В Ужгороді тривають "підкилимні" перемовини щодо квотно-партійних принципів формування влади

Триває підготовка до установчої сесії Ужгородської міської ради VII скликання.

В Ужгороді тривають "підкилимні" перемовини щодо квотно-партійних принципів формування влади

На першій сесії, зокрема, будуть розглянуті кадрові питання. Попри те, що, як повідомляло Закарпаття онлайн, новообраний міський голова Богдан Андріїв звернувся до громадськості та політичних партій, представлених у раді, щодо суттєвого скорочення кількісного складу виконавчого комітету, його повної деполітизаціії та відмежування від практики "партійних квот" при формуванні виконкому, тривають активні кулуарні перемовини між представниками окремих політичних сил щодо можливого неголосування за новий склад виконкому, сформованого за такими принципами.

Як стало відомо інтернет-виданню Закарпаття онлайн, окремі політичні сили наполягають на партійно-квотному принципі при формуванні складу виконкому. Зокрема, активними в цих процесах є представники "Самопомочі". Що є дивним з огляду на те, що у Львові, міським головою якого є лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий, виконком складається всього з 5 чоловік.

Враховуючи, що всі кадрові питання (за винятком секретаря ради) в міськраді відбуватимуться шляхом відкритого голосування шляхом підняття рук (карточки для голосування ще не готові), завтра, на першій сесії Ужгородської міськради, вже буде видно, які принципи формування міської влади відстоюватиме та чи інша політична сила.

25 листопада 2015р.

Теги: виконком, Самопоміч, Андрій Садовий

Коментарі

рита 26.11.2015 / 08:58:58
ВСЯ УКР ПОЛИТИЧНА ЕЛИТА ЦЕ КУРВОТА ПРЕДАТЕЛИ И ДОГОВАРНЯКИ А НАРОД ВСЕ 25ЛЕТ ЗА БОРТОМ

НОВИНИ: Політика

18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
» Всі новини