Порошенко призначив дев’ятьох голів РДА на Закарпатті

Президент України Петро Порошенко призначив дев’ятьох нових керівників районних державних адміністрацій у Закарпатській області.

Порошенко призначив дев’ятьох голів РДА на Закарпатті

Головою Берегівської районної державної адміністрації призначено Іштвана Петрушку, головою Ужгородської районної державної адміністрації - Анатолія Синишина, головою Великоберезнянської районної державної адміністрації - Василя Симочка, головою Виноградівської районної державної адміністрації - Михайла Русанюка, головою Воловецької районної державної адміністрації - Валентину Рогову, головою Перечинської районної державної адміністрації - Віктора Олефіра, головою Рахівської районної державної адміністрації - Павла Басарабу, головою Свалявської районної державної адміністрації - Олександра Дідовича, головою Тячівської районної державної адміністрації – Василя Дем’янчука.

Відповідні розпорядження опубліковані на офіційному сайті Глави держави.

10 серпня 2015р.

Теги: Порошенко, райдержадміністрації, призначення

Коментарі

мук 2015-08-20 / 01:09:32
А результат у Березному себе вказав на 9 день...

Аліна 2015-08-18 / 19:49:58
А Дідович (Свалява) зговорюється зтакими як Русин В.П,по якому плаче тюрьма!!!!!!

Юра 2015-08-11 / 13:01:07
В Березному не ліпша ситуація!Член злочинного угропування,та скупщик голосів за ПР!

Йовжі 2015-08-11 / 11:33:49
Недавно бачив як бесідували Петрушка з Гайдощом на стадіоні Дружба. Петрушка продажний чмирь, латентний ригоанал. Жоппоблок рулить.

Вуйко 2015-08-11 / 09:07:55
Від Нині Опозиційний Блок на Рахівщині починає виборчу компанію і переможе як і положено ,бо їх Павлик- Ментяра став головою РДа , і сесе файно

сабовчичка 2015-08-11 / 07:32:55
непереживайте люди добрі васько симшчко мій учень страшно розумна дітина попав на свой місто а типирь я ши мером стану ввидите як си будеме газдовати границя буденаша менти тоже бо з нами мокрий у мане ся зберать вся еліта ми ши вшитким вкажемеяк ся владов користовати

кум 2015-08-11 / 00:37:21
Вот інтересно як Симочко, ярий активіст самопомочі буде продвигати народний фронт або солідарність? Як до влади так шапка ся мінять? Доки такий бардак буде? За шо загинули і гинуть люди? Ходити плювати на владу, давати кому в писки кому позауха кому прямо в очі заіхати... А про то нихто нич не знає... Але зато тепер я влада....

Симочко 2015-08-11 / 00:10:24
Симочко Василь вів активну переписку із паном Москалем, після подій за участі кримінального авторитета Копчі та учасника злочинного угрупування"Каменцові" - Опаленика. Влистах описував, що Копча застрілив невинного чоловіка Опаленика. Але всі Березняни знають, що це були бандитськи розбірки двох кланів КОПЧІ та КАМЕНЦОВИХ. Симочко відчував, що є можливість знищити Копчу - от і писав всім кому міг, даже пану Москалю, бо це старий друг його батька. І звісно як Москаля призначили на посаду голови ОДА, Каменцові нашали шуршати і збирати голоси від громади,за капусту,на підтримку Симочка. Так шановний пан Симочко стане 11.08.2015 року головою Великоберезнянської адміністрації. Боротьба Москаля із конрабандою у всій своїй красі. СОРОМНО ЗА УКРАЇНУ.

Великий Березний Симочко 2015-08-10 / 23:54:44
Симочко Василь член організованого злочинного угрупування "КАМЕНЦОВІ". Дане угрупування займається контрабандою сигарет, наркотичних засобів та нелегальних мігрантів через українсько-словацький кордон і на даний момент. В свій час на виборах до Верховної Ради 6-го скликання продвигали від Березнянщини Михайла Ланя купуючи голоси людей за 200 гривень.

Свалява 2015-08-10 / 21:24:14
Жителі свалящини нагадають нинішньому назначеному керівнику п.Дідовичу те,що акції заводу «Електрон» залишилися у них, а завод потрапив до рук Дідовича.

lemak 2015-08-10 / 21:09:56
у Воловци не було кращого кандидата як цю "стару клячу", влять приплили !!!

666 2015-08-10 / 20:01:35
най призначать на Ужгородський р-н чорнака жеби із своїм братом ірлявським головов землі на подставних людей ділили а гроші собі в жеб від продажу тої землі.вун тото добрі знає робити.

Іван 2015-08-10 / 19:59:03
Це ми боролися з ригами а не порох і ко.Для пороха це всього навсього партнери по бізнесу-розкрадання держави.Ех,прийдеться хлопці ще не раз гасити цю нечисть.Не розслабляйтеся,бо мало справжніх патріотів прийде з цьої війни додому.Вони всіх знають поіменно.На то і розраховують.

БЕРЕЗНИЙ 2015-08-10 / 19:29:27
То просто жах призначити такого хама і лицеміра який по 200 грн за Ланя роздавав то просто нема слів і нема в нас держави

МАЙДАН 2015-08-10 / 17:00:33
ПРИЗНАЧИТИ НА ВИНОГРАДІВЩИНІ ПЕЧЕНОГО РЕГІОНАЛА ТА ШЕСТЬОРКУ МІСЦЕВИХ БАНДИТІВ МІШІ РУСАНЮКА-ЦЕ ЗРАДА ВСЬОГО СВЯТОГО ЗА ЩО БОРОВСЯ МАЙДАН,ЦЕ ЗНУЩАННЯ НАД НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ!АЛЕ ВІД БОЖОГО СУДУ НІХТО НЕ ВТЕЧЕ!

МІЖГІРЯ 2015-08-10 / 16:26:50
А Міжгірщина вже рік без голови, що і далі нікого не призначили???? ДИВНО, значить комусь вигідно!!!!!

НОВИНИ: Політика

16:11
/ 10
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 47
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 7
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5