Екс-"губернатор" та "регіонал" Ледида очолить список Опблоку до Закарпатської облради

У середу, 23 вересня, відбулися треті збори Регіональної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Закарпатській області. Основне питання порядку денного - затвердження виборчого списку кандидатів у депутати Закарпатської обласної ради.

Екс-"губернатор" та "регіонал" Ледида очолить список Опблоку до Закарпатської облради

Голосуванням делегатів зборів затверджено виборчий список. Партія висуватиме своїх кандидатів до обласної ради у всіх 64-х округах. Перший у списку - лідер закарпатського осередку партії Олександр Ледида. 

«Цьогорічна виборча кампанія буде складною, проте впевнений, ми спроможні подолати цей рубіж.  Адже, що найголовніше – у нас є сильна команда. Від роботи, кожного з нас у районі, місті чи найменшому селі, нині і у минулі роки, залежить наш спільний результат», - зазначив під час з’їзду голова політичної партії у Закарпатській області Олександр Ледида. 

Також під час засідання делегати обговорили передвиборчу програму Регіональної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Закарпатській області.

Надали Політраді Регіональної організації повноваження щодо прийняття рішень, пов’язаних з підготовкою і проведенням місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня 2015 року.

Насамкінець, делегати з’їзду затвердили кандидатуру представника Регіональної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Закарпатській обласній виборчій комісії, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі політичної партії «Опозиційний блок» у Закарпатській області.

 
24 вересня 2015р.

Теги: Ледида, список, Опозиційний блок

Коментарі

Вася 25.09.2015 / 20:56:49
Ця падла досі ще не нажерлася! Я в шоці.

УКРОП 25.09.2015 / 19:36:38
ЛЕДИДА - ТУПА ГНИДА

Українка 24.09.2015 / 11:18:47
риги, як ті гидкі таргани, лізуть, і лізуть. Біда їх точно не навчила. Та їх майже нічого не навчить. Їм владу треба, і все. Нема ані краплі ні совісті, ні честі. Сильна команда, каже ледида! не позорьтеся, ледидо. Хіба не до кінця договорюєте. Сильна - в чому? риги є риги. Закарпаття, будь мудре й розумне, відправ ригів у політичне небуття.

Патріот 24.09.2015 / 10:55:11
Біда риггів не навчила, нічого готуйтеся кляті до " коліівщини"

НОВИНИ: Політика

21:10
/ 3
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
14:44
На Закарпатті СБУ викрила трьох пропагандистів рф Фото новина
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 4
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 10
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 2
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
» Всі новини