Прокуратура не може звинуватити Ратушняка у расизмі через, начебто, відсутність заяв та прізвищ постраждалих (ВІДЕО)

Таку дивну заяву у вівторок, 30 червня, під час своєї прес-конференції зробив прокурор Закарпатської області Володимир Янко.

Прокуратура не може звинуватити Ратушняка у расизмі через, начебто, відсутність заяв та прізвищ постраждалих (ВІДЕО)

«Дуже цікава ситуація. Є стаття 161 ККУ, яка чітко передбачає відповідальність за порушення рівноправності громадян за їх расовою приналежністю. Але це провадження – це приватне звинувачення. І в даному випадку дані особи не написали заяви до органів. Їх немає, немає їх прізвищ», – заявив В.Янко.

Тому він вважає, що наразі підстав для відкриття кримінального провадження та внесення його до Єдиного реєстру досудових розслідувань у прокуратури немає.

Тим часом прізвища постраждалих студентів УжНУ – 19-річного студента з Індії Харі Крішнана Нараяна Свамі і 20-річного Келвіна Есела з Нігерії – опублікували практично всі закарпатські ЗМІ, свої сюжети з цього приводу зробили і ряд загальноукраїнських телеканалів.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, нещодавно охорона ужгородського аквапарку не пустила темношкірих студентів до розважального закладу. Іноземці навіть не змогли придбати квитків, бо їм одразу показали на двері. Пояснили – це вказівка власника. Мовляв, він кого хоче – того й пускає. Власником вищезазначеного аквапарку є колишній мер Ужгорода Сергій Ратушняк.

30 червня 2015р.

Теги: Ратушняк, расизм, студенти

Коментарі

гобі 2015-07-12 / 09:45:27
Мишку ти із своєї португалії і не вуїзжай і з циганами ЛУпи по дьоснах там і жий дурню.

Slava 2015-07-11 / 03:14:39
а на нет - и суда нет

УжНУ 2015 2015-07-04 / 15:31:20
Ужгород завжди позиціонує себе як культурне європейське місто. Студенти-іноземці, яких біда на сході країни привела в наше місто, - культурні, інтелігентні молоді люди. Всі, хто з ними спілкується в університеті, підтверджують це. Багатьом ужгородцям дуже соромно за цю ситуацію, що склалася. Область намагається розвивати туризм. І як це в"яжеться з абсолютно дикою ксенофобією?

Степан Крук - Михайлу 2015-07-04 / 00:19:23
І взагалі, пане Михайле! Час пізній, а вам ще "Отчет о проделаной работ" в ФСБ писати. Так що бувайте

Закарпатець 2015-07-04 / 00:14:58
Крук молодець правильно сь му удписав..............

Степан Крук - Михайлу 2015-07-04 / 00:13:41
А мені не зрозуміла ваша русофілія. І не тільки мені. Щось не спостерігаю братання наших і російських бійців в окопах Донбасу. Якась патологічна у вас філія до Росії. Зрозуміло, ви любите Росію, але в неприродний спосіб.

Закарпатець 2015-07-04 / 00:11:20
Руькі тото доста великі паскуди тай готово...........

Михайло 2015-07-04 / 00:01:52
о Степана Крука...увас патологічна Русофобія та хтось звами не згоден то зразуж агент Кремля та ФСБ ви хочаб думаєте що пишете чи ні?Чи дитячій світ ще в голові грає?Згода що в Греція чи в Егіпті є випадки коли Росяни поводятся зверхно алеж погодтеся Кієвські чи Львівські мажорики поводятся не краще.Просто є нормальні люди і є бидло і думаю бидла безкультурного є і внас доста.Як бачу увас ксенофобія процвітає пане Крук Русофобія Мадярофобія ітд не одноразово читав ваші коментарі про це ,такщо треба ще подумати хто туй страждає на нацизм ви чи Ратушняк?

мишко 2015-07-03 / 23:47:46
я живу iпрацюю у португалii та як нам реагувати на такi расистськi вихватки коли я тай десятки тисяч украiнцiв тут ходемо в театри музеi на пляжi та басейни i нико нам нич серйозного ни придявляе як на нашiв земли ганьба люди ганьба

Степан Крук 2015-07-03 / 22:22:27
Як раз у мене із самоосвітою все гаразд. Проблеми у вас. Схоже після спецкурсів ФСБ вам не до самоосвіти. Одумайтеся, зважте хоч би на те, що курс рубля котиться в прірву і ваші заробітки також.

Круку 2015-07-03 / 22:14:40
Ворогом росіян, українців та інших європейських народів є вожді Федеральної резервної системи, які дислокуються в США, Англії та Швейцарії.
Рекомендую зайнятися самоосвітою, і не вестися на пропаганду грантокористувачів, які отримують зарплату від конкретних грантодавців.

Степан Крук 2015-07-03 / 22:06:38
"У росіян та українців своя місія". В українців - місія другосортного васали, в росіян - гегемона??! В минулому році відпочивав в Греції, було багато москвичів. З каждого такого москалика, як з паравоза валить зверхність, безкультуря. Плювалися на ці "євроазійські цінності" поляки, болгари, німці, шведи і сама грецька обслуга... Про що мова?

Круку та Освідомленому 2015-07-03 / 21:51:03
Проблеми Ратушняка нікого не хвилюють. Він їх порушив з позицій свого клану (тупо заради піару напередодні чергових виборів).
У росіян та українців своя місія.

освідомлений 2015-07-03 / 21:37:33
Батько Ратушняка - єврей з Вінничини. То кого ви захищаєте, пане? То, що він розпалює тут міжнаціональну і міжрасову ворожнечу, то, якраз, його робота в тому контексті, який ви хочете до нас донести.

Круку 2015-07-03 / 21:35:59
Розмова коментаторів переросла в таке русло, що Рата з його необузданим темпераментом на її тлі (теми) ніщо.
Ви вірите в те, що рано чи пізно Росія та Україна стануть чи не єдиним форпостом білого світу проти ілюмінатів?
Я вірю, благо ресурси євразійського простору дозволять бабахнути по сатані (йдеться про, насамперед, інформаційну війну).
Хіба ви, Крук, проти цього? Якщо так, продовжуйте і надалі піарити єврогейські цінності.
А нам своє робить.

Степан Крук 2015-07-03 / 21:24:11
Майже переконали, що Рата чистий перед законом, як сльоза прокурора Янко. А допуск, чи недопуск людей в громадські місця за кольором шкіри - ознака цивілізованого суспільства.

Круку та Юрчику 2015-07-03 / 20:33:36
Для початку почитайте тираду від 1997 р. глави АДЛ (це структурний підрозділ ордену "Бнайт Бріт") Абі Фоксмана на тему "Погибайте арийские гои, рогатый скот!" (погугліть).
А потім подискутуємо.

юрчик 2015-07-03 / 14:15:20


З двох попередніх коментарів видно, яку позицію кришує особисто прокурор Янко, заминаючи справу по расисту і антисеміту Ратушняку


Олег 2015-07-03 / 14:08:42
Підтримую автора останного коментаря ,Європа гине під ордами емігрантів ,це люди іншої культури іншого складу розуму та поведімки ,вних інші цінності я не расист але таких до нас пускати не можна!Зараз вони чемні коли їх мало але як їх буде більше тоді вони покажіть свій дикий характер ,на околицях Парижу чи Лондона білим вже життево небезпечно ходити,бо чорні набагато більші фашисти та нацисти ніж більі.ТАкщо одумайтеся не робіть зі своєї країни Африку.......

Круку 2015-07-01 / 22:04:11
Вся Європа стогне під ярмом єврогейських цінностей, а вам привиджається всюди Кремль. Хіба Кремль вигадав "мяке" знищення європейських народів, запустивши туди мільйони кольорової маси? Не пройде і покоління, а російський та український народи залишаться єдиним білим острівком у світі. Як кажуть, вивчайте матчастину і не ведіться на дегенеративну пропаганду.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая