На Закарпатті кандидат у мери Іршави від "Відродження" рекламується зі скла автобуса як адвокат (ФОТО)

На рейcовому автобусі “Ужгород-Лисичево» розміщена реклама юридичної компанії «Товстий і партнери». На рекламі – фотографія Віктора Товстого, який є не лише представником фірми, а й, на даний момент, кандидатом на посаду міського голови Іршави від партії «Відродження».

На Закарпатті кандидат у мери Іршави від "Відродження" рекламується зі скла автобуса як адвокат (ФОТО)

Автобус, що належить ПАТ «Мукачівське АТП-12106», курсує через місто Іршава, у якому, власне, балотується Віктор Товстий.

У рекламі, де зображені прізвище та фотографія кандидата, можуть вбачатися ознаки  так званої прихованої агітації.

«Така реклама у мене вже більше ніж два роки. Я являюся за фахом юристом, являюся засновником і головним партнером юридичної компанії «Товстий і Партнери», – прокоментував ОПОРІ ситуацію Віктор Товстий. – І коли лице компанії представляє її директор і засновник, у цьому також нічого поганого нема. А те, що я вирішив балотуватися, ну це співпадіння таке. Я рекламувався так протягом останніх двох років і буду так продовжувати робити, якщо, випадково, не виграю вибори. Я буду продовжувати рекламуватися в такий спосіб. Тому що це така традиція і я тут нічого нового не придумав».

ОПОРА нагадує: згідно з пунктом 6 частини 9 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори»,  розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів забороняється.

Володимир Феськов, координатор ОПОРИ у Закарпатській області

12 жовтня 2015р.

Теги: кандидат, мер, автобус, реклама, адвокат

НОВИНИ: Політика

18:43
/ 9
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
19:29
/ 1
Національні спільноти регіону презентували культурну спадщину на фестивалі "Етнічний віночок у Закарпатті"
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
22:29
Польща та Словаччина допомагатимуть Україні в рамках Карпатської ініціативи розвивати Карпатський регіон
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича
01:15
/ 14
Посол Федір Шандор вручив копії вірчих грамот в угорському МЗС Фото новина
21:13
/ 12
Заступником голови Закарпатської ОВА став Ростислав Пріцак Фото новина
11:04
/ 4
ЗМІ: угорщина блокує початок переговорів про вступ України до ЄС через питання нацменшин
20:54
/ 3
Кабмін погодив звільнення Т.Аверіна з посади голови Тячівської РДА
16:21
/ 9
Ексголова Тячівської РДА часів Януковича Шелевер уник відповідальності за махінації з землею
20:08
/ 7
Ексрегіонал і ексОПЗЖист В'ячеслав Шутко оголосив про запуск нового телеканалу на Закарпатті
00:49
/ 3
Московська пропаганда на Закарпатті на початках Чехословацької республіки
15:19
/ 26
Кабмін погодив призначення Тараса Гайдука на посаду голови Ужгородської РДА
14:01
/ 36
Зеленський підписав указ про призначення Шандора послом в угорщині
02:49
/ 13
Хто пиляє Закарпаття? Коштовна земля "по дружбі" з очільником ОВА – Bihus.info Відео новина
14:30
/ 26
Ужгородський любитель "русского міра" уник реального покарання за наполегливу пропаганду комунізму та проросійські публікації Фото новина
22:32
/ 12
Кабмін погодив призначення Василя Іванча першим заступником голови Закарпатської ОВА
18:28
/ 51
На пресконференції в ІА "Інтерфакс-Україна" розповіли про "зловживання високопосадовців" та "масштабну схему розкрадання земель на Закарпатті" Відео новина
17:48
/ 9
(Не)корумпованого рахівського суддю Тулика звільнять через громадянство Румунії
22:07
/ 3
Московськоправославному блогеру з Хустщини присудили штраф за розпалювання релігійної ворожнечі
21:01
/ 12
Зеленський призначив головою Закарпатської ОВА Мирослава Білецького
19:47
/ 2
Зеленський на Закарпатті повідомив, що Україна і угорщина готують двосторонній документ
18:44
/ 9
Зеленський в Ужгороді зустрівся з представниками бізнесу Фото новинаВідео новина
» Всі новини