Гандбол. Ужгородські "Карпати" перемогли херсонську "Дніпрянку"

Перемогою ужгородської команди завершився 16 жовтня перший матч ІІІ-го туру жіночої Суперліги проти "Дніпрянки" - 23:19.

Перший тайм розпочався рівною боротьбою двох команд, але вже за декілька хвилин «Дніпрянка» вийшла вперед. В ужгородок не все вдавалось в захисті, а високі гравці херсонської команди вдало цим користувались. Проте, подолавши стартове хвилювання, гравчині «Карпат» не тільки відігрались, а й активно нав’язували боротьбу та за рахунок швидких переходів вийшли вперед. У підсумку – 13:7 на користь «Карпат».

Друга половина зустрічі проходила під цілковитим контролем ужгородок. «Карпати» багато атакували та добре оборонялись. Особливо варто відзначити гру воротаря «Карпат» Ірини Яблонської, яка відбила 17 кидків із 32.

В другому таймі Борис Петровський дозволив собі випустити молодих гравців та поекспериментувати зі складом, що і вплинуло на рахунок в другої половини гри. Так, замість воротаря він випускав польового гравця Надію Воронову, що було неабиякою перевагою під час атаки. Проте, це призвело до того, що воротар не встигла повернутись на свою позицію і херсонки з центра поля закинули м’яч у порожні ворота. Але Надія таки зуміла відбити один з кидків «Дніпрянки», що викликало захват у глядачів.

Протягом всієї гри гандболістки грали доволі грубо, про що свідчать  численні двохвилинні вилучення та семиметрові кидки. У підсумку, «Карпати» десять хвилин грали у меншості, проте у власні ворота був призначений тільки один семиметровий.

Найточнішими у складі ужгородок була Дар'я Кот, яка закинула дев’ять м’ячів. Найкращим гравцем херсонської «Дніпрянки» можна назвати Яну Реву, яка закинула сім м’ячів.

Другий матч відбудеться 17 жовтня в спорткомплексі «Юність». Початок о 13:00.