Мін'юст вимагає поновити на посаді в Закарпатській ОДА екс-"регіонала" Ерфана (ДОКУМЕНТ)

У понеділок, 3 серпня, відділ примусового виконання рішень департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України направив голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю офіційну вимогу поновити на посаді попереднього начальника управління молоді та спорту Віталія Ерфана.

Мін

Рішення про поновлення на посаді прийнято Закарпатським окружним адміністративним судом 15 травня цього року й підлягає негайному виконанню.

У раніше встановлені терміни воно виконане не було, за повторне невиконання (до 6 серпня) передбачений штраф, а далі настає кримінальна відповідальність. 

Реорганізація управління, на підставі якої було звільнено В.Ерфана, проведена юридично неграмотно, нової посади колишньому начальнику не запропонували, на судовий розгляд справи відповідачі не з’являлися, що й призвело до теперішньої вимоги Мінюсту, пояснюють у Закарпатській ОДА. 

Начальником управління у справах молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Віталія Ерфана було призначено 10 березня 2011 року. Звільнено після здійснення Революції Гідності. На посаді його тоді замінив Денис Ман. 

Як відомо, Віталій Ерфан свого часу обіймав одну з керівник посад у "молодіжці" Партії регіонів, будучи заступником облорганізації "Молоді регіони".

04 серпня 2015р.

Теги: Ерфан, поновлення

Коментарі

Віталік 2015-08-07 / 20:16:35
Ви серйозно один і той самий бот із собою буде переписуватися?))) заборонені інтернет-джерела? це де в нас таке в Україні було?))
1.ерфан минулого року не зміг оздровити жодну дитину, каже кляпка не давала.
2.тендер на майданчики проведений аж в грудні, що гарантувало провал будівництва, хотя відкати собі забрати встиг за рішення в користь нєкої фірми спортатлєтіка
3.молоддю ерфан ніколи і не займався, разві шо молодими регіонами, які завжди і всюди мали підтримку
4.минулого року студенти стипендію отримали в травні, цього року в липні через реорганізацію. що мішало цьому незамінному спортсмену швидше помогти спортсменам? І откати по стипендіях так само були. хай скажуть працівники управління, які його не бояться.
5.оплата за навчання здійснювалася по кумівським підходам: регіоналівським гандболісткам всьо, решті - шо залишилося.
6.утримувався гандбольний клуб карпати, а решта - нема коштів.
Ось і все, про що безпартійна віталія йосипівна ерфан про себе тут написала. а, і його ярослава козич)

до Беспартійної 2015-08-06 / 23:45:34
А ось досягнення Пацканівського Мана (із заборонених інтернет джерел):
– Закарпатською обласною адміністрацією цілковито провалено виконання обов’язку забезпечення в області літнього оздоровлення дітей пільгових категорій,
– цілковито зірвано виконання обласної програми будівництва спортивних майданчиків,
напрямок розвитку молодіжної політики України – патріотичне виховання молоді – взагалі забутий та залишений поза увагою,
– не забезпечена своєчасна виплата стипендій студентам-спортсменам,
– не забезпечена своєчасна оплата за навчання найкращих спортсменів області, що призвело до недопущення їх до складання сесії та поставило на межу відрахування з ВУЗів;
- фінансуються за невідомо яким, можливо, кумівським принципом, одиничні змагання федерацій

Безпартійна 2015-08-06 / 17:27:48
Революція в дії.Хто був ніким той стане всім. Людина ,яка ніде не працювала Ман Д.М. "із грязі в князі".вибачне ,але на мою думку останім часом на роботу беруть по партійним спискам. Страшно.Раптом врачів теж скоро будуть призначати партії.А " Партію регіонів" до речі створив сам Порошенко. Може всіх "к стенке",хто був на окупованій Януковичем території. Тоді в органи влади конкурс організовувати в дитячих садиках.Хоча Ман Д.М. конкурс на посаду державної служби пройти не міг( нема стажу)

янко 2015-08-05 / 21:00:06
Я так гадаю, що в любому випадку ерфан на роботі буде недовго. Навряд чи Москаль захоче з ним працювати, навіть якщо виконає рішення суду. Ця парочка з пігуляком вєдно мають бути с трєском вишвирнуті з адміністрації.

вуйко1 2015-08-05 / 20:47:54
ерфане і його псяки. дайте собі спокій із коментами із жополизтва і відчуття на ізмєнє кругом. якшо за мана позитив то пише лише ман? то регіоналівський метод посадити за клавіатуру одного бота та писати по всіх сайтах. інколи ці боти пишуть навіть із ір-адрес адміністрації.
Ман - норм штріх, і показав вам без пацканів і всіх, шо він вас відАв. Якби не бабло ваше, то сиділи би ви в забітьє. тому чекайте, прийде і по вас доля.

Вуйко 2015-08-05 / 18:59:12
А куди типирка пуйде Пацканів Пуцер і сраколих Деніска Манн????( назад сигаретлики і солярку возити в Словаки буде??)

Адміну 2015-08-05 / 00:57:00
"Реорганізація управління, на підставі якої було звільнено В.Ерфана, проведена юридично неграмотно, нової посади колишньому начальнику не запропонували, на судовий розгляд справи відповідачі не з’являлися, що й призвело до теперішньої вимоги Мінюсту, пояснюють у Закарпатській ОДА" - Адмін, Ви усвідомлюєте,що вже "звільнили" людей, які за це відповідальні - юристи, кадри, інші...
Щойно ви заявили про службову невідповідність конкретних осіб...цікаво: чи шось змінеться...?

Адміну 2015-08-04 / 21:10:36
Даруйте, я не знав про Ваші стосунки з власниками вказаного видання,і власне їх не знаю. Просто проглянув інет, прочитав коментар і відреагував на явні діфирамби існуючій посадовій особі. Зрештою, незручні "досягнення" (а факти управлінської діяльності дійсно цікаві) або затикають (банять) або пояснюють. Можливо є інші джерела, більш поважні, але я послався на перше, яке потрапило. Ще раз перепрошую.

Адмін 2015-08-04 / 20:56:23
до "до 12345 2015-08-04 / 11:47:03"

Будете рекламувати тут це брудне фейкове видання, забаню.

Зрозуміло?

до 12345 2015-08-04 / 11:47:03 2015-08-04 / 20:42:40


Дуже переконливо, я не знаю ні Мана ні Ерфана, але якщо ви у долі з теперішнім керівником, то раджу переглянути посилання: http://*************

Переглянули??

Тож Ваша "впевнена прихільність" до Мана спонукає до сумних висновків: мабуть Ви і є - Ман


Челядник 2015-08-04 / 16:01:14
Нічого дивного суди всі ригго анальні і не люстровані, Ледида Конюх і далі через Крегула родича Бушка управляє всіма судами Закарпаття

1411 2015-08-04 / 15:58:41
Чи не та це ригівська партія, через яку сталося в Україні сталися дві революції та війна на Сході?? То ще й їхніх викормишів - на посади? Най далі керують нами та ще й молоддю??? Там вже є один почесний риговець Юрко Гузинець із Берегова, якому білет партійний вручав са-а-ам Ледида. Такий молодняк накерує!!!

область 2015-08-04 / 13:50:05
дайош ригів у владу))))
ерфан достойний? в яких містах))))

майор 2015-08-04 / 13:07:09
цього ригівського щенка негайно мобілізувати!

12345 2015-08-04 / 11:47:03
А мені здається, ні впевнена, Денис Ман керівник та чудова людина від бога. Професіонал, порядний, впевнений у собі та людина нового часу з новими ідеями. І , головне, чесний та справедливий. Мені випала нагода бути знайомою з ним (хоча вже не його віку), але за такими людьми, як Денис Ман майбутнє. Можливо пафосно, але таких керівників зараз дуже бракує нашій державній владі. Удачі Вам Денисе !!!!!!

Рима 2015-08-04 / 11:31:24
цілком достойна людина.. Про Ерфана тільки схвальні відгуки.На жаль цього не скажеш про Мана.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ