Кремлівська аґентура на Закарпатті зімітувала діяльність фейковою інформацією про збори "русинських" організацій у Мукачеві

Повідомлення цікаве виключно тим, що буквально по пунктах видає тактичні плани російських спецслужб у контексті їх бажань щодо політичної дестабілізації на Закарпатті

Кремлівська аґентура на Закарпатті зімітувала діяльність фейковою інформацією про збори "русинських" організацій у Мукачеві

У суботу, 13 червня, у віртуальному просторі було поширено інформацію про, начебто, проведення того дня у Мукачеві першого засідання так званої Координаційної Ради Русинських Організаций Закарпаття (КРРОЗ).
Як з'ясувало Закарпаття онлайн, насправді зазначеної події не було, а інформація, оприлюднена через один із закарпатських ресурсів, який вже давно став рупором кремлівської аґентури на Закарпатті, є всього лиш спробою видати бажане за дійсне. Ймовірно, з метою подальшого тиражування з "першоджерела".

Утім, в цьому контексті цікавими є пункти, які видають реальні наміри російських спецслужб на Закарпатті, що їх варто знати активній та патріотично налаштованій громаді краю, аби запобігати розробленим сценаріям.

Насамперед, суттєвим у плані інформування є перелік "русинских организаций", які, як стверджується, брали участь у віртуальній події. Бо, за винятком кількох, які насправді не існують, і з поправкою на те, що інші існують в кількох особах, видає структуру кремлівської аґентури в нашому краї в розрізі організацій і осіб, що стоять за ними – "Русинское движение Закарпатья, Общество подкарпатских русинов, Русинское научно-образовательное общество, Областное общество им. Духновича, Областная организация Субкарпатия, Сойм Подкарпатских русинов, Организация Хранители Истории и другие".

Що показово, "основной доклад" на віртуальних зборах так само віртуально доручили виголосити "Б.Лакатошу – сопредседателю КСРОЗ". Тому самому, про якого днями писало Закарпаття онлайн в повідомленні про презентацію під виглядом "заробітчанської" організації чергового кремлівсько-"русинського" проекту.

У процесі віртуального "обсуждения ближайших акций и мероприятий КСРОЗ", "совєт" "прінял" "Заявление о первоочередных задачах деятельности структуры и входящих в нее организаций". Власне в ньому і можна побачити тактику дій Кремля по відношенню до Закарпаття.

Так, на першому місці в "заявлєніі", йдеться про "критику политики Киевских властей и конкретно Президента П. Порошенко". Тобто, про пункт, по якому Росія активно працює в масштабах усієї України. Далі, як рецепт російського вирішення проблем в Україні, вже апробований на Донбасі, "говорится о том, что решению кризисных проблем на Украине поможет наделение создание различных регионов страны и, в частности, Закарпатья статусом специальной самоуправляемой территории".

У контексті віртуального "призыва к Совету Европы, Европейской Комиссии, ОБСЕ и ООН, а также к Парламентам Венгрии, Чехии и Словакии", акцентується на двох національно-політичних складових, які мають стати суб'єктами кремлівської політики на Закарпатті – "русинській" та угорській нацменшинах.

Те, що інтереси Москви і Будапешта в контексті Закарпаття певною мірою синхронізовані, особливим секретом не є. І опосередкованим підтвердженням їх є як "кредитні" домовленості Владіміра Путіна та Віктора Орбана по спорудженню Пакшської АЕС глобально, так і, локально, той факт, що угорські дипломати у своїх виступах на акціях в районах Закарпаття в регіональному контексті майже ніколи не говорять про українців, а майже виключно – про русинів.

"Одной из центральных задач" на ближче майбутнє в інформації "объявляется о начале максимального содействия в наделении Закарпатья статусом специальной самоуправляемой территории", а тому в контексті "предстоящих выборов в местные органы власти в Закарпатской области Украины" автори інформації беруть курс на "выдвижение в органы власти тех кандидатов, которые согласны с целями и установками КСРОЗ, в частности, это и наделение Закарпатья статусом специальной самоуправляемой территории и поддержка итогов Закарпатского областного и Береговского районного референдумов 1991 года".

У плані реалізації цих намірів , "Координационный Совет Русинских Организаций Закарпатья предлагает (увага! – ред.) провести массовую акцию по поддержке итогов Закарпатского областного и Береговского районного референдумов 1991 года". Формальним гаслом якої озвучується "прекращение гражданской войны в Украине и т.д." – тобто, кремлівська інтерпретація подій в Україні.

Кремлівські ляльководи "русинських" маріонеток планували провести зазначені збори насправді. Нехай немасово (бо тих, хто зобов'язаний грати в небезпечну російську гру, на Закарпатті залишилося небагато, та й ті підупали духом. А тому навіть у вказаному повідомленні йдеться про, всього, "20 лидеров и активистов русинских организаций", що, начебто, взяли участь у заході), але насправді. Однак, на перешкоді стала категорична позиція влади Мукачева. Здискредитувати яку, до речі, самим фактом проведення зборів саме в місті над Латорицею мали на меті ініціатори заходу.

Чи вдасться Кремлю реалізувати свої подальші плани, тепер залежить від всіх закарпатців. Боротьба за мир і спокій на Закарпатті в контексті майбутньої європейської України триває.

14 червня 2015р.

Теги: русини, Кремль, Росія

Коментарі

Закарпатець 2015-06-15 / 00:12:54
Чия сисе стаття на тому сайтови.....................

Ужгородець 2015-06-14 / 21:28:58
Хай мацкалі відсосуть впяного йожичка.) хир ім, а не Закарпаття, імпотенти хирові.

Степан Крук 2015-06-14 / 15:17:39
А хрен їм в сраку, а не Закарпаття! Мало пасолі їли...

просто 2015-06-14 / 11:59:55
Всьо плохо у слободи

Вадік 2015-06-14 / 08:58:57
Цікаво, за чиєю ініціативою був проведений вказаний референдум 1991 року?

ось так 2015-06-14 / 04:30:32


Власником цього сайту є Сергій Слободянюк. Чому його ще не взяла за жопу СБУ?


НОВИНИ: Політика

14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 4
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5
Офіційний Будапешт і його сателіти на Закарпатті не прокоментували вирок польским екстремістам за підпал офісу ТУКЗ в Ужгороді
01:41
/ 1
Громадян України в Угорщині "в цей особливий період" не будуть штрафувати за протерміновані документи – Сійярто
01:13
/ 2
Сійярто: "Є надія, що в рамках української адмінреформи створять район з центром у Берегові"
11:19
/ 6
Угорський президент позбавив громадянства 8-ох закарпатців
19:57
/ 12
Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві
17:31
/ 2
У Польщі засудили паліїв офісу Товариства угорської культури
01:45
/ 49
У Чомі на Берегівщині КМКС висадив 100 дубів ностальгії за Великою Угорщиною і втратою нею Закарпаття
00:04
/ 10
Ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос склала повноваження керівника вишу
19:48
/ 5
Закарпатський нардеп від "Слуги народу" Кривошєєв самоізолювався через контакт із хворим на короновірус нардепом
16:59
/ 9
В Ужгороді ветерани і добровольці попередили владу з приводу капітуляції
00:19
/ 11
У Берегові КМКС створив організацію для захисту фермерів-угорців в умовах земельної реформи
19:56
/ 8
Мер Берегова Бабяк орендує сам у себе елітний джип (ДОКУМЕНТ)
00:28
Спостерігачі ОБСЄ в ОДА з'ясовували ситуацію на Закарпатті
13:54
/ 9
Сійярто летить до Лаврова напередодні українсько-угорських переговорів щодо НАТО
05:07
/ 19
В Ужгороді Нацкорпус і ветерани палили фаєри під стінами ГУ НП
20:22
/ 5
У депутата з Широкого "засвітилися" акції мільярдних компаній (ДЕКЛАРАЦІЯ)
16:03
/ 28
ТОП-5 фейків угорської пропаганди про "утиски" нацменшин в Україні (ДОКУМЕНТ)
04:33
/ 20
"Русинка" Путіна: Тетяна Поп
04:47
/ 8
Послідовники нацистського пропаґандиста пішли у наступ
23:02
/ 16
Подвійна гра Сійярто: що насправді угорський міністр говорив про Україну в ООН
» Всі новини