Балога: Можливо, Гарант подумає і зрозуміє, що особливий статус Донбасу – це шлях до ще більшої війни

Народний депутат Віктор Балога у своєму статусі в соціальній мережі Фейсбук вкотре оприлюднив свою позицію щодо намагання "втиснути" в Конституцію України положення про особливий статус деяких територій Донбасу.

Балога: Можливо, Гарант подумає і зрозуміє, що особливий статус Донбасу – це шлях до ще більшої війни

"По-моєму, уже всі думаючі люди зрозуміли, що від нас хоче Захід у питанні внесення змін до Конституції щодо статусу Донбасу. Так само всі адекватні люди розуміють, що цього робити не можна.

Цього поки що не розуміє Гарант. Або ж розуміє, але наївно вірить, що можна зібрати в інтернеті армію ботів, взяти під контроль найпопулярніші ЗМІ, навішати на усіх незгідних ярлики агентів Кремля, звести до абсурду саме визначення «зрада» і народ її не помітить.

Янукович у свій час теж думав, що можна всім закрити рот кримінальними справами, загнати всіх у Партію регіонів, а хто буде чинити опір – забрати мандат. Чим усе закінчилося – усі добре пам’ятають, пройшло не так багато часу", – пише В.Балога.

"Тому, можливо, Гарант добре подумає і перестане обробляти рабів з коаліції на голосування за Конституцію. Можливо, зрозуміє, що особливий статус Донбасу – це шлях до ще більшої війни та розбрату, який уже не зупинить ні він, ні Меркель з Олландом. Можливо, і раби з коаліції зрозуміють, що ті, хто проголосують за таку Конституцію, назавжди ввійдуть в історію України як зрадники. І їхні нащадки до кінця своїх днів будуть соромитися власного прізвища.

Ще не пізно не допустити такого сценарію, хоч і багато часу вже втрачено. Хочемо унітарності – давайте проведемо референдум. Давайте спитаємо у людей, чи хочуть вони таку країну. Бо їм тут жити, а не Олланду і Путіну. Якщо народ скаже, що не готовий жити в одній країні з тими, хто вбивав їхніх родичів, друзів і сусідів, то нехай тоді цей Донбас іде собі чи до Росії, чи у вільне плавання. Це їхня справа. Вони спробують збудувати щось своє. Ми – своє. І років через 10 подивимося, що у кого вийшло. Але, я впевнений, що разом ми вже не збудуємо нічого", – вважає В.Балога.

18 серпня 2015р.

Теги: Донбас, Конституція, особливий статус

Коментарі

Лівий сектор 22.08.2015 / 00:39:37
Абсолютно правильно говорив Балога, що Донбас треба відпустити у вільне плавання. Недавно Дмитро Гордон на 112 каналі також сказав, що люди добрі, що ми робимо? Воювати не воюємо, тільки кладемо голови героїв . Тамтешні жителі Україну не люблять, Росія все звідти вивезла розбомбили і кінця та краю тому не має. А тут в угоду Путіну бо є там маленька шоколадна фабрика, тягнуть нову конституцію. Раз нова конституція, значить нові вибори президента як гаранта нової Конституції .

Ник 19.08.2015 / 17:33:43
Истину глаголиш!!!

НОВИНИ: Різне

22:17
Як обрати ноутбук для роботи, навчання та задоволення
22:14
Якщо Toyota, то тільки у офіційного дилера, і ось чому
16:08
Недорога імплантація зубів - на чому можна економити, а на чому — ні
16:00
Чому підготовка до НМТ онлайн - краще, аніж репетитор
14:53
Відпочинок у Буковелі - як забезпечити собі ідеальну відпустку
14:17
Чому вам потрібно встановити автоматичні ворота - три аргументи «за»
18:49
Як забезпечити собі стабільний доступ до якісної питної води
18:42
Інтенсивне вивчення англійської мови - коли швидкий результат стає пріоритетом
18:38
Як логістика з Китаю допомагає запускати нові українські бренди
12:54
Як вибрати квартиру для комфортного життя всією родиною корисні поради
22:55
Як ставлять імплант зуба
22:22
Євролідери виступили зі спільною заявою про мирні переговори щодо України
19:26
Є гірше і за Трампа. Як змінилася довіра українців до світових лідерів та що з ЄС і НАТО
15:25
/ 1
Підпутінський орбан назвав голосування за заборону повернення росактивів кремлю "брюссельською диктатурою"
15:33
Шини Bridgestone – впевненість та контроль для потужних авто
14:30
Петиція про заборону російськомовних версій сайтів зібрала необхідну кількість голосів
15:34
сійярто у москві помріяв про скасування санкцій проти рф найближчим часом
14:06
Як гофрокартон змінює підходи до зберігання та відправлення речей у 2025 році
14:48
Понад 60% американців вважають, що Україна має перемогти у війні проти рф – опитування
18:58
Переваги ЖК в Ужгороді Riverville, про які ви маєте знати
23:42
Свій світ у кожній сторінці - що читають юні мрійники
23:36
Створення сайтів у Києві з професійною командою
22:29
/ 1
Як маркетингове агентство підвищує ефективність бізнесу в digital-середовищі
20:16
/ 3
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВІЛЬНИВ ЄРМАКА
09:14
/ 11
НАБУ і САП проводять обшуки у Єрмака Фото новина
» Всі новини