Шаранич, Ланьо, Ратушняк, Волошин і Ко почали організовувати в Ужгороді "протестні" акції з "йовбаків"

Політичні ставки, підняті кримінальною - міліцейсько-бандитсько-контрабандистською - розбіркою у Мукачеві виявилися високими, а тому чинні і маргінальні діячі закарпатського політикуму у звичному стилі почали організацію "народних" масовок з плакатами, які мали би вкласти у об'єктиви київських фото- і відеокамер їх варіант прагнень закарпатців.

Шаранич, Ланьо, Ратушняк, Волошин і Ко почали організовувати в Ужгороді "протестні" акції з "йовбаків"

Учора під будівлю Закарпатської ОДА, "як альтернативу" акції "терористів" з "Правого сектора Закарпаття" вивели своїх "активістів" медведчуківський очільник міліції Закарпаття і "кришувальник" всього закарпатського криміналітету Сергій Шаранич та екс-кримінальний елемент, а нині депутат міськради і, навіть, волею обставин - перший заступник міського голови Іван Волошин.

Акцію регулював і, навіть, через нечисленість соратників, тримав плакат голова кишенькової Громадської ради при закарпатському УМВС Микола Желізняк. З боку І.Волошина в ролі "активіста" фігурував аферист від юриспуденції, якого за неповернуті гроші, отримані на ниві псевдоборотьби з псевдокредиторами, розшукує півУкраїни - Богдан Хаустов і ряд інших осіб. Ваги і серйозності акції додавали накачані біцепси "єдиноборців" Євгена Молнара. На всю цю конкуренцію з сумом споглядав досі безальтернативний шараничівський "господар" площі Народної - Іван Данацко. Щоправда, цього разу - без клоунівських атрибутів.



Сьогодні відбулася друга серія дійства. Її організація, як стверджують в з джерел у правоохоронній системі, належить нардепу М.Ланьо - основному фігуранту подій у Мукачеві. І цього разу до організації підійшли більш серйозно і залучили бойовиків підлеглих "армій", працівників власних бізнесових структур, а тому під будівлю УМВС і, потім, під ОДАкрім осіб специфічної зовнішності прийшли ще й жінки і інші категорії "обуреного закарпатського суспільства". "Обурення" їм вклали в руки і у всіх воно виявилося спільно адресним - Балога.

Хто постояв, хто покричав, але акція як швидко розпочалася, так швидко і закінчилася. Потрібні журналісти зробили потрібні кадри і картинка пішла у світ. А організатори, вочевидь, пішли готувати наступну. Якщо, звичайно, скажуть господарі...

* "Йовбак" - закарпатський еквівалент "тітушок", відповідно до пояснень речника МВС Артема Шевченка щодо особи "гопника" у спортвних штанях і з автоматом, зафіксованого камерами серед міліціонерів під час трагічних подій в Мукачеві.

14 липня 2015р.

Теги: йовбак, Шаранич, Волошин, Балога

Коментарі

Читач 2015-07-16 / 12:17:41
На площі так багато таких активнимх і "правильних" молодиків!!!! А чому відсутній воєнком з повістками? При його появі з повістками усі ці мітенгарі швидко зникли б!!!! Ганьба - здорові бугаї усі як один на вигляд з плакатиками стоять а інших людей немає!!!!

Вій 2015-07-15 / 23:33:24
Спиш волошин ? Ні? А чому???

Корона 2015-07-15 / 23:26:43
А де волошин забив свій язик і пишущу руку ? В дупу! Готуйся єцовець, медведчуківець, ригоанал, нашофронтовеь і просто подальший ***сос!

Незахищені жінки Закарпаття 2015-07-15 / 12:21:55
Як багато захисників Вітчизни - здоровенних мужиків-бездіяльників - оберігають Закарпатську ОДА від уявного ворога - Правого Сектора!
Ганьба їм усім!
Яка ОДА, такі у неї і захисники!

або 2015-07-15 / 00:12:37
У людей Ланя, задіяних у суботньому конфлікті в Мукачеві, вилучили арсенал зброї з гранатами

У людей, з якими у представників "Правого сектору" у Мукачевому стався конфлікт, під час обшуків вилучено вогнепальну нарізну та гладкоствольну зброю, ручні гранати, бойові патрони, холодну і травматичну зброю.

Про це на прес-конференції у Києві заявила речник СБУ Олена Гітлянська, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Під час проведення санкціонованих обшуків у помешканнях осіб, з якими виник конфлікт у "Правого сектору", виявлено та вилучено вогнепальну нарізну та гладкоствольну зброю, ручні гранати, бойові патрони, дальномір, пристрої нічного бачення, холодну і травматичну зброю", - сказала вона.

карфаген падет 2015-07-15 / 00:10:04
Во предурки прособирались против Правого Сектора, а вы знаете сколько полегло их за Украину...а они тут пи..т! вы как москали поверили в мальчика которго типа взяли в заложники....короче придурки вы редкостные, живите дальше вы с этими быдлами

То не я 2015-07-14 / 21:17:22
Більшість заблуканих, але адекватних, цей бред вже перестали поширювати. Але залишилися ще ось такі "То я" :)))

то я 2015-07-14 / 21:14:57
http://replyua.net/news/9692-yarosha-mogut-naznachit-gubernatorom-zakarpatskoy-oblasti.htmlЯроша могут назначить губернатором Закарпатской области Отакі -то справи,малята))))

мені сподобалось 2015-07-14 / 20:17:49
З цим Йовбаком це повна ржака, це соціальний зріз будь-якого мало шустрого закарпатця. Крім журналіста і мисливця, вангую що Йовбак ще має мадярський паспорт, статус ліквідатора ЧАЕС, учасник бойових дій в АТО, отримує дитячі на п'ятеро дітей, багатодітний батько-одинак, оформлений інвалідом на Єврокарі, у вільний час працює водієм неофіційного таксі Ужгород-Мукачево, - пише популярний блогер Сергій Микита.

Копча 2015-07-14 / 19:19:15
Йовбак-мітинг.

Волошин 2015-07-14 / 18:00:21
Жору Шевчука послав туда най капусту за Аптеку матері і дитини на Другетів одробляє, Румянцев і Аксьон тоже много за цьої каденції земельки набрали, най працюють, Горбаня не відправляв, бо він тіпа "умний" муніципал, тіпа мої по феншую складені схеми мав відпрацювати на підприємцях з терасками по місту. Ну а я в них начальнік - бос, я тіпа збоку, ви пацани подержіть плакатики, та може вас за 20-ку в округ від Народного Фронту і покладу. А про Бровдія забули, він у мене молодець, старається, гавномет у ЕЦунів перший, може щось з нього буде, а може і нє, но тать є 32 округи, та десь на Радванку го дам, но тать увижу. А Білецького я не запрошував, а хоча нє, то майже Рата від себе го дав, бо казав йому вчора, дай пару пацанів, та єдного найшов, но і йому шось найдеме, бо Самопоміч го не бере видко.

ІВАН 2015-07-14 / 18:00:01
Організатори цього бандформування настільки тупі, що навіть "для блізіра" не додумалися наказати своїм йовбакам взяти хоч одного прапора.

Свідок 2015-07-14 / 17:31:03
всіх цих падлюк тилових в АТО! прямо на площі роздати повістки!

ваня 2015-07-14 / 17:25:25
говорят,что при обысках у "людей Ланя" нашли много оружия. а почему митингующие не скандируют "Ланьо сдай оружие"?

Никнейм 2015-07-14 / 17:13:35
Эти активисты это просто звиздец какой то особенно организатор харченко, бывший бандюк директор краснодонцев который стал невье...ся громадським диячом... Честно противно от всего, одни пс пошли бабло рубить с блюка, вторые тоже ставят себя активстами чтоб в будущем под этим видом рубить...
Сеня кролик тоже разобрался, не знал просто до вчера что у нас контрабас идет, вчера чувак прозрел- уволить на всю таможню, поставить новых- срубить бабла и дальше пусть косят...

Харя 2015-07-14 / 17:10:24
Чого забули за вчорашніх "антимайданівців" Румянцева, Шевчука і Оксьона? Вони на сьогоднішньому мітингу теж відзначилися

иван 2015-07-14 / 17:07:41
бики мусорські

патріот 2015-07-14 / 16:53:40
До уваги військоматів: подивіться скільки патріотів, які вболівають за державу, справедливість вештається без роботи. Із зброї у них лише плакати, вручіть їм повістки, дайте зброю і вперед захищати Україну

1760 2015-07-14 / 16:44:07
Убивцю, контрабандиста, наркоторговця Блюка - за грати! І грати, грати, грати...

Степан Крук 2015-07-14 / 16:36:57
Це збіговисько - кловнада, загорнута в красиву обгортку! Призиви до бійців (придурків) з "Правого сектору" здати зброю дуже кумедні. Десь в лісах ховаються люди із зброєю, котрі відірвані від суспільства і ніякі заклики до них не доходять. Можливо в них в хащі є телевізори та інтернет і вони спостерігають за обуренням "народу" в прямому єфірі!? Взяв би Ратушняк корзинку (ніби по-гриби зібрався), пішов в ліс до хлопців і попросив би їх здати зброю. Наслідки були б ще більш комічними, ніж цей "мітинг"!

НОВИНИ: Політика

04:28
/ 52
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 1
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 31
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 15
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 20
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 16
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом
16:17
/ 57
На посаду керівника Закарпаття претендує власник "Камелота" Роман Мегела
13:52
/ 15
Впійманий на брехні ексзаступник мера Ужгорода Білак, якого вигнав Андріїв, став радником Рівіса
22:30
/ 7
А потрібно танки замість королівського палацу