У Фейсбуку опублікували "понти" ужгородських міліціонерів-висопосадовців у костюмах російських бояр (ФОТО)

Потяг української і, зокрема, закарпатської псевдоеліти до "високовельможних" понтів виявляється непереможною і невиліковною. Щойно Україна справилася з шоком від "царських" портретів представників сімейства екс-генпрокурора (і, "за сумісництвом, "цезаря") Віктора Пшонки, як у тому ж контексті спраглий до видовищ народ "порадували" підлеглі головного міліціонера Закарпаття Сергія Шаранича.

У Фейсбуку опублікували "понти" ужгородських міліціонерів-висопосадовців у костюмах російських бояр (ФОТО)

Учора, 4 червня, у соціальній мережі Фейсбук з'явилися фотографії високопосадовців УМВС України в Закарпатській області в костюмах боярів царської Росії.

Фото зроблено на костюмованому балі до Дня міліції 2013-го року, однак актуальності знімки не втратили – двоє з зафіксованих на них "боярів" є чинними керівниками в управлінні обласної міліції. Зокрема, це начальник УБЕЗ УМВС України в Закарпатській області Іван Пеняк та його перший заступник Віталій Мацола. Третім фіґурантом цього міліцейського маскараду часів президентства Віктора Януковича є колишній начальник УБОЗу і БЕЗу Микола Кулітка. Якщо останній з часу перемоги Помаранчевої революції переховується від правосуддя десь закордоном, то двоє інших непогано почуваються на "хлібних" керівних посадах під керівництвом фіґуранта скандальних Мукачівських виборів-2004 і фальсифікатора справ проти закарпатських активістів Майдану С.Шаранича.

"Кожен з костюмів, який складається з щонаменше 6 предметів, сшитий на замовлення, приблизна вартість – 8000 гривень (за тодішнім курсом 8,05 грн за 1$). Окрім того, всі присутні прийшли з дружинами, що завдало подвійного удару по сімейних бюджетах наших бідних держслужбовців", – пише в супровідному тексті до фото власник відповідного профілю у Фейсбуку. І запитує: "Звідки така тяга до боярства у слуг народу? Можливо це нам пояснить Олег Подебрій (керівник прес-служби обласної міліції - ред.), хоча в давнину носієм прекрасного були дворяни, а боярин був символом невігластва, відсутності виховання і нечесно зароблених грошей, що ідеально підходить під опис закарпатського міліцейського можновладця".

05 червня 2015р.

Теги: бояри, УМВС в Закарпатській області, міліція

Коментарі

До бiзнесмена 2015-06-20 / 21:53:13
Заодне i отбiзнесуеш там по повнiй програмi

папуас 2015-06-20 / 21:37:20
До бызнісмена
а ти зайди на Можайського та скажи їм в лице чи слабо?

Бізнесмен 2015-06-20 / 20:07:44
Я би тобі написав всю правду та адмін видаляє

Адмін 2015-06-20 / 13:50:31
Обсмоктування теми "отсосів" - це рівень закарпатської міліції?

Буду видаляти всі коментарі такого ґатунку і банити всіх коментаторів, що опускатимуться до такого рівня дискусії.

до бізнесмена 2015-06-20 / 11:41:20
який ти нахрен бізнесмен.ти і є той отсос.усе життя комусь це робиш. спочатку пеняку та мацолі а тепер банку.це і є твій бізнес.

Простий ужгородець 2015-06-19 / 22:34:09
Та тепер не одно мило на ліво не піде з УВД. Браво. Так треба боротися із злочинністю.

простяк 2015-06-19 / 22:30:14
А чулисьте людкове же Пеняк пушов у ВРЗ та завів там журнал по видачі мила,порошка,мітел,тряпок,відер. Начинать короче уборщиць зажимати. Може начнуть з ним ''рішати''

Бізнесмен до свідка 2015-06-19 / 22:23:38
А ти по ходу вже з тим отсосом петровичем давно знайомий

Ворожка до свідка 2015-06-19 / 21:23:32
З файними людьми добре знатися!!!!!!!

Свiдок 2015-06-19 / 20:46:25
Знаву шо бiзнесмена i ворожку знайомив з банком той самий чоловiк отсос петрович.ой,вибачаюсь,-просто отсос.

Ворожка 2015-06-19 / 20:11:49
Я не знаю того вашого Банка,але вижу людина порядна, то не даремно загинула небесна сотня,якщо такі як він приходять до влади, най йому БОГ дає здоров'я на многії і благая літа!!!!!

Бізнесмен 2015-06-19 / 19:03:07
Є такий великий чоловік ''Отсос Петрович'' Най ся Пеняк і його шолупинь з тим чоловіком вже потиху знайомлять.

до того що до прокурора області 2015-06-19 / 18:59:36
Думаву що Банк догадується про то. Він не дурак. Най Мацола стучить, достучиться до того що і сам на..уй піде. Його ж там Пеняк нато і поклав би стучав. А той дале біжить Шараничу докладати. І думають що робити. Як ''валув'' вернути. Лекше типер їм Синевирськоє озеро випити чим Банка зняти.

до прокурора області 2015-06-19 / 09:56:48
а ви прокурори ся куди дивите раз зам може собі купити імущество за 350 штук?

до прокурора області 2015-06-19 / 09:52:34
інтересно ци знає Банк ош Мацола не вулізає із кабінета Пеняка? постоянно перетиравуть як Банка нагнути ай злити? винюхує тай пудслуховує про що хлопці говорят тай ко з ким казкує? а дале біжит стучати

Прокурор області 2015-06-19 / 08:24:16
Як чом продав ! А за гостину заплатити, а за костюми всі що були.

Бізнесмен 2015-06-19 / 08:22:19
А незнаєте ніхто чом Мацола ''Палачінту'' продав ? То тото кафе що купив за 350 штук баксу в центрі Ужгорода ?

Прокурор області 2015-06-19 / 08:18:41
Я подивився статистику та бачу що Міша Банк в свому міліцейському житті давав кримінальні справи, і доста серйозні, а Іван Пеняк що робив, непонятно. Неодної кримінальної справи. І хто тут з них хто само понятно.

Аваков 2015-06-19 / 08:11:13
А що тепер скаже Іван Пеняк Куліткові і Роботінському. Як він буде оправдовуватись перед ними. Вони ж його лишили за старшого поки самі мало втікли. Як вун так про...бав. як то його так кинули. Тепер своє майже віддасть їм, бо такий пройо... то не шутка.

Бізнесмен 2015-06-19 / 08:05:48
Хто би і що би тут не писав, а Міша Банк на посаді і його там поклав Аваков. І тепер всі туй у цюй області можуть йому самі знаєте що зробити. Так то є.

НОВИНИ: Політика

14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 4
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5