслідками стихійного лиха.

03 грудня 2015р.

Теги: паводок, дороги, Синевир

НОВИНИ: Політика

11:57
/ 1
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
» Всі новини