Балога заявив, що Аваков не міг не бути в курсі мукачівської "стрілки" "правосекторівців" з бандитами

Народний депутат Віктор Балога звинуватив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у тому, що саме він створив конфліктну ситуацію на Закарпатті.

Балога заявив, що Аваков не міг не бути в курсі мукачівської "стрілки" "правосекторівців" з бандитами

Про це він заявив у інтерв'ю glavcom.ua.

«Буду з вами відвертим, про це я дізнався від міського голови Мукачева. Йому доповів начальник міліції міста про те, що Ланьо запросив в гості «Правий сектор» і будуть нібито якісь розборки. Я був категорично проти, щоб озброєні люди їхали на ці розборки», – повідомив Балога.

Він також додав, що мер Мукачева зустрічався з начальником місцевої міліції і просив, аби правоохоронці не давали змоги двом сторонам зійтися. «У п’ятницю я отримав безліч повідомлень, зокрема, з СБУ, що ця зустріч пройде, і звернувся до начальника міліції, щоб її не допустити. Я взагалі виїхав з міста. А коли дізнався в суботу, що там йде стрільба, був шокований і повернувся назад», – додав Балога.

На запитання, чи був поінформований про ці події міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Балога відповів: «Упевнений, що він цією операцією керував. Не могло бути, щоб він про це не знав. Просто і Ланьо дуркуватий, і хлопці з «Правого сектору» дуркуваті – то ж розраховували, що вони підуть на самознищення. Сто відсотків».

Віктор Балога також заперечує, що саме він фінансує «Правий сектор» на Закарпатті. «Я не хочу коментувати ці заяви, тому що все, що відбувається в Закарпатті, обов’язково пов’язують зі мною. Зараз я нібито фінансую «Правий сектор» – ну хай буде так, по його версії. Але я не розумію, про що розмова», – заявив народний депутат.

Також він додав, що Генпрокуратура поки не зв'язувалася з ним щодо проведення допиту. «Але якщо в цьому буде необхідність, я, звичайно ж, піду на допит і як законослухняний громадянин буду всіляко сприяти слідству. Благо, мені приховувати нічого», – запевнив Балога.

13 липня 2015р.

Теги: Балога, Правий сектор

Коментарі

Верховинець 14.07.2015 / 08:33:11
Як завжди Балога все знає і у курсі всіх подій. Головне. ВІН НІКОЛИ НЕ РОБИВ ТАКЕ, ЩОБ ЗАШКОДИТИ ЗАКАРПАТТЮ І ЗАКАРПАТЦЯМ. до нього потрібно прислухатися

васман 13.07.2015 / 23:21:16
ангел, ні архангел !

НОВИНИ: Кримінал

14:24
/ 7
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
» Всі новини