Реклама B3

Захоплення влади на Закарпатті російськими диверсантами планувалося на 10 листопада 2014 року (ВІДЕО)

До намірів щодо «звільнення Закарпаття від бандерівців» кремлівські «русини» під керівництвом Петра Гецка підключали навіть осіб з певними екстрасенсорними здібностями. Утім, екстрасенси не допомогли

Захоплення влади на Закарпатті російськими диверсантами планувалося на 10 листопада 2014 року (ВІДЕО)

Силовий план кремлівських «русинів» щодо захоплення влади в Закарпатській області відповідно до підтриманого Москвою сценарію був намічений до реалізації на 10 листопада 2014 року. Про це йдеться в відеосюжетах, що їх в пошуках інформації про «заробітчанський» проект російських спецслужб знайшли в Youtube журналісти Закарпаття онлайн.

Судячи із сюжетів, кремлівські «русини» під керівництвом так званого прем’єр-міністра самопроголошеної «Республіки Підкарпатська Русь» Петра Гецка розробили відповідний сценарій і очікували його затвердження і фінансування Москвою. До цього процесу було залучено навіть осіб з певними екстрасенсорними здібностями. У них, з-поміж іншого, ініціатори плану намагалися вивідати життєздатність і перспективи свого проекту.

Достовірність вказаних намірів проросійських "русинських" сепаратистів підтвердили джерела Закарпаття онлайн в УСБУ в Закарпатській області.

Крім того, підтвердженням серйозності цих планів є датована 26 листопада 2014 року офіційна інформація СБУ України про те, що спецслужба зірвала російські плани дестабілізувати ситуацію на Закарпатті. Як йшлося у тій публікації, «співробітники СБУ викрили та зруйнували плани російських спецслужб розхитати ситуацію в Закарпатській області та втілити антиукраїнський сценарій створення так званої «Республіки Підкарпатська Русь».

Як тоді повідомлялося, група осіб «за завданням російських спецслужб готувала створення в регіоні чергової штучної «народної» республіки випробуваним Кремлем способом – шляхом примусової «федералізації» України.

Силовий сценарій передбачав захоплення місцевих органів державної влади, військових складів та інших стратегічних об’єктів диверсійно-підривними групами, котрі мали діяти під виглядом так званої «місцевої самооборони».

... У планах зловмисників були «акції залякування стосовно представників влади, спецслужб, політичних та ділових кіл» з визначеними конкретними датами, зокрема у листопаді ц.р. «

 «Кошторис реалізації плану насильницької зміни конституційного ладу», за інформацією СБУ, сягав  понад 9 мільйонів доларів США.

Як з’ясувало Закарпаття онлайн, зйомки вказаних сюжетів відбувалися в Санкт-Петербурзі, у приміщенні стоматологічної клініки, що належить колишньому однокласнику П.Гецка з Кушниці, а нині громадянину Російської Федерації Ігорю Пилипу. Ймовірно, саме його голос чути за кадром.

Ігор Пилип.jpg

Ігор Пилип 1.jpg

Підтвердженням цьому є фото зі сторінки П.Гецка в соціальній мережі Фейсбук, де він зафіксований у стоматологічному кріслі у тому самому приміщенні.

10704140_10202050645667163_1559896090836213085_n.jpg

Окрім реалізації власних планів, авторів відеосюжетів цікавили розташування на Закарпатті навчальної бази батальйону "Айдар", майбутнє президента Петра Порошенка і України загалом.

Судячи з усього, проект дестабілізації та захоплення влади на Закарпатті вписувався в загальний план російських спецслужб щодо дестабілізації та розчленування України. І ув’язувався, зокрема, з планами по зриву реверсних поставок газу в Україну зі Словаччини через територію Закарпатської області, як розпочалися у вересні 2014 року.

Перешкодили втіленню у життя цих намірів керівництва Росії героїзм українських воїнів у боях на Донбасі, патріотизм і активність громадськості, зокрема на Закарпатті,  та професійна робота працівників українських спецслужб.

17 червня 2015р.

Теги: русини, захоплення влади, диверсанти

Реклама B4

Коментарі

русин 29.06.2015 / 18:41:59
хлопаки,вам все мало крові? Ви лем би ся били. А коли будете жити? Розводять вас! Самі жирують на тому розводняку: "патріоти" жидовня всякої барви преться до корита, готова знищити все, лем би ся нажерти мняса й насрати один на одного побулше, а пултеру тото лем і треба,бидлото невчена й за 200 крадених гривню куплена... продавайся дале й потому не вий як збішений пес

анця 24.06.2015 / 21:28:02
"Моголи-моголи"(Т.ШЕВЧЕНКО).

Степан Крук 22.06.2015 / 19:48:29
Гецко - нікчема! Закидує всяку лупину в інтернет і тішиться з того, що цю лупину обговорює соціум. Мав нещастя спілкуватися з ним неодноразово - це абсолютний нуль! В Росії він періодично виходить в ефір на містечкових каналах і розповідає про тисячі озброєних своїх прихильників, котрі завтра-післязавтра почнуть штурм і створять Пудкарпатську Республіку. В Росії добре працює ФСБ, реальну ситуацію там знають. Проте роблять вигляд, що вірять цьому "лідеру", бо цього потребує пропогандистська машина рашистів. Самого Гецка давно завербувала ФСБ, ще коли він навчався в Москві в університеті ім. Баумана. Але толку від нього, як від козла молока!

Адмін 22.06.2015 / 11:45:33
Тому що ЗАРАЗ знайшли ці матеріали. У вас вони були раніше? Ні? Ну то що за претензії?

Що перебільшуємо? Усе є в сюжетах.
Від чого відволікти увагу? У вас манія переслідування?

чужинець 22.06.2015 / 06:25:21
Капец оперативність.. А чому ЗАРАЗ показуєте цю породіллю?... І хто такий Гецко? Не занадто перебільшуєте, чи треба від чогось відволікти увагу?

як правильно продати 21.06.2015 / 00:03:41
Апокриф про братів Гецків. Говорили таке кушницькі, що колись продали ті хлопці хату батьківську. Та коли покупець вступив у володіння тим будинком, раптом виявилося, що хату свою діти продали разом з тоді ще живим батьком. Ось така вдала оборудка. Клялися кушничанини, що не придумана є ця історія.

Толік 19.06.2015 / 23:40:37
Дивлячись на наших "русинув",які лижуть гузицю маскалям,ходять до кацапської псевдоцеркви, втікають від мобілізації під мамину юбку -розумієш,що в хуйла є шанси.

василь 18.06.2015 / 07:31:23
http://24tv.ua/news/showNews.do?oprilyudneno_putinskiy_plan_zahoplennya_livoberezhnoyi_ukrayini_za_15_dib&objectId=585006&tag=ukrayina

Така паскудь продовжуєся. СТОП Х-ло

Пупаро 18.06.2015 / 00:33:42
Розсмішила сумма в 9 мнл.баксів. ТО за такі гроші можна захопити владу лише у селі Вонігово (Хустського району). Ви шо русьскі з пецу падали? МИ коли б всі закарпатські остербайтери із заробіток вернулися і скинулися по 10 евро і то би більше назбирали. Владу вони хотіли захопити (хе-хе)... Ви спочатку попробуйте за сто баксів без очереді в Ужгороді закордонний паспорт зробити, або своїх дітей у садік пристроїти, та шо там з простим гаїшніком договоритися. Перші три мільйони ви б уже на кордоні спустили. Ще три - коли б переховувалися по зйомних квартирах. (Житло у нас йой яке дороге) Три на агітацію. І бабла нема... Нема бабла, а ще нич не зробленое. Штось у Руських х"№;ві бізнес плани :)

наш ведмедик 17.06.2015 / 22:58:27
останнім часом приходиться часто бачити наліпки та різні вимпели на приватних авто, де на фоні російського триколора ( замість нашого рідного жовто-блакитного стягу) зображений наш закарпатський герб - ведмедик. Це що ідіотизм чи зрада? І хто це проросійське лайно розповсюджує?

vovk 17.06.2015 / 19:46:57
A toj pidor -stomatolog sce maje jakusj rodynu v Kushnyci? Ne buvaje vin dekoly na malij Batjkivscyni? Jaksco pyjide ,to tam joho i zakopaty , porjad z mohylkamy dida i babusi!

vovk 17.06.2015 / 19:42:59
Chlopci ,kotri zaraz nahodoju pracjujutj v S-Peterburzi, zrobitj tak ,scob cja klinika zgorila na*uj! Todi vashe perebuvannja v Kacapiji bude zarachovano!

патріот 17.06.2015 / 18:04:47
Виблядки путінські

Таня 17.06.2015 / 17:52:37
Як же воно дістало, це злочинне антилюдське путінсько-рашистське лайно. Тварюки ненаситні, вже б собі натихо сконали й дали людям нормальним спокій

Кушниця 17.06.2015 / 15:04:46
****ити, ****ити і ще раз ****ити ублюдків, де б вони тільки не виткнулися! ****ити все, що причепить колорадську стрічку, "підніме "русинський" чи російський триколор!

Та гнидота хотіла принести нам кров і війну! Не бачити їм вже своєї землі - ниґда!!!

ВНУК РУСИНА 17.06.2015 / 14:32:33
СЕ ХВОРІ УБЛЮДКИ... Я В ЗАКАРРПАТТІ ВСЕ БІІЛЬШЕ ПОЧИНАЮ СТАВАТИ УКРАЇНСЬКИМ НАЦІОНАЛІСТОМ, ДИВЛЯЧИСЬ НА ЦЕ ВСКОРМЛЕНЕ ФСБЕШНИМИ ГРОШИМА БИДЛО, ЯКЕ СЕБЕ НАЗИВАЄ РУСИНАМИ, ХОЧЕ СОБІ ДЕРЖАВУ СТВРИТИ, ЩОБ БУТИ В НІЙ ПРЕМЄРАМИ, ПРЕЗИДЕНТАМИ... ПАНУВАТИ НАД НАМИ З РОСІЙСЬКОЮ ЗБРОЄЮ!
МІЙ ДІДО В ПАСПОРТІ БУВ РУСИН, АЛЕ Я УКРАЇНЕЦЬ І НИЧ НАВІТЬ У СТРАШНОМУ СНІ НЕ ХОЧУ МАТИ З ТАКИМИ ПРОДАЖНИМИ ПІДЕ...МИ, ЯКІ ХОТЯТЬ ВІЙНИ НА НАШОМУ СОНЯЧНОМУ ЗАКАРПАТТЮ!!!
ЩОБ ВИ ВСІ ВИЗДИХАЛИ, ЩОБ ВАС ВСІХ ЧУМА СКОСИЛА РАЗОМ З ВАШИМ ШЕЗОФРЕНІКОМ ПУТІНИМ І ВАШИМИ ФСБЕШНИМИ КУРАТОРАМИ!!!
ЗГИНЬТЕ ЯК ВРАНІШНЯ РОСА НА СОНЦІ!

??? 17.06.2015 / 10:04:55
що ця говорить?що значить визнають сепорів?нехай подивиться собы в одне мысце.

Степан Крук 17.06.2015 / 08:55:39
Путин: -Свет мой зеркальце скажи: я ль на свете всех смелее, всех богаче и сильнее? -Нет! - ответило стекло,- Ты по-прежнему - ХУЙЛО!