В Ужгороді кандидати "Відродження" заманюють на зустріч дитмайданчиками і "світяться" у муніципальній газеті (ФОТО)

Кандидат на посаду міського голови Ужгорода та у депутати міськради від партії "Відродження" Богдан Андріїв, а також кандидат у депутати від цієї ж партії Євген Прозор, – інформують про зустріч із виборцями під приводом "відкриття дитмайданчика".

В Ужгороді кандидати "Відродження" заманюють на зустріч дитмайданчиками і "світяться" у муніципальній газеті (ФОТО)

Зокрема, спостерігачі ОПОРИ зафіксували розклеювання листівок-оголошень на під’їздах одного з дворів, де міститься заклик прийти на зустріч.

На самій зустрічі, за повідомленням спостерігача ОПОРИ, кандидати обговорювали із мешканцями, в основному, питання благоустрою їх двору. Богдан Андріїв розповів також про свою ініціативу проведення реконструкції місцевого стадіону «Автомобіліст».

Безпосередньо про факт встановлення дитмайданчику у дворі під час заходу не наголошувалося.

Водночас у факті облаштування дитмайданчика у дворі напередодні зустрічі із кандидатами можуть вбачатися ознаки так званого непрямого підкупу – адже кандидатам заборонено проводити агітацію, що супроводжується наданням виборцям матеріальної допомоги чи певних послуг.

Також спостерігачі ОПОРИ фіксують факти частих згадок про Богдана Андріїва під різними інформаційними приводами на сторінках муніципальної газети «Ужгород» в якості секретаря Ужгородської міської ради. Зокрема, в останньому випуску газети – №15 від 03 жовтня – опублікована думка Андріїва про систему держзакупівель. Зміст цієї публікації може спонукати виборця голосувати або не голосувати за кандидата.

Також на сторінках газети інформується про те, що Андріїв, як секретар міськради, взяв участь у відкритті виставки живопису художника та архітектора Степана Шолтеса.

При цьому Богдан Андріїв, як секретар міськради, із 15 вересня по 07 жовтня перебуває у щорічній відпустці, а з 08 по 25 жовтня – у відпустці без збереження заробітної плати, – повідомили у відповіді на інформаційний запит.

Відтак у фактах – коли Богдан Андріїв відвідує заходи в якості секретаря міськради, будучи при цьому в офіційної відпустці, та у інформуванні про свої дії чи думки у муніципальній газеті «Ужгород», – спостерігачі ОПОРИ вбачають ознаки використання адмінресурсу.

Також, як стало відомо ОПОРІ, 07 жовтня під час зустрічі кандидата Богдана Андріїва із мешканцями одного із дворів, стався інцидент із представником громадського руху «Досить!» Дмитром Козонаком та молодими людьми, які нібито є представниками Андріїва.

Зі слів Дмитра Козонака, який виклав відео інциденту, молодики перешкоджали йому підійти до кандидата і поставити питання щодо теми підкупу виборців та намагалися відібрати відеокамеру. «Я ще не прийняв рішення про звернення до міліції - просто не встиг подумати в цьому напрямі. Зараз всі зусилля кинув на поширення відео та спілкування з народом», – повідомив ОПОРУ активіст.

ОПОРА нагадує: згідно із частиною 2 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», кандидатам, які займають посади  в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, у військових частинах (формуваннях), на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи (...).

Згідно із частиною 4 цієї ж статті, забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (...) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Згідно із частиною 7 цієї ж статті, засобам масової інформації, їх посадовим та службовим особам і творчим працівникам під час виборчого процесу у своїх матеріалах і передачах, не обумовлених угодами, укладеними відповідно до вимог цього Закону, забороняється агітувати голосувати за або не голосувати за кандидатів чи поширювати інформацію, яка має ознаки політичної реклами, безоплатно або яка оплачена з джерел, не передбачених цим Законом, а так само поширювати будь-яку інформацію з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного суб’єкта виборчого процесу (...).

ГМ ОПОРА

09 жовтня 2015р.

Теги: Відродження, дитмайданчик, газета

Коментарі

Яна 2015-10-10 / 22:41:30
Об’яви реальні. Просто люди, які їх набирали безграмотні. А між собою люди Прозора окрім як Андрєєв Андрієва не називають.

Ужгородець 2015-10-09 / 23:48:11
Це вже точно партія " Солідарніть" буде робити всякі брудні, ганебні , вчинки аби протягнути свого кандидата, і це щи називається партія президента ганьба!!! А ці брошурки навіть не знають як правильно пишеться фамілія кадида у Мери " Богдан Андріїв" а не Андреев! Вони просто розуміють що це єдиний кандидат за якого будуть голосувати люди! Який чесний, прозорий та незалежний!!!!

ооо 2015-10-09 / 19:57:05
Бачила відео, особисто я не за Андріїва, але побачивши як ці псевдоактивісти намагались зіпсувати його машину і несли якийсь бред про справедливість,Андріїв має повне право написати на них заяву в міліцію. Бо справедливість має вирішувати суд, а свої наліпки хай на чоло собі наклеють. І з чого вони взяли, що вони активісти- самі себе так назвали, але хто вони такі в реальності ніхто не знає!!!!Вже бісить від таких активістів - перебіжчиків, як Світлик, наприклад!

командос 2015-10-09 / 17:59:21
Автор запиту (і, судячи з усього, цього матеріалу також) Гулан Ярослав Володимирович працює і на сайті ПроЗахід, який належить Пацкану, тобто є партійним ЗМІ "БПП "Солідарність".
То якої об'єктивності ви хочете від ОПОРИ, від імені якої пише Я.Гулан?

Спарта 2015-10-09 / 17:54:53
Навіть при Янеку губернаторам було заборонено брати участь у виборах! Порох круче Янека!

не АндрЕЕв 2015-10-09 / 17:53:01
Прізвище кандидата - Андріїв, а не Андрееев. І в його команді, безумовно, це знають. Тому ОПОРІ варто би було трохи акуратніше підбирати ілюстрації до своїх матеріалів, не використовуючи дезу від опонентів на взірець оголошення на фото.

об'єктивка 2015-10-09 / 17:28:49
ГМ ОПОРА дивним чином не бачить аналогічний піар і використання комунальних ЗМІ з боку голови Закарпатської ОДА і першого номера в списку партії влади "Блок Петра Порошенка Солідарність" Геннадія Москаля.

НОВИНИ: Політика

18:49
/ 3
Сійярто назвав стосунки з Україною в контексті закону про освіту "серйозним конфліктом"
09:00
/ 4
На фестивалі в Малому Березному відмінили концерт словацького фаната Путіна
06:27
/ 5
Депутати-мажоритарники Закарпаття найгірші в Західній Україні щодо виконання своїх обіцянок
07:08
/ 3
Нікому не вдасться заблокувати українську інтеграцію в НАТО - Порошенко
07:45
/ 8
Футбол як провокація
12:13
/ 20
Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником
17:30
/ 16
Угорщина провела в закарпатській Синевирській Поляні 26-й відкритий "інструктаж" для угорців Карпатського басейну і Закарпаття
18:53
/ 15
СБУ заборонила в'їзд в Україну футболістам-угорцям, які зіграли у сепаратистському чемпіонаті
04:58
/ 1
Москаль знову серед "середняків" у черговому рейтингу голів ОДА – 12-й
04:37
/ 8
Нація нізвідки: непримарна небезпека
04:04
Посол України в НАТО: Угорщина не демонструє бажання вирішити мовне питання
12:59
/ 1
Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич
05:39
Олександр Гаврош: "Закарпаття — одна з найслабших ланок в Україні, тому вороги б’ють по ній"
18:20
/ 13
"Ніж у спину" від Орбана: Угорщина відновила наступ на Україну в НАТО та в ЄС
18:06
/ 8
"Бо "послідовні": Угорщина, попри обіцянки, таки блокуватиме будь-яке рішення саміту Україна-Грузія-НАТО
08:02
/ 6
США незадоволені тим, що Угорщина блокує політичну співпрацю України з НАТО
07:34
/ 1
Не тільки саміт НАТО: про що насправді домовилися Україна та Угорщина
17:22
/ 33
Москаля обрано головою Закарпатської організації БПП
20:42
/ 12
"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні
06:18
/ 2
Комітет Європарламенту проголосував за процедуру санкцій проти Угорщини
12:13
/ 6
Петер Сійярто: "Я не хочу повторення війни між Угорщиною та Україною"
22:50
/ 17
Журналіст ТСН роздратував угорського міністра Сійярто запитаннями про угорсько-українські стосунки
04:40
/ 1
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 5
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
» Всі новини