ФОТОФАКТ. В Ільниці хрест, освячений УПЦ МП, пов'язали стрічками в кольорах російського прапора

22 листопада в Ільниці. що на закарпатській Іршавщині, греко-католицькою громадою було освячено старий, 1856 року, хрест. При цьому на ньому урочисто майоріли синьо-жовті стрічки як символ державного прапора України.

ФОТОФАКТ. В Ільниці хрест, освячений УПЦ МП, пов'язали стрічками в кольорах російського прапора

А сьогодні, 29 листопада, цей же хрест (згідно з архівом - греко-католицький) був освячений вірниками Української православної церкви Московського патріархату.

"Ніхто б на це дуже не зреагував, якби не один факт. Замість синьо- жовтих стрічок замайоріли поєднання червоного, синього та білого кольору, що символізують російський прапор. Постає величезне питання: люди добрі, в якій державі ВИ живете? Кого прославляєте? Це просто не вкладається нікому в голові! Може православна громада пояснить свої дії.? Росія стріляє наших братів на Сході, а ми в Ільниці "Їх" величаємо???", - емоційно, але абсолютно слушно запитує на своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук дописувач Леся Осійська.

29 листопада 2015р.

Теги: Ільниця, хрест, УПЦ МП, православ'я

Коментарі

українець 2015-12-06 / 10:14:20
Мене, як жителя Закарпаття та України дивує тата річ, як масковский патріярхат.

Михайло 2015-12-05 / 16:39:56
Пане Ільниця! Справа не в кольорах.Справа в тому, що під цими кольорами на українській земплі проливає невинну кров московський окупант. Не УКРОП напав на його землю, а московит на нашу. А попи так званої УПЦ МП на території суверенної України (а фактично руської православної церкви в Україні) навіть відмовляються відспівувати наших воїнів, які загинули під національним прапором (синьо-жовтим). То хіба це є справжнім християнством? Якому Богу Ви молитеся?

іван 2015-12-02 / 02:43:45
СБУ треба затримати тих бородачів нехай вітсидять десять років а потім у якутію нехай їдуть проповідувати або на камчатку.

Роман 2015-12-01 / 15:39:44
МП - москальський патріархат. Требе будити обмеженим вірником щоб не знати що УПЦ МП веде антидержавну політику.

патріот 2015-12-01 / 12:17:36
Правильно. Тим, хто любить Путіна і Гундяєва, а не Бога, - чемодан, вокзал, Рассія!

567 2015-12-01 / 12:12:52
Взагалі то для Бога немає превілейованої нації, а Хрест Св.не місе для акцентування політичноих поглядів...В церкві прикрашають його вишитим рушником і не більше..

правда 2015-11-30 / 08:28:06
Соромно за Закарпатців, які хочуть виправдати промосковські погляди. Мене завжди дивувало те, що Закарпатці протягом 24 років незалежності завжди голосували не так як інші західні області. І зараз в час російської агресії знаходяться люди, які мають антиукраїнські погляди.СОРОМНО за нас!

Толік 2015-11-30 / 08:22:34
Що можна чекати від адептів секти "русскава міра"?частина духовенства греко-католицького,в основному вищого,нічим не краща,але там є хоч частина притомних людей.а у мп - тьма -темна. Знову ж питання до нашого тупоґо люду...

Ккк 2015-11-29 / 23:40:58
То старого ковбаски буде робота. Він за одно з блюком і за росію. Ільничане живіть його в шию такого земляка. Слава Украйіні

Анонім 2015-11-29 / 23:33:08


Ви кого тут за дурнів маєте? 



Ви спершу казали, що це прапори "русинського" прапора, а тепер включили дурня.



Всі наступні ваші коментарі будуть видалятися. Хай вами займається Служба безпеки.



Адмін




 


Учасник 2015-11-29 / 23:06:16
Стрічки вішають однозначно провокатори. Спостерігають за цим всім однозначно неуки .Ніколи не розумів яке має відношення московський прапор до Закрпаття .шкода шо я ті коменти не прочитав ,було б цікаво почути аргументи місцевої вати






Стрічки однозначно вішають провокатори

Православний 2015-11-29 / 22:54:00
Якщо справа в цих стрічках то зняти їх і все!!!!!!!!!!

До аноніма 2015-11-29 / 22:50:14
О, то тут уже і погрози тим чий цей пост...ну точно як в МП...

upd 2015-11-29 / 22:36:52
Захожанин, суть питання у тому, що у вашому селі поклали москальський триколор. допетрав ?

Анонім 2015-11-29 / 22:07:04
Ні! Ви Олег, якщо не вірите у Бога, то це ваша особистіста справа! Прийдіть у неділю до Храму Божого і вистійте цілу службу! Не зумієте! Майте хочаб совість, не наставляйте праведних людей, які ідуть правильним шляхом, іти по шляху, який любиться вам! Якщо ви зробили такий вибір, то він ваш і нечій більше! У кожного повинна бути своя думка, своя віра! І кожен християнин буде вірити Богу і нашим Проповідникам, а хто не є християнином то буде вірити у віртуальний світ та в телебачення! А той, хто організував цей пост поплатиться за все, не сьогодні, то завтра!

Сукам 2015-11-29 / 21:53:34
Всім любителям москальського триколору- на Росію з чемоданами і не на заробітки, а наохтема!

Олег 2015-11-29 / 21:21:36
Анонімові. А що таке наставники Храму Божого? Це що, не люди, такі ж,як ми? Чи наявність ряси автоматично робить таку особу праведником? Вони ж повинні не менше,ніж півроку поститися, весь час "умертвляти" плоть і плекати душу. А ви візьміть, поставте десять таких "слуг божих" поряд, так де"ять з них будуть важити більше центнера. А якщо такий піп служить ще й церкві, яка відкрито підтримує агресію проти твого народу, то це натуральня свиня, місце якій в українській тюрмі. Пастир має бути із своєю паствою, священник із своїм народом. Усе інше не має жодного стосунку до Христового вчення.
І ще одне, читаєш окремі коментарі і вкотре переконуєшся у правоті старини Дарвіна - так багато істот є не творінням Божим, а пішли все-таки від мавпи.

Адмін 2015-11-29 / 21:01:49


Видалено кілька коментарів, якими намагалися виправдати цей російський триколор. Всі наступні такого ж плану так само видалятимуться без попередження. Досить, наїлися вже "русскава міра" в Криму і на Донбасі. На Закарпатті цього не буде.


... 2015-11-29 / 20:50:43
Та якщо вже так все розмито, щоб вже зовсім було толерастично та космополітично, давайте свастику причепемо, такий собі ведичний симол. Абсолютно нічого спільного не побачимо з фашистами, як і з нелюдами-москалями ті три кольори зовсім ніого спільного не має. Так же ж чи ні? Наші мирні закарпатські на всі боки люди.

патріот 2015-11-29 / 20:05:29
Ти справді тупий, чи прикидаєшся?

Ви зняли українські стрічки і повісили мацкальські. Це в той час, коли Росія напала на Україну, анексувала крим і частину території Дрнбасу, а наші хлопці віддають свої життя, щоби зупинити окупанта.

Дуже сподіваюся, що в Ільниці знайдуться хлопці, які вичислять організатора того паскудства, имлять і підвісять за яйця.

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 10
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21