На Виноградівщині раніше судима жінка у ході сварки вдруге проштрикнула ножем свого співмешканця

Днями до чергової частини райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що до районної лікарні з проникаючим пораненням черевної порожнини доставлено 51-річного місцевого мешканця.

На Виноградівщині раніше судима жінка у ході сварки вдруге проштрикнула ножем свого співмешканця

По дорозі до медичного закладу потерпілий, який знаходився і нетверезому стані, розповів лікарям, що тілесні ушкодження спричинив собі сам при падінні на арматуру. Ця версія викликала в правоохоронців підозру і вони вирішили її перевірити.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група, яка з’ясувала, що за місцем проживання потерпілого під час сварки на грунті виниклих неприязних відносин 52-річна його співмешканка схопила кухонного ножа та заподіяла йому проникаюче ножове поранення в область черевної порожнини. Налякана скоєним та побоюючись за життя чоловіка, вона викликала швидку допомогу. Жінка вже раніше судима за аналогічний злочин і перебуває на умовному терміні відбування покарання.

На даний час винній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння) та судом щодо підозрюваної обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Триває досудове слідство, повідомили у Виноградівському РВ УМВС.

26 вересня 2015р.

Теги: сварка, ніж, жінка

НОВИНИ: Кримінал

14:52
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новина
10:20
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 7
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 4
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
» Всі новини