Балога Порошенкові: Настав момент істини – ви не можете створити більшість в облраді без "регіоналів" і бандитів

Віктор Балога на свїй сторінці у соцмережі Фейсбук звернувся до Глави держави Петра Порошенка.

Балога Порошенкові: Настав момент істини – ви не можете створити більшість в облраді без "регіоналів" і бандитів

"Пане Президенте, вибори на Закарпатті завершилися. Впевнений, з результатами Ви ознайомилися. Кількість голосів, які набрала партія влади – це прямий наслідок того, що Ви відрядили у область людей, які здатні продукувати лише картинку для телебачення.

Хотів би помилятися, що Ви з Медведчуком та бандитами весь цей час воювали проти мене особисто. Але, зараз настав момент істини. У Вас немає можливості створити більшість у обласній раді без бандитів і вчорашніх «регіоналів». А це – заявка на політичне самогубство, 

"Ви уже догралися до того, що віддали Ужгород бандитам. Прямо під носом у Вашого генерал-губернатора, в самому Ужгороді йшла скупка голосів, починаючи з продуктових наборів перед виборами, закінчуючи 500-ма гривнями в день голосування. Результатом бездіяльності призначених Вами чиновників стало те, що громада міста не повірила своїм очам, коли побачила, хто виходить в другий тур. 26-те жовтня стало чорним понеділком для кожного ужгородця, який прагне кращого майбутнього для свого міста. Впевнений, такий результат був би не можливим, якби не сприяння влади.

Зараз громада Ужгорода змушена обирати між вчорашнім і позавчорашнім. Люди просто втратили будь-яку мотивацію йти на такі вибори. Уже зараз можна говорити, що місто відкинули у своєму розвитку на десятиліття назад.

Це і є головний результат Вашої команди на цих виборах. Можливо, хоча б після цього зупините їх, щоб не наламали дров у всій області?", – йдеться у зверненні депутата Віктора Балоги.

27 жовтня 2015р.

Теги: Балога, Порошенко, звернення

Коментарі

лариса 2015-10-29 / 09:50:29
новый мер чопа самардак вечный пионер и его окружение.вечный позор в истории чопа.

Іван 2015-10-28 / 14:40:16
Балогу поставити головою обл адміністрації, а Моцкаля на чотири сторони хай йде і піариться до Луганська

Таня 2015-10-28 / 11:50:33
Не триндіть про Чоп. Там люди якщо і в шоці, то щасливому - що буде нарешті нормальний мер і адекватна команда в міськраді. А Віктору Івановичу час уже ревізувати осередки не тільки в Ужгороді, але й на місцях: в Чопі ЄЦ - це зброд хапуг під керівництвом самодурки, що дискредитують партію і формують їй абсолютно негативний імідж

Вовік Вовікович 2015-10-28 / 09:25:39
Як кажуть "Чия би мичала...:-) ЄЦ може в облраду і непогано набрав, але про домінацію Му-му в області вже мова йде. То вже закарпатський "Титанік", який буде помалі губити рейтинги кожні пів-року. Хоча, шо Мацкаль, шо Баблога - почті-шо одна поприга, обоє з старої ЛГБТ-спільноти, але різних лагерів))) В області потрібні нові лідерські морди, але поки-шо їх не пускають, поки не вступили в ЛГБТ. А за наш Ужгород нехай Баблога не переживає і не лізе, самі тут розберемось без нього.

кат 2015-10-28 / 08:44:56
Ти Василю йдися лічити *блюк* з медведчуком убили *гешу*!!!!

василь позуханич 2015-10-28 / 07:00:37
...покійний Михайло Токарь бив Балогу по лицю і кричав - "я тебе скотина мером зробив шоб ти людей обкрадав?"
Через півроку Токаря розстріляли...
Всі знають, що головний бандіт і злодій пан Б.
Дай Бог Москалю сили закрити цих полудурків до в'язниці.

Робін 2015-10-28 / 02:04:11
У Чопі теж саме,люди в шоці

патріот 2015-10-28 / 00:27:41


Порошенко зробив це не через помилку, а свідомо. По виборах на Закарпатті бачимо чому Москаль воював з прогресивними партіями і тягнув в облраду ригів Відродження і Нашого краю - щоби зробити з ними більшість в облраді. Бо Москалю і Пороху легше знайти спільну мову з ригами, ніж з тими, хто представляє нове суспільство. Бо по ментальності, по специфіці дій вони самі риги.


Толя 2015-10-27 / 23:38:09
Порошенко зробив велику помилку коли не зробив все аби пройшли місцеві вибори одразу після революції гідності. Коли ще риги не оклемались, поки риги не піднияли голови, поки риги були у страху і розтеряності, поки всі риги дрижали і чекали смерти. Тоді треба було провести вибори, аби до влади прийшли всі ті політичні сили, що брали участь в революції гідності.

патріот 2015-10-27 / 22:01:01
Віддаю перевагу Балозі. Москаль - чмо!

Андрій 2015-10-27 / 21:40:28
Віктор Іванович! Повага і респект! Я ще більше став Вас поважати!

челядник 2015-10-27 / 21:05:26
Балога на сих виборах упозірував красавою - без ригів, без підкупів і переможець.

свій 2015-10-27 / 20:29:41
Москаль х...ло!!!!!! Ла-ла-ла-ла-ла! Гниду нам прислали аби ригів не тільки в Ужгороді а й в Міжгірї повернули до влади!!! Підкури, фальсифікації голосування без паспорта по 2-3 рази, "каруселі" --- такі вибори були в Міжгірї!

ЗАКАРПАТТЯ 2015-10-27 / 19:55:47
МОЛОДЕЦЬ!

василь 2015-10-27 / 18:45:37
найби ся мацкаль забирав у свої чернівці авать на усі чотири боки бо ганьбимеся таким головов настоящий маразматик

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 10
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21