У добувній промисловості і розробленні кар’єрів у січні-червні п.р., порівняно з січнем-червнем минулого року, виробництво зменшилось на 5,0%, що зумовлено зниженням на 17,0% видобутку каменю, піску та глини.
На підприємствах переробної промисловості за січень-червень 2015р. обсяги виробленої продукції знижено на 18,2%, порівняно з аналогічним періодом 2014р. Скорочення відбулось за всіма видами промислової діяльності, крім виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, де приріст склав 0,5%.
У виробництві харчових продуктів та напоїв у І півріччі п.р. спостерігалося зниження виробництва проти відповідного періоду 2014р. на 5,8%. Зменшено виробництво м'яса свиней свіжого чи охолодженого, виробів ковбасних, сумішей соків фруктових та овочевих, вод натуральних мінеральних газованих, інше.
За рахунок скорочення обсягів замовлень на виробництво продукції (товарів, послуг) на підприємствах з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів випуск продукції у січні–червні п.р. зменшено на 14,5%, порівняно з січнем–червнем 2014р.
Підприємствами з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності обсяги продукції у І півріччі п.р., порівняно з аналогічним періодом 2014р., зменшено на 7,0%, у т.ч. з оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння – на 5,3%, з виробництва паперу та паперових виробів – на 37,6%, поліграфічної діяльності, тиражування записаної інформації – на 18,0%.
На підприємствах із виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції за січень–червень п.р. спостерігалось скорочення обсягів продукції до аналогічного періоду 2014р. на 5,7%. Зменшено виробництво коробок, ящиків, тари, бутлів, пляшок, флаконів, фляг та виробів подібних, блоків дверних і віконних з пластмас.
У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, індекс обсягу промислової продукції у І півріччі 2015р. до відповідного періоду минулого року склав 71,7%, повідомили Закарпаття онлайн у Головному управлінні статистики Закарпатсьої області.