В Ужгороді зачитано указ Президента про призначення Москаля головою Закарпатської ОДА

Щойно громаді та журналістам в Ужгороді представлено нового голову Закарпатської ОДА, яким призначено Геннадія Москаля.

В Ужгороді зачитано указ Президента про призначення Москаля головою Закарпатської ОДА

Так, Президент Петро Порошенко, представляючи колишнього голову військово-цивільної адміністрації Луганщини на посаді тепер уже керівника Закарпаття, зазначив, що "віддає найдорожче".

При цьому, зазначив, що першочерговим завданням Геннадія Москаля буде очищення правоохоронних органів області

15 липня 2015р.

Теги: Москаль, указ, призначення

Коментарі

краянин 2015-07-16 / 21:08:06
під керівництвом п. Москаля контроль за лісозаготівлею та вивезенням деревини, боротьба із самовільними рубками у лісових фондах, заповідних та санітарних зонах, протидія злочинам в державних лісових господарствах стане запорукою запобіганням паводків, надходженнями в бюджет і т.д.

Степан Крук 2015-07-16 / 20:46:32
Все мені в пану Генадієві подобається! Знайомий з ним. Є тільки одне зауваження - його призвіще! Треба терміново змінити. Може на Москаленко, Москальчука або Москальнишенця. Юридичних перешкод нема. Пан Пащенко міг би провести соціальне опитування з цього приводу.

7777 2015-07-16 / 19:22:33
там дуже цікаві речі, загляньте, пане губернаторе, як може держслужбовець заробити чесно на 2-3 квартири чи хати і дороге авто? Як вони пройшли люстрацію? Все куплено?!

правдолюб 2015-07-16 / 19:19:09
позбавтеся від підлабузників, котрі очолюють управління, де ділять гроші. перевірте їхні доходи, і стане зрозуміло. яким чином зароблені. за що гинуть справжні патріоти. підтримую матір мобілізованого: поки ваші захищають нас - в ОДА збагачуються на війні...Про це свідчать їхні декларації. перевірте на сайті ОДА (рубрика - очищення влади)

місцевий 2015-07-16 / 18:40:29
Цікаво, хто увійде в команду Москаля? І чи лишилися у нього друзі з часів попереднього перебування в області? Хоча, гадаю, тепер від нових друзів відбою не буде.

Мати мобілізованого 2015-07-16 / 09:47:14
Пане губернаторе, яка "бронь" може бути у вашій білій хижі?! Я розумію, стратегічні обєкти. А папірці носити, створювати видимість - багато розуму не треба. Разом з новим. слава Богу незалежним воєнкомом, проведіть цю роботу. Не хвилюйтеся, без більшості ваших підлеглих, ви обійдетеся. Менше буде витік іформації. Побачите, це спрацює. Успіхів вам у всьому!!!!!!!!

5555 2015-07-16 / 09:42:09
Вірно, в ОДА - усіх міняти.... У зону АТО відправити - й план по мобілізації буде виконано, а о вони "забронювали себе" ще при попередньому воєнкомі

7777 2015-07-16 / 09:40:13
Якщо не знімуть усіх начальників, котрі "перефарбувалися" дружно після майданних подій - нічого не вийде.... Вони все одно "продажні"... "Свадьба в Малиновке" продовжується...

!!! 2015-07-15 / 23:26:30
Всі хто наглядав у прокуратурі за корупцією у митниці і прикордонниках мають піти у відставку.

Олександр 2015-07-15 / 22:36:37
Шановний, Геннадію Геннадійовичу, все Закарпаття надіється на Вас, як Одещина на Саакашвілі. Не підведіть, хай Всевишній Вам допоможе.

апаратник 2015-07-15 / 21:59:41
Тепер Москалю треба прочистити і прокурорські кадри. в першу чергу тих, хто наглядав за таможнею, погранцами, і які були призначені за гроші

Саша 2015-07-15 / 21:31:36
Москаль обезяна.

НОВИНИ: Політика

11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 9
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 5
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 20