За його словами, бюджетом на 2015 рік передбачено залучення 20 млн грн від продажу об’єктів комунального майна. А відтак, за словами Богдана Андріїва, необхідно визначитися із об’єктами, які можна включити у Програму приватизації.
При цьому, чиновник попросив «звернути увагу», насамперед, на ті об’єкти, кі нині перебувають у неналежному стані і продаж яких дозволить не тільки залучити кошти у бюджет, але й надасть можливість новому власнику відновити споруди.
На запитання присутніх щодо того, чому змінилася думка влади після однієї із прес-конференцій із обіцянками мораторію на земельні та майнові питання, Богдан Андріїв зауважив, що кардинально нічого не змінилося» і він просто «хоче переконати громаду, що продаж об’єктів принесе кошти у бюджет і дозволить їх привести у нормальний стан».
На що отримав логічне припущення стосовно того, чи не навмисне пропоновані нині до продажу комунальні об’єкти свого часу доводилися до того стану, в якому перебувають нині, задля більш дешевої їх реалізації зацікавленим особам.
Зменшення ж кількості пропонованих до продажу об'єктів комунального майна із 78 до 48 секретар міськради пояснив проханням орендарів. Так, за словами Богдана Андріїва, орендарі окремих споруд звернулися до міськради виключити орендовані об'єкти з Програми приватизації, оскільки готові й надалі користуватися ними, сплачуючи оренду у міський бюджет.