Віктор Ющенко: Українська громада в Румунії постійно відчуватиме повноцінну підтримку України

Президент України Віктор Ющенко взяв участь у церемонії відкриття українського Культурно-інформаційного центру в Бухаресті.

Віктор Ющенко відкриває український Культурно-інформаційний центр в Бухаресті
Віктор Ющенко відкриває український Культурно-інформаційний центр в Бухаресті

У своєму вітальному слові Глава держави відзначив важливість цієї події в контексті розвитку двосторонніх відносин між Україною та Румунією. На переконання Президента, дві країни, безумовно, мають бути партнерами у вирішенні питань, пов'язаних із культурним життям наших народів і задоволенням національних потреб діаспор.

В. Ющенко підкреслив, що під час двосторонніх зустрічей, які були проведені в рамках його офіційного візиту, обговорювалося належне забезпечення прав української громади в Румунії та румунської в Україні. «Ми знімемо всі проблемні питання, які стосуються забезпечення прав національних меншин», – зауважив Президент України. Він підкреслив, що під час спільного засідання першої Українсько-Румунської Президентської комісії цьому питанню, зокрема, було приділено значну увагу. Через 30 днів, за словами Глави держави, сторони домовилися підготувати і обмінятися відповідними ініціативами стосовно української та румунської діаспор. «Ми домовилися, що Президенти беруть під особистий контроль ці питання. Вони належать до наших національних пріоритетів», – сказав Віктор Ющенко у коментарі журналістам після завершення церемонії.

Президент також запевнив представників української громади в Румунії, що вони постійно відчуватимуть повноцінну підтримку нашої держави. «Україна все зробить для того, щоб ви почувалися гідно і комфортно», – підкреслив Глава держави.

Президент України оглянув приміщення інформаційного центру, зокрема, бібліотеку і комп’ютерний клас.

31 жовтня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
» Всі новини