За результатом тотального підкупу більшість в Ужгородській міськраді здобувають екс-"регіонали" (ТАБЛИЦЯ)

За результатом виборів до ужгородської міської ради, що супроводжувався тотальним підкупом виборців, більшість в у вищому представницькому органі обласного центру Закарпаття здобувають екс-"регіонали", що кандидували в партіях-клонах колишньої "Партії регіонів".

За результатом тотального підкупу більшість в Ужгородській міськраді здобувають екс-"регіонали" (ТАБЛИЦЯ)

Йдеться про партії "Відродження", "Патріот", Європейська партія України і "Наш край", які в своїй сукупності отримують у міськраді 20 із 36 місць.

Безперечно, що здійснити в місті очікувані перетворення і загалом дати ужгороду шанс на гідне майбутнє за таких умов практично неможливо. Тим більше, з огляду на те, що через тотальний підкуп кандидат в мери Михайло Качур, на якого покладали надії ужгородці, у підсумку здобув лише третє місто, а у другому турі змагатимуться два колишні "регіонали" і антимайданівці - Богдан Андріїв і Сергій Ратушняк.

Не дивно, отже, що громадські активісти, зокрема і ті, що кандидували в списку апртії влади "БПП "Солідарність", закликали ужгородців не миритися з масовим підкупом і чинити активний опір легітимізації виборчих фальсифікацій в обласному центрі Закарпаття. Перша акція в цьому контексті оголошена на 12.00 середи, 28 жовтня, біля споруди УМВС України в Закарпатській області. На неї закликають як простих ужгородців, так і представників різних політичних сил.

Ініціатори акції хочуть вислухати на ній голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, керівника закарпатської міліції Сергія Князєва та начальника обласної СБУ Олега Воєводіна.

 "Відродження"

 8846

 9

 "БПП "Солідарність"

 4748

 5

 "Патріот"

 4545

 4

 Європейська партія України

 3584

 4

 ВО “Батьківщина”

 3222

 3

 "Наш край"

 3049

 3

 "Єдиний Центр"

 2737

 3

 "Самопоміч"

 2635

 3

 КМКС - Партія угорців України

 2546

 2

 ВСЬОГО:

 35912

36

 

 

28 жовтня 2015р.

Теги: підкуп, вибори, Ужгород, Геннадій Москаль

Коментарі

Роман 2015-10-28 / 15:23:28
Прізвище Москаля відповідає його змісту і його суті

Ужгородець 2015-10-28 / 15:09:08
Я уявляю як би землю рили МВС і СБУ якби такі чутки ходили скажімо про ЕЦ.А зараз тишина,нічого не бачать нічого не чують.

патріот 2015-10-28 / 15:00:56
Це і є дурня. Насправді Москаль тягне на мера Рату, якого свого часу витягнув у нардепи. Це і є справжньою мотивацією дій Москаля в Ужгороді.

Тому завдання ужгородців - геть і Рату, і Андріїва, і Москаля!

мммм 2015-10-28 / 13:47:08
Москаль х...ло!!!!!! Ла-ла-ла-ла-ла! Гниду нам прислали аби ригів не тільки в Ужгороді а й в Міжгірї повернули до влади!!! Підкури, фальсифікації голосування без паспорта по 2-3 рази, "каруселі" --- такі вибори були в Міжгірї!

Адмін 2015-10-28 / 11:04:21
То була технічна помилка. 20 - це все одно більшість.

Варвар 2015-10-28 / 10:28:38
В автора проблеми з простою математикою. Перераховані ним партії разом дають 20 мандатів. А 25 буде, якщо додати туди солідарність

цензор 2015-10-28 / 09:30:54
Роману:Чудово, розумнику - якщо ти піднімеш сво очі до гори і почнеш розмірковувати то "темна сторона" за твом и міркуваннями мае всього 12 голосів то про яку більшість йде мова. Повторюю - можна менше емоцій а більше конкретики Я так розумію ви не го ові нести відповідальність за те що когось безпідставно називаете "регіоналом". Так?

Спарта 2015-10-28 / 09:14:40
Покладали на Качура надії? Не несіть дурниці. То побриється, то зачіску змінить - і вся виборча кампанія.

роман 2015-10-28 / 09:10:59
цензор 2015-10-28 / 08:56:30
Будь-ласка щоб не бути голослівним можна більше конкретики Кого з партій-переможців називають "регіоналами" якщо можна доведшть це конкретним прізвищами.
-----
Будет тебе і прізвища і какао з чаєм....
Зайди на сайт ЦВК і ознайомся зі списками кандидатів. А якщо ти не в темі то читай розумні статті і набирайся досвіду.
РИГИ (януковичі, путлерівці, рускоміровці) - Відсрадження, Жопоблок, Їх край

порохху 2015-10-28 / 08:58:10
Князев это тот который две квартиры идва гаража при купил возле бассейна на зарплату? Народ схавает-быдло схавает-быдло все схавает

цензор 2015-10-28 / 08:56:30
Будь-ласка щоб не бути голослівним можна більше конкретики Кого з партій-переможців називають "регіоналами" якщо можна доведшть це конкретним прізвищами.

Андрій 2015-10-28 / 08:49:42
Хлопці, та це ж КОНТРЕВОЛЮЦІЯ!!!!! За що ж Ми ВМИРАЛИ?????????????

Люмпен 2015-10-28 / 05:51:28
Подякуймо за реванш Риггів Дяді Гені ,який чітко виконавши вказівки Ведмедчука забезпечив цей реванш Риггів в Ужгороді і ЗАкарпатті

лоци бачи 2015-10-28 / 04:59:43
усе м казав ош ужгород то чмошники єнни і запроданці срані лімітчики

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 10
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21