Віктор Балога показав "Без парканів" свій маєток у Мукачеві (ВІДЕО)

Однією з досить впливових особистостей в українському політикумі є Віктор Балога. Хочете дізнатись, в якому маєтку мешкає народний депутат та хто в нього сусіди? Хто доплачує до зарплатні депутата для щоденних витрат? На яких та чиїх автомобілях їздить політик, скільки мільйонів доларів пропонували йому за лояльне ставлення та які три поради чинному Президенту Порошенку від Віктора Балоги.

Віктор Балога показав "Без парканів" свій маєток у Мукачеві (ВІДЕО)

Все це в сюжеті 17 каналу

29 вересня 2015р.

Теги: Віктор Балога

Коментарі

Анна 2015-09-30 / 16:46:01
Най Бог береже Віктора Івановича і його сім"ю. Джуе приємно бачити в домашній атмосфері: дуже гарна дружина, дівчинка . Він молодець А ворогам гай гикається ...

віка 2015-09-30 / 15:19:19
То хай Пацкан, Лунченко, Ледида і інша шобла, яку ми бачимо тільки з білбордів, так пропіаряться.

8570 2015-09-30 / 15:06:03
Дешевий передвиборчий піар.

кунь 2015-09-30 / 13:09:17
а Віктор Іванович розказав як спортмайданчик у гімназіїї відібрав для свого маєтку????Гімназія залишилась буз двору оскільки її підпирає скромна хатинка завгоспа

коротко 2015-09-30 / 12:37:37
Ви пред'явіть претензії до інших нардепів - Пацкуна, Лунтіка, Блюка і т.д., у яких руки в один бік роблять - лиш досебе, а від себе - ні. Не важливо, що дає Балога: вудку чи рибу. Головне, що дає. Та й толку давати вудицю тому, хто не буде нею користуватися, а продасть. І тому й приходить просити, бо не здатен сам заробляти. Всі активні вже в бізнесі. А просити ходять ті, хто неваловшен, або в кого біда. І молодець Балога, що помагає. І не перед виборами, як інші, а постійно.
А ви гавкаєте, бо вибори. Бо самі отримуєте "рибу" з рук інших. Тому і гавкаєте на Балогу, щоби ту подаровану паном "рибу" відробити.

дюси 2015-09-30 / 12:20:32
На туй земли сте ся родили што и вун. Де е вашой? А вать вы ся родили тыма кого треба кормити, а вун тим што вас кормит? Слiпаки!

дюси 2015-09-30 / 12:17:34
Я хочу мати свой! Не хочу много. Але не любит ми ся жеби мени давали ги кой милостиню. Я не ковдуш. Вун никому не дасть вудицю вби си налапав сам. вун готову рибу мече.

дюси 2015-09-30 / 12:13:13
Я шось не розумиву. У нимцях, Франции, штатах не мавуть Балоги, Який фрас помагать им? Превыкли сьте ги худоба перебачте жебы вам фурт дако метав дашто.

дюси 2015-09-30 / 12:08:11
Аж ня гута бере од ваших коментарю. Вун добрий, вун помагат. Але, утки вун мае то вшиткой. чого то нитко булше не мае? Та де вашое? Каждий бы помуг. Але еден вшитко пудгрюб пуд себе. помагач.

Нюси 2015-09-30 / 12:04:28


Видалено два коментарі, написані одним автором під різними ніками. Адмін


Нуцу із Діброви 2015-09-30 / 11:07:05
Може не вту хижу показав, невіриться. У нас каждий тритій смолавий румин май велику має. Да даже у Йовдійову, Балогова хижа би ся вмістила.

Виборець 2015-09-30 / 10:24:32
Ця людина зробила дуже багато корисного всюди в Закарпатті . І робив він це завжди а не перед виборами. Як приклад закупив техніки багато для навчання куди не буду уточняти так як ми самі дізнались , що це він лиш випадково і через декілька років. Ніхто для показухи червону стрічку золотими ножницями не різав коли привезли техніку. Знаю багато людей яким доміг коштами на лікування. Просто добре що ще є такі люди. Дуже буде прикро якщо наші виборці знову поведуться на подачки і обіцянки. Цінуєте те що роблять тихо і від серця як Віктор Іванович

Сторонній 2015-09-30 / 08:51:50
Нормальний, простий мужик. Навіть і не дуже подібний на олігарха. Якби в кожному нашому селі та місті був такий "Балога", то наша Україна була б іншою - кращою.

Земляк 2015-09-30 / 08:44:13
Хто б що не казав, але Балога - чи не єдиний гідний представник та патріот Закарпаття у Верховній Раді. Пишаюсь своїм земляком, його відкритістю, щирістю та добрим серцем. І будинок достатньо скромний. А ну порівняняйте з палацом нашого Порошенка... Успіх Вам, Вікторе Іванвичу і нових перемог.

закарпатка 2015-09-30 / 07:53:09
Молодець Балога. Він таки найпублічніший з усіх закарпатських політиків

Ужгородець 2015-09-30 / 07:30:05
Респект! Відкритість повна

НОВИНИ: Політика

14:25
/ 1
Запрацював додаток для контролю обсервації і самоізоляції: за відмову - штраф
12:49
/ 27
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 11
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5