На "студентському" окрузі в Ужгороді перемогу здобули кандидати від "Відродження" та Опблоку

"Контрреволюція відбулась", - констатував, повідомляючи дані зі "студентської" дільниці та перемогу на ній регіоналів, голова студентського профкому УжНУ Ростислав Головчанський.

На "студентському" окрузі в Ужгороді перемогу здобули кандидати від "Відродження" та Опблоку

"Коротко про вибори.

В студентському окрузі 0210715 (4 гуртожиток) виграв закріплений кандидат від Відродження - 154.

Опозиційний блок - 108

Наш Край - 99

Контрреволюція відбулась", - навів результати голосування на дільниці Ростислав Головчанський.

Кандидатом від "Опозиційного блоку" на згаданому окрузі була Мар'яна Лазур.

26 жовтня 2015р.

Теги: студенти, округ, Опблок

Коментарі

Ваня Бедей 2015-10-31 / 00:16:17
Українка, час? Скільки часу пройшло, а щось змінилось? Я думаю стало даж гірше! Просто люди не розуміють що потрібно почати з себе, а не від когось просити цього.

Юра 2015-10-28 / 16:04:52
Там біля тополі калина росте
Мамині очі чекають тебе
Сива у розпачі плаче
Сина все чекає та в Бога вже його душа.
Мам я в бою за волю пішов в далечінь,
За правду і долю НОВИХ ПОКОЛІНЬ...

Украінка 2015-10-28 / 09:21:51
Ваня Бедей! Тільки час еас з вами розсудить і все розставить по місцям! Але я вірю що все буде добре!

Украінка 2015-10-28 / 09:17:02
Шановний Роман! Вам ніхто не давав права мене особисто оскорбляти і в ващій промові ні слова розумного нема...А культурі спілкування вас вже не навчити і напевно вам і так в своєму лайні комфортно...Мені просто вас жаль...

Студент УжНУ (нажаль) 2015-10-27 / 19:58:23
По-перше, голосували головним чином районні та обласні студенти. Деякі навіть спеціально приїхали в неділю, аби (виконати громадянський обовязок) зустрітись віч на віч зі Сковородою; По-друге, універ є самим продажним в Україні, з хабарями які перепольовують навіть Киівські виші. Студенти в такому середовищі живуть, не можуть бути іншими. По-третє, всеукраїнська відсталість та слабкість науково-освітньої бази УжНУ продукує студентів та майбутнє краю з нікчемно низькими знаннями та моральними якостями громадянина (див.2). Ті, хто не зміг виїхати навчатись за бугор чи в столицю, залишаються в УжНУ і багато - це по суті сліпа череда за дипломом. По-третє, які батьки, такі і діти. Нема в Україні, чого не могли б люблячі батьки купити своєму чаду за гроші, від атестата до трудової книжки. Кого виховали, того й маємо і саме таке минуле майбутнє чекає Ужгород.

Роман 2015-10-27 / 14:09:52
Украінка 2015-10-27 / 10:05:47
Мені здаеться що це не викладачі які так кажуть про студентів - позор! А результати голосовання - особисто я підтримую - може хоч "Відродження" щось змінить в цьому сірому місті...
------------------
Що змінять? Ти що тупа? Ти представник тупорилого стада навіть не уявляєш собі що таке партії і що теке політичні проекти!!?? Що змінив проект Сильна Україна, Україна вперед, ПР, Не так і тд. Вернуть собі сторицею ті гроші що вам тупим роздали і збагатяться от що зміниться. Ганьба долбо....бам продажним студікам. Обрали ригів!!!! Контреволюція відбулась

Олена 2015-10-27 / 13:55:58
А їм для чого думати, якщо вони впевнені, що гроші вирішують ВСЕ.

Ваня Бедей 2015-10-27 / 12:41:36
Українка, що змінять! Коли народ сам такий! Коли народ продається за 300-400 грн, та кого потрібно змінювати. Вданому обидві сторони.

Украінка 2015-10-27 / 10:05:47
Мені здаеться що це не викладачі які так кажуть про студентів - позор! А результати голосовання - особисто я підтримую - може хоч "Відродження" щось змінить в цьому сірому місті...

Ваня Бедей 2015-10-27 / 00:53:18
Віктор Ужну ужгородський не кидайся словами.Нічого ти б не зробив,

Викладач УжНУ 2015-10-26 / 23:11:57
Боже, яка худоба. Як шкода тієї невеличкої часточки дітей, котрих справді можна назвати студентами. Головна причина цього свинства - відсутність будь-якого відбору до вишу. В школах їм "чесні" вчителі, про яких ніхто не згадує, понаставляють за гроші, родинні зв"язки чи якісь послуги високі бали і усе те сміття валом валить до університету, не маючи ані найменшого уявлення про те, що навчання - це ДУЖЕ важка праця, а, головне ніякогісінького бажання вчитися. До університету приходить сформоване, доросле лайно, яке уже не переробиш, особливо в умовах, коли виш не очищається від нього, бо є заручником існуючої системи "навчання".

Доцент 2015-10-26 / 22:04:02
Тупориле стадо баранів.Яке на парах, таке і в житті.Ні до науки ні до чого, все за гроші привикли рішати.Наше майбутнє...)) червяки все життя в гавні живуть і комфортно себе почувають!

укр 2015-10-26 / 20:19:25
дебіли ті студенти: якщо їм треба гроші, могли взяти, а прлголосувати як самі хотіли, а якщо хотіли за Оппоблок, тоді вони подвійні дебіли

викладач ужну 2015-10-26 / 19:50:44


Флуд. Коментуйте по темі публікації. Коментар видалено. Адмін


Віктор Ужну ужгородський 2015-10-26 / 19:14:43
Мочив би я тих олухів з Ужну в туалетах. Всіх би раком поставив і таких копняків наваляв. А потім провів лекцію про те як треба УКРАЇНУ любити. Дали б мені волю всіх би поставив на місто. Тупе ужнувське стадо. Лише трахаються в тих гуртожитках і бухають.
Цей результат Це в першу чергу оцінка самого вишу. Це означає, що профсорсько-викладацький штат слабий з точки зору патріотичного і духовного виховання студентів. Вчать їх там всякої херні що в житті не знадобиться, а чесному життю не вчать... Гідності немає, немає совісті, немає самоповаги, немає любові до УКРАЇНИ. Ганьба гнилим студікам.

Валя 2015-10-26 / 18:45:06
oleg, ХАХАХАХА the best комент!!!!

oleg 2015-10-26 / 18:34:53
шановні 300 гривньові та кому май повезло 500гр. виборці Будьте добрі ті суми, за яку ви продали свій голос, потратьте в аптеках- купіть собі гандонів та предохраняйтеся .Оби більше такі як ви ідіоти не народжувалися

Theresa 2015-10-26 / 18:33:33
Undorító árulók.

до Ужгородець 2015-10-26 / 18:26:13
ти майже студент УжНУ:) видно по твоїй граматиці та помилках) Янукович також представляв ПР, і також "було не важно". Яка партія, такі її члени. Нехай тебе тепер тошнить, коли Ужгород твої кандидати, обрані купленими студентами з районів та інших областей, остаточно перетворять в болото в центрі Європи. Бери сокиру, йди з Погорелим і Ратою дорубуй дерева.

ужгородець 2015-10-26 / 18:16:33
ви всі що написали коменти,мені вас шкода таке у явлення склалося що вас опустили і в тому вині студенти. ви ковдуші неважно яка партія а важливо хто представляє її на вас так званих какакандидатів дивитись тошно було а слухати то вобще,брехачі!!!

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38