Балога: Проходження "Відродження", у співпраці із владою, до Закарпатської облради стане заявкою на ще одне Придністров'я

"Принцип "ворог мого ворога – мій друг" привів владу до того, що на Закарпатті вони вступають в союзи не лише з місцевим криміналітетом і Медведчуком, а й з "русинами"-сепаратистами. Так-так з тими самими "русинами", які то проголошують "незалежність", то закликають Путіна на Закарпаття", - розповів на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук народний депутат Віктор Балога.

Балога: Проходження "Відродження", у співпраці із владою, до Закарпатської облради стане заявкою на ще одне Придністров'я

Згадуючи, що українці загалом важко орієнтуються в питанні "русинства" нардеп коротко оповів про це явище: "В цілому українці мало обізнані в цих питаннях, бо нинішня влада, як і попередня, разом зробили багато для того, щоб слово "русин" стало синонімом визначенню "сепаратист".

Хоча насправді закарпатців, які називають себе русинами, можна поділити на дві групи: перші - воюють в АТО, допомагають 128-й бригаді і бачать своє майбутнє лише в складі України. Другі "русини" - сидять на російських грошах, мають на території Закарпаття своїх кураторів з ФСБ РФ і час від часу займаються провокаціями.

Перших не те, що значно більше. Просто другі - це маргінальна групка, кілька десятків людей. Масовість їхнього руху підтримує картинка на російському телебаченні і міфи про русинів, які часто поширюють представники нашої влади.

Перші не несуть загроз українській державності. Других ми успішно локалізували і маргіналізували. А їхнього лідера змусили тікати на територію Росії".

А відтак, вже із проекцією на нинішню політичну ситуацію в області, констатував: "Але "русини"-сепаратисти зі зміною влади на Закарпатті почали виходити з підпілля. Це почалося ще в часи появи руху "Український вибір", який допомагав їм в різних проектах. А зараз люди президента на Закарпатті почали з ними активно загравати - голова ОДА використовує русинську говірку і всіляко намагається залучитися їхньою підтримкою.

Щоб ви розуміли, ціна питання такої підтримки - це кількасот голосів у скарбничку "Солідарності" на Закарпатті.

Але найцікавіше буде далі. Лідер сепаратистів, який сидить в Москві і якого ми з нетерпінням чекаємо на нашій гостинній землі, щоб навчити його любити Україну, офіційно виступив на підтримку кандидатів від партії "Відродження" і їхнього претендента на посаду міського голови Мукачева та недалекого родича Медведчука Івана Чубірка. А "Відродження" на Закарпатті, як я уже говорив, контролює народний депутат Ланьо, до якого у правоохоронців немає жодних питань. Бо він з перших днів став їхньо опорою на Закарпатті.

Тобто, влада випустила з пляшки джина, з яким точно не зможе впоратися. Якщо "Відродження", за підтримки сепаратистів пройде в обласну раду, то це заявка на ще одне Придністров'я. Нинішня влада з області поїде, бо вони тут ніколи не жили, і залишать нас знову сам-на-сам з цією проблемою".

Зважаюч на вищевказане, Віктор Балога звернувся до голови СБУ з вимогою перевірити заяви так званої "ПРЕЗИДИИ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ" щодо підтримки діяльності партії "Відродження" на Закарпатті, а також факт співпраці цієї політичної сили з сепаратистськими рухами.

При цьому, аби читачам було вповні зрозуміло масштаби загрози та глибину "русинства" від "ідейного натхненника" політичних русинів і маріаонетки Кремля Петра Гецка, нардеп дав посилання на акаунт згаданого посіпаки у Живому журналі.

19 жовтня 2015р.

Теги: Придністров'я, Відродження, русини

Коментарі

зірка 2015-11-06 / 17:21:09
розумний

патріот 2015-10-19 / 14:06:11
Для Балоги і Блюк, і русини - минуле. Біда в тому, що те, що він викинув як непотріб, підняла і оживила влада Пацкана-Москаля-Пороха

василь 2015-10-19 / 13:54:05
блін, якоє то політика грязноє діло, докі Балога толкав Блюка в обласні депутати і кормив русинів, я вже не кажу за політичну його карєру при СДПУо, то все було ОКЕЙ і як тільки щось пішло у них не так, без договорняків, то зразу кричить КАРАУЛ.

НОВИНИ: Політика

10:28
Станом на 10 травня на Закарпатті виявлено 32 випадки COVID-19, померли 2 пацієнт
23:40
/ 12
На Закарпатті партія Медведчука влаштувала автопробіг з забороненою комуністичною символікою
16:52
/ 6
Антиугорські листівки у Берегові розклеювали мешканці Дніпра та Києва
14:01
/ 32
Звернення громадськості Закарпаття до Папи Римського
19:45
/ 1
20 травня відбудеться друге засідання другої сесії Закарпатської облради
21:10
Від провокацій до популізму: чи є політичне майбутнє в угорської партії FIDESZ після виключення з більшості Європарламенту?
16:36
/ 12
Десакралізація влади як шанс до реального самоврядування
23:08
/ 4
Поліція розслідує факт порушення рівноправності громадян провокаторами у Берегові
19:16
/ 32
ФОТОФАКТ. У Берегові влаштували чергову "антиугорську" провокацію з неукраїнськими помилками
23:20
/ 26
У понеділок на Закарпаття прибуде словацький ієрарх, що є противником єдності греко-католиків України
14:25
/ 31
Спроби греко-католиків Закарпаття об'єднатися з УГКЦ придушують угорці та словаки, - експерт
15:44
Очільника закарпатських "слуг" покарають максимальним штрафом – рішення фракції
08:55
/ 3
Київський очільник закарпатських "Слуг народу" влаштував вечірку без масок, з конспірацією і салютом
16:17
/ 125
Закарпатська церковна аномалія: погляд з Києва
14:51
/ 3
Уповноважений із захисту державної мови звернувся до Закарпатської ОДА щодо мовного інциденту у дитсадку Виноградова
09:47
/ 6
ОДА перевіряє інформацію про можливу відмову прийняття дитини в дитсадок у Виноградові через незнання угорської
17:34
/ 17
Уряд погодив кандидатуру Петра Добромільського на посаду заступника голови Закарпатської ОДА
10:24
/ 21
Закарпатка, що "запустила" головний фейк війни про "розіп'ятого хлопчика", скаржиться, що він негативно відбився на її родині
10:20
/ 27
Київський куратор закарпатських "слуг народу" "відхрестився" від співпраці з одіозним Волошином
21:45
/ 12
Експертиза підтвердила, що "ріднозакарпатський" заступник мера Ужгорода Пинзеник їздив за кермом п'яним – "Магнолія-ТВ"
16:44
/ 56
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА очолить київська мукачівка Марусинець
08:21
/ 45
Брати Андріїви "проштовхують" перейменування вулиці в Ужгороді іменем покійного предстоятеля церкви держави-агресора (ДОКУМЕНТ)
15:38
/ 9
Очільником департаменту культури Закарпатської ОДА стане головред Мукачівського драмтеатру Тищук
15:31
/ 2
Звільнений із посади голови Свалявської РДА Тарабій призначений заступником керівника Мукачівської РДА
14:34
/ 60
"Ріднозакарпатського" заступника мера Ужгорода Пинзеника затримали п'яним за кермом авто
» Всі новини