Закарпатське обласне радіо вдруге за місяць перекрило виступ Президента

Випадковість стає системою

Закарпатське обласне радіо вдруге за місяць перекрило виступ Президента

"Сьогодні, 4-го червня, Президент України виступав з посланням у Верховній Раді України. Почав промову десь перед 12-ою. Пряму трансляцію вела низка центральних телеканалів, у тому числі Українське радіо. 12 година. Зазвичай  трансляцій засідань Верховної Ради на початку кожної години з 10-ти хвилинним випуском новин виходить Укррадіо. Сьогодні вирішили це не робити, бо ж з важливими  речами про війну і мир до народу звертається Петро Порошенко. 12.10. Трансляція припиняється – в ефір виходить Закарпатське обласне радіо! Пчихати їм на надважливу подію, на самого президента. Вони, вибачте, за графіком дають вісті. Та куди ж дивиться генеральний директор ОДТРК «Тиса-1»  В.Мещеряков?", – запитує кореспондент Парламентського телеканалу «РАДА», заслужений журналіст України Богдан Барбіл.

З його слів, така ж оказія сталася 8 травня цього року, коли у Верховній Раді з нагоди Дня примирення-Дня Перемоги теж виступав президент України і Закарпатське облрадіо вирішило, що закарпатцям нічого його слухати – замість  Петра Порошенка включили музично-розважальну програму. 

"Резонне ще одне звернення: чому ніяк не реагує на такі свавілля представник Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення Іван Кузьма?" – запитує Б.Барбіл.

 
05 червня 2015р.

Теги: Мещеряков, президент

Коментарі

Архип 05.06.2015 / 09:49:51
Тому що саме завдяки Нацраді Тиса має не повний час ефіру, а кілька годин на день.Це якраз до влади питання.Тисі дали ліцензію включатися в певний час - от вона й включається.

НОВИНИ: Політика

21:10
/ 1
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
14:44
На Закарпатті СБУ викрила трьох пропагандистів рф Фото новина
16:47
/ 12
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 4
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 10
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 2
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
» Всі новини