На Ужгородщині розігрували юнацький Кубок України з пішохідного туризму "ЄвроКарпати – 2015" (ФОТО)

Днями поблизу села Оріховиця, що на Ужгродщині, пройшли змагання за Кубок України серед юнаків із пішохідного туризму «ЄвроКарпати–2015».

Турнір, у якому взяли участь школярі 2001–2003 років народження, на теренах Закарпаття проходить щороку. На цих змаганнях відшліфовується майстерність, відбираються перспективні спортcмени для національних збірних команд, котрі потім захищають честь країни на міжнародних турнірах. Але найприємнішим є те, що діти з різних куточків України щоразу прагнуть сюди приїхати. Чудова закарпатська природа, мальовнича місцевість, де відбуваються «ЄвроКарпати», створюють неповторну атмосферу і також сприяють успішному проведенню турніру.

Одночасно з Кубком «ЄвроКарпати–2015», який розіграють представники від 8 областей і міста Києва, відбувається і відкрита першість Закарпатської області. Серед усіх команд-учасниць п’ять представляють наш край, зокрема, Рахівський, Свалявський, Іршавський, Хустський і Ужгородський райони, решта – інші регіони України. Приїхали, зокрема, юні спортсмени з Волині, Запорізької, Донецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Київської областей і міста Києва.

Першого змагального дня учасники стартували командами, долаючи смуги перешкод. Кращими на цій дистанції виявились представники Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму м. Києва, а із закарпатських команд – команда Іршавськоїрай СЮТур.

Наступного дня змагання проходили в особистому заліку. Переможцями у змаганнях за Кубок України серед хлопців стали представники Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму м. Києва. Не відставали від своїх і дівчата з цієї ж команди: вони також вибороли перемогу. У Чемпіонаті Закарпатської області кращими були представники Хустської та Іршавської районних станцій юних туристів.

У завершальний третій день відбулися змагання на довгій комплексній дистанції «Крос-похід». Перемогу на цій дистанції, яка мала протяжність 5 кілометрів, здобула команда Броварського районного центру туризму Київської області, а поміж закарпатських команд перше місце здобула команда Іршавської районної станції юних туристів.

За результатами трьох днів змагань підведено підсумок Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму. Третє місце посіла команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді «КРОК», на другому місті опинилася команда Броварського районного центру туризму Київської області, а перемогу завоювала команда Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму міста Києва, повідомили Закарпаття оналйн у прес-службі Закарпатської ОДА.