Футбол. "Динамо" обіграло "Закарпаття", але страх перед матчем з "МЮ" став ще більшим

Київське "Динамо" у матчі 13 туру у Києві переграло "Закарпаття" з рахунком 1:0 і скоротило відставання від донецького "Шахтаря" до 7 очок. Утім радості від цієї перемоги уболівальників команди, мабуть, і не дуже багато. Рівень гри, який продовжує показувати команда Йожефа Сабо, дуже пригнічує і у майбутній вівторок у матчі Ліги чемпіонів з "Манчестер Юнайтед" головнею піснею цього вечора може стати хіт: "Яка біль, яка біль, Аргентина - Ямайка - 5:0...

Футбол. "Динамо" обіграло "Закарпаття", але страх перед матчем з "МЮ" став ще більшимНинішню гру чемпіонів України може охарактеризувати так: команда не грає і не зрозуміло за рахунок чого заграє.
"Закарпаття", це не той суперник, що при усій повазі до цього клубу, за рівнем своїх гравців та й фінансовим можливостям мав створити проблеми Києву, але майже зробив це.
У стартовому складі Сабо не став ставити "дублерів", як зробив це у програному матчі "Нафтовику" перед "Спортингом". Повернувся до основи Діакате та на заміну вийшов ще один екс-травмований Бангура. Сказати, що це підсилило команду, можливо, але усе покаже гра з "МЮ".
На воротах знову опинився Шовковський грає якого залишає бажати кращого, але в Сабо немає альтернативи, оскільки його провальна робота в селекції клубу призвела до того, що в складі киян на даний момент немає жодного воротаря, який відповідав би рівню Ліги чемпіонів. Тепер Сабо доводиться куштувати результат своєї "плідної" роботи на попередньому місці.
Чогось реанімував Сабо "ветерана" Белькевича, натомість місця навіть в запасі не знайшлося для Реброва.
На 9 хвилині матчу "Закарпаття" ледве не забило, але "Динамо" врятувала поперечина куди м`яч влучив після удару з 22 метрів Браіли.
Щось схоже на гру в нападі в "Динамо" намагалися показувати Клебер, Шацьких та Мілевський, але це знову був не їх день.
На 33 хвилині простріл у штрафну "Динамо" і провалюється Ващук з Діакате і Бундаш з переляку від такого шансу пробив стегном, і Шовковський в стрибку зумів взяти такий м`яч.
У другому таймі "Динамо" мало багато шансів забити, а зробили це на 60 хвилині лише одного разу. На 53 хвилині Шацьких довів, що в нинішньому "Динамо" все як і три роки назад, і вийшовши сам на сам з Бабенком котнув м`яч у кут воріт, а той пролетів в метрах 3 від найближчої штанги, тобто повз ворота.
На 59 хвилині Бангура обіграв захисника, воротаря і пробив у кут воріт, Чижевський вибиває м`яч, що летів у пусті ворота на кутовий. Белькевич подає з кутового і Шацьких перекидає м`яч у воротарський майданчик, де Рінкон з 2 метрів запустив шкіряного у сітку воріт - 1:0.
Надалі "Закарпаття" просто догравало двобій, а "Динамо" намагалося більш забити. Цього вечора як мінімум чотири рази Бабенко рятував "Закарпаття" після ударів Шацьких та Бандура, але рахунок так і не змінився. Поперед "Манчестер Юнайтед"...

"Динамо" - "Закарпаття" - 1:0 (0:0)
Гол: Рінкон 60
"Динамо": Шовковський, Маркович (Гусєв 85), Ващук, Діакате, Несмачний, Юссуф, Белькевич, Діого Рінкон, Мілевський (Багнура 46), Шацьких, Клебер (Ротань 46).
"Закарпаття": Бабенко, Чижевський, Козоріз (Козоріз 57), Марцваладзе, Ксьондз (Шопін 65), Чучман, Браіла, Кривошеєв, Бундаш, Єсин, Бурий
Попередження: Мілевський 25, Браіла 42, Кривошеєв 44.