Президент призначив т.в.о. голови Тернопільської ОДА Юрія Чижмаря - екс-кандидата в мери Ужгорода

Президент України Віктор Ющенко підписав указ про призначення Юрія Чижмаря тимчасово виконуючим обов'язки голови Тернопільської обласної державної адміністрації. Відповідний указ, датований 22 жовтня, опубліковано сьогодні на сайті глави держави.

Юрій Чижмарь
Юрій Чижмарь

Іншим своїм указом В.Ющенко звільнив Івана Стойка з посади голови Тернопільської обласної державної адміністрації у зв'язку з обранням його народним депутатом України.

Активу Тернопільської області в.о. голови облдержадміністрації Юрія Чижмаря представив Секретар РНБО Іван Плющ.
Перевагою нового керівника ОДА Плющ назвав молодість. «Йому 33 роки, довіряти вже можна. За час роботи в Секретаріаті Президента він жодного разу не дав приводу сказати, що він щось не так виконує або упереджено ставиться до роботи, і це є підставою пропонувати його на таку високу посаду», - сказав Плющ.
На завершення представлення він зауважив, що з чинним прем'єр-міністром Віктором Януковичем, кандидатура Чижмаря узгоджена.

Довідка "Закарпаття online"

Чижмарь Юрій Васильович народився 27.10.1974 року в м. Ужгород. Освіта повна вища. У 1996 р. закінчив Ужгородський державний університет, правознавство, юрист; у 2003 р. – Інститут міжнародних відносин Київського Національного університету ім. Т. Шевченка, міжнародне право, юрист. Кандидат юридичних наук (2001 р.). Державний службовець з 07.1996 року. Депутат Ужгородської міської ради IV - V скликань. 3 ранг державного службовця з 22.09.2006 року. Керівник служби глави Секретаріату Президента України, екс-очільник управління МНС в Закарпатській області, колишній керуючий справами Закарпатської ОДА, один із претендентів на посаду міського голови Ужгорода на минулих виборах.

В часі "губернаторства" на Закарпатті есдека Івана Різака Юрій Чижмарь вимушено працював за межами Закарпаття, в одному з управлінь Тернопільської ОДА.

Закарпаття online
23 жовтня 2007р.

Теги:

Коментарі

Sovist 2007-11-07 / 14:40:00
местный - ty javno duren. Po-pershe v ukrajinskij movi nema "po ukrajinsky", je "ukrajinskoju". Po-druge jaksho ty takyj puryst - pidpysujsja ukrajinskoju. Po-trete - ne varto demonstruvaty svoju durist na vse Zakarpattja!!!

степан 2007-11-02 / 20:10:00
Звичайно, можуть бути й кращі юристи, але анонімніших аноністів не буває. Вибачте за каламбур.

:0) 2007-10-31 / 23:04:00
Ага! Особливо ти анонім :0)

анонім 2007-10-31 / 18:38:00
балога своїх родичів розкладає по посадах, він не дурак конєшно, але є набагато розумніші юристи

местный 2007-10-27 / 13:55:00
Так видно якогось дурня жаба придавила, що аж забув писати по українськи! :0)

Sovist 2007-10-26 / 16:15:00
Ja pj4ytav sobi komenty i zrobyv vysnovok, sho nichto Juro4ku naspravdi ne znaje.

Tomu shanovni voji, berit ru4ku ta zanotovujte:Juro4ka she nikoly ni4oho ne zrobyv bez korysti dlja sebe.Cja ljudyna tilky j shukaje nahodu shob vidirvaty sobi kush.

Projshovshy v deputaty Uzhgoroda pid lozunhamy: "PORA zminjuvaty vladu", Juro4ka vdalo bere u4ast u derebani zevli (4orni ozera) maju4y nepohanyj z cjoho vidkat!

Otog, druzi-rusyny ta vsi inshi, chto spivaje pro osobu Juro4ky, gujte sopli, poky vas jak durniv rozvodjat.

(a vse tudy g: "ми русіни, маєме кумандовати на Галичині!; мало досвіду для такої відповідальної посади" - dosvidu dostatnjo shob derebanyty, na haly4yni dijsno tak ne vmijut, prote ne fakt, sho tamteshni dadut sobi vylizty na holovu, NUNS tam ne rulyt, i cjatkatys z nym ne zbyrajutsja:)


a shodo karjernoho shljachu, jakyj Juro4ka tak vidvagno probyvaje, to tut ja b ne pospishav z vysnovkamy: vidkoly ce vasaly Barvy majut osobyste ba4enja ta pravo samorealizaciju. Skagut havkaty - bude havkaty, poky ugodnyj, a dali - 4erez parkan!

Hydko!!!

ну ваще.. 2007-10-26 / 15:28:00
а вообще он будет некомпетентен на этой должности.


хотя посмотрим время покажет

русын 2007-10-26 / 08:14:00
То э одно, ош дурный, лыш бы русын бов! Най там кумандує. А кіть їм, націоналіштам, зробыть гірше, нам буде ліпше, нє? А кіть там зробыть ліпше, то й нам ліпше - уповідять полякы, які сьме русыны, розумні.

Шоні 2007-10-25 / 20:20:00
Замість Гаваші до нового року.

степан 2007-10-25 / 17:19:00
Людина з науковим юридичним ступенем це значно краще ніж неуки з великим "життєвим" досвідом. Нехай попрацює, а вже тоді робіть висновки. А БЮТ-івська жаба дійсно велика.

местный 2007-10-25 / 14:48:00
Тим кого жаба задавила! Рослабтесь, вас це призначення не стосуеться аж ніяк. Оцінку Чижмарю як губернатору дадуть з часом Тернопільчани, а не "задавлені жабами". ;-)

Прохожий 2007-10-24 / 22:03:00
Если у нас в области руководил физик, мент и екс-учитель, то почему бы не возглавить Тернопольщину юристу? А мальчик, действительно, неглуп. Хотя. конечно, управленского опыта маловато.

ЧестнаяЙО!!! 2007-10-24 / 20:52:00
ого.


какие тут Юрке дифирамбы некоторые поют.

кто бы мог подумать, что его знает аж столько человек, я насчитала 10))

а вообще это назначение ничем не примечательный факт. балоган поставил еще одного своего человека, ну и что?

кто сейчас так не поступает.

правильно, абсолютно все.

и истерики юли и томенков по этому поводу вообще неуместны.

да, им не дали поставить своих людей, но так им и надо.

и так прихватизировали уж все на свете.

пусть теперь бедняги помаранчевые немножко подкормяться))


а то, что тернопильщине полный звиздец под таким чутким чижмаревским руководством, то тут и спорить нечего. это же очевидно.

не по наслышке знаю, как он руководил в ода. бездарно.

и тут не исключено будет еще хуже

он же вообще не в теме тем более в другой области.

дас, кадрова политика у нас дийсно на ривни, так сказать)))

то ли еще будет....



Журналістка 2007-10-24 / 18:59:00
Удачі, тобі Юрко!

Грамотний, виважений молодий чоловік. Блискуча карьєра -закономірний результат його роботи над собою. Молодчина. Так тримати!

Атар 2007-10-24 / 17:12:00
Розумний, вихований, освічений, але прагматичний аж до цинізму. Останнє його і підведе. Але загалом бажаю йому успіхів. Бо надто багато залежить в Україні від таких призначень.

ser 2007-10-24 / 11:24:00
Як швидко злетів, так швидко і впаде.

местный 2007-10-24 / 10:10:00
Коли працював в ОДА може й мало було досвіда. Але досвід здобутий в Секретаріаті Президента це серьозно!

Ms Tislav 2007-10-23 / 22:53:00
Особисто з ним пряцював колись в Закарпатські ОДА, людина розумна і урівноважена...хоча на мою думку занадто мало досвіду для такої відповідальної посади...та це тількі мій погляд....а так я його вітаю!

Олександр 2007-10-23 / 21:02:00
Юра Вітаю

русін 2007-10-23 / 16:55:00
айно, ми русіни, маєме кумандовати на Галичині!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ