Американський футбол. Ужгородські "Лісоруби" перемогли столичних "Бульдогів" і вийшли у фінал Вищої ліги

Команда з американського футболу Лісоруби" з Ужгорода вийшла у фінал Вищої ліги Чемпіонату України України з американського футболу.

На цьому шляху у півфіналі ВЛ закарпатці сьогодні, 12 вересня, розгромно перемогли на виїзді переможців Групи "А""Бульдогів" з Києва - 41:18.

12 вересня 2015р.

Теги: Лісоруби, американський футбол, Бульдоги

11:21
Ужгородська футзальна ліга: огляд матчів дванадцятого туру
16:56
Закарпатський фехтувальник на візку виборов дві медалі на Чемпіонаті світу в ОАЕ
21:45
"Закарпатські ведмеді" стали переможцями Міжнародного хокейного турніру "FRIENDSHIP CUP UZHGOROD"
20:32
В Ужгороді відбувся турнір з футзалу, присвячений 30-й річниці виведення військ із Афганістану
20:32
15:57
В Ужгороді триває спартакіада учнів та студентів професійно-технічних навчальних закладів
15:12
Ужгородська футзальна ліга: огляд матчів одинадцятого туру
11:15
"Минай" підписав голкіпера
15:57
/ 1
Чемпіонами Закарпаття з хокею стали "Ужгородські вовки"
18:00
/ 1
Перші ігри фінального етапу Чемпіонату області з хокею відбулися в Ужгороді
07:57
Закарпатка, срібний призер чемпіонату світу зі сноубордингу пропустить етапи Кубка світу через брак фінансів
14:24
Ужгородська футзальна ліга: розклад матчів 11-го туру
10:29
У прийдешні вихідні в Ужгороді – фінал чемпіонату області з хокею
09:11
Закарпатська спортсменка виграла першу медаль в історії на чемпіонатах світу зі сноубордингу
17:07
Ужгородська футзальна ліга: огляд матчів десятого туру
16:10
В Ужгороді відбувся Зимовий навчальний семінар із контактних єдиноборств
00:06
Закарпатські клуби без належної інфраструктури залишаться без обласного футболу – ФФЗ
13:49
Близько 200 спортсменів змагалися в Іршаві на відкритому чемпіонаті міста з годзю-рю карате
09:48
Школярі з Мукачева змагатимуться зі слалому
12:27
Закарпатці потрапили до числа переможців чемпіонату України з гірськолижного спорту