Люди нарікають, що серед потенційних забудовників − чимало родичів депутатів. Окрім того, селяни кажуть, у списках робили зміни − хто в черзі був в перших числах, опинився в кінці. Окремо сперечаються і через необхідність попередньої оплати за інфраструктуру - проведення газу та електроенергії.
"Ми можемо газ не хочемо, нас є більшість людей бідних. Чому вони створили собі свій кооператив, ми маємо платити. Ми знаємо, де є державна інстанція. Ми підемо туди", − каже одна з місцевих мешканок.
Районний депутат Володимир Гвоздьо зазначає, людей збурило саме те, що у сільській раді не дочекалися закінчення судової тяганини.
"Люди відстоюють справедливість, тобто справедливий поділ тих земельних ділянок, на яких можна буде будуватися всім, а не тільки родичам депутатів… На 61 особу було виготовлено акти відводу землі… Як так, є судові ухвали: не вчиняти ніяких дій. Люди зверталися: давайте вирішимо у судовому порядку все, а потім будемо приймати рішення, так як суд вкаже", − каже Гвоздьо.
Володимир Гвоздьо також зазначає, щоб надати право на реєстрацію цих ділянок, депутати повинні спочатку на сесії проголосувати за це. Тому місцеві жителі зібралися сьогодні, щоб не дозволити це зробити.
В.о. Підвиноградівського сільського голови Наталія Палінчак каже, на сесію не виносилося питання щодо земельних ділянок у цьому мікрорайоні. Тим, хто проплатив інфраструктурні виплати, надали дозвіл на виділення землі, але проекти землеустрою поки не затверджували. Також, за її словами, якщо люди продовжуватимуть блокувати роботу сільської ради і сесія не відбудеться до кінця жовтня, працівники місцевого дитячого садка залишаться без зарплати. На цьому засіданні, зазначила керівник сільради, депутати мали погодити відповідні зміни до бюджету, адже з району кошти на оплату праці працівникам дошкільного закладу уже виділені. Завідувачка садочку Надія Данканич з цього приводу навіть зробила звернення до односельчан, аби ті дали можливість провести сесію та внести зміни, від яких залежить зарплата освітян.
12 жовтня депутати так і не змогли провести засідання сесії Підвиноградівської сільської ради.
Нагадаємо, жителям села Підвиноградово на Закарпатті прийшли повідомлення з проханням оплатити у 20-денний термін інфраструктурні витрати для отримання безкоштовних земельних ділянок. Селяни мали сплатити по 38 тисяч гривень за газифікацію, електрифікацію та приватизацію ділянок.
Шість мешканців села і три учасники АТО подали через це позов до суду. Вони вимагають скасувати рішення сільської ради стосовно виділення земельних ділянок після сплати за прокладання інфраструктури у даному мікрорайоні.