Йдеться про партії "Відродження", "Патріот", Європейська партія України і "Наш край", які в своїй сукупності отримують у міськраді 20 із 36 місць.
Безперечно, що здійснити в місті очікувані перетворення і загалом дати ужгороду шанс на гідне майбутнє за таких умов практично неможливо. Тим більше, з огляду на те, що через тотальний підкуп кандидат в мери Михайло Качур, на якого покладали надії ужгородці, у підсумку здобув лише третє місто, а у другому турі змагатимуться два колишні "регіонали" і антимайданівці - Богдан Андріїв і Сергій Ратушняк.
Не дивно, отже, що громадські активісти, зокрема і ті, що кандидували в списку апртії влади "БПП "Солідарність", закликали ужгородців не миритися з масовим підкупом і чинити активний опір легітимізації виборчих фальсифікацій в обласному центрі Закарпаття. Перша акція в цьому контексті оголошена на 12.00 середи, 28 жовтня, біля споруди УМВС України в Закарпатській області. На неї закликають як простих ужгородців, так і представників різних політичних сил.
Ініціатори акції хочуть вислухати на ній голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, керівника закарпатської міліції Сергія Князєва та начальника обласної СБУ Олега Воєводіна.
"Відродження" |
8846 |
9 |
"БПП "Солідарність" |
4748 |
5 |
"Патріот" |
4545 |
4 |
Європейська партія України |
3584 |
4 |
ВО “Батьківщина” |
3222 |
3 |
"Наш край" |
3049 |
3 |
"Єдиний Центр" |
2737 |
3 |
"Самопоміч" |
2635 |
3 |
КМКС - Партія угорців України |
2546 |
2 |
ВСЬОГО: |
35912 |
36 |
Роман 2015-10-28 / 15:23:28
Прізвище Москаля відповідає його змісту і його суті
Ужгородець 2015-10-28 / 15:09:08
Я уявляю як би землю рили МВС і СБУ якби такі чутки ходили скажімо про ЕЦ.А зараз тишина,нічого не бачать нічого не чують.
патріот 2015-10-28 / 15:00:56
Це і є дурня. Насправді Москаль тягне на мера Рату, якого свого часу витягнув у нардепи. Це і є справжньою мотивацією дій Москаля в Ужгороді.
Тому завдання ужгородців - геть і Рату, і Андріїва, і Москаля!
мммм 2015-10-28 / 13:47:08
Москаль х...ло!!!!!! Ла-ла-ла-ла-ла! Гниду нам прислали аби ригів не тільки в Ужгороді а й в Міжгірї повернули до влади!!! Підкури, фальсифікації голосування без паспорта по 2-3 рази, "каруселі" --- такі вибори були в Міжгірї!
Адмін 2015-10-28 / 11:04:21
То була технічна помилка. 20 - це все одно більшість.
Варвар 2015-10-28 / 10:28:38
В автора проблеми з простою математикою. Перераховані ним партії разом дають 20 мандатів. А 25 буде, якщо додати туди солідарність
цензор 2015-10-28 / 09:30:54
Роману:Чудово, розумнику - якщо ти піднімеш сво очі до гори і почнеш розмірковувати то "темна сторона" за твом и міркуваннями мае всього 12 голосів то про яку більшість йде мова. Повторюю - можна менше емоцій а більше конкретики Я так розумію ви не го ові нести відповідальність за те що когось безпідставно називаете "регіоналом". Так?
Спарта 2015-10-28 / 09:14:40
Покладали на Качура надії? Не несіть дурниці. То побриється, то зачіску змінить - і вся виборча кампанія.
роман 2015-10-28 / 09:10:59
цензор 2015-10-28 / 08:56:30
Будь-ласка щоб не бути голослівним можна більше конкретики Кого з партій-переможців називають "регіоналами" якщо можна доведшть це конкретним прізвищами.
-----
Будет тебе і прізвища і какао з чаєм....
Зайди на сайт ЦВК і ознайомся зі списками кандидатів. А якщо ти не в темі то читай розумні статті і набирайся досвіду.
РИГИ (януковичі, путлерівці, рускоміровці) - Відсрадження, Жопоблок, Їх край
порохху 2015-10-28 / 08:58:10
Князев это тот который две квартиры идва гаража при купил возле бассейна на зарплату? Народ схавает-быдло схавает-быдло все схавает
цензор 2015-10-28 / 08:56:30
Будь-ласка щоб не бути голослівним можна більше конкретики Кого з партій-переможців називають "регіоналами" якщо можна доведшть це конкретним прізвищами.
Андрій 2015-10-28 / 08:49:42
Хлопці, та це ж КОНТРЕВОЛЮЦІЯ!!!!! За що ж Ми ВМИРАЛИ?????????????
Люмпен 2015-10-28 / 05:51:28
Подякуймо за реванш Риггів Дяді Гені ,який чітко виконавши вказівки Ведмедчука забезпечив цей реванш Риггів в Ужгороді і ЗАкарпатті