На Рахівщині викрили групу переправників, які ховали ухилянтів під будматеріалами в мікроавтобусі (ФОТО)

П’ятьох жителів Закарпаття та Івано-Франківщини затримали під час спроби переправити трьох чоловіків до Румунії за 30 тисяч доларів.

На Рахівщині викрили групу переправників, які ховали ухилянтів під будматеріалами в мікроавтобусі (ФОТО)

На Рахівщині правоохоронці заблокували канал незаконного переправлення чоловіків через державний кордон України. Операцію провели спільно поліцейські, співробітники СБУ та прикордонники Мукачівського загону. За даними слідства, до організації схеми причетні п’ятеро осіб — четверо мешканців Івано-Франківської області віком від 18 до 30 років та 28-річний житель села Лазещина Рахівського району. Вони пропонували військовозобов’язаним чоловікам з різних регіонів «допомогу» у незаконному перетині кордону до Румунії. Клієнтів тимчасово поселяли в одному з готелів на Івано-Франківщині, після чого везли до села Ділове Рахівського району. Для маскування осіб перевозили в мікроавтобусі, завантаженому будівельними матеріалами, зокрема скловатою. Колону супроводжували ще два автомобілі, які відстежували ситуацію на дорогах і блокпости.

Маршрут незаконного перетину пролягав через загороджувальний паркан і річку Тиса, які мали долати за допомогою драбини. За такі «послуги» організатори брали по 10 000 доларів із кожного.

9 листопада під час спецоперації у селі Ділове поліцейські затримали п’ятьох переправників саме в момент транспортування трьох чоловіків — жителів Кривого Рогу, Івано-Франківська та Києва. Під час обшуків вилучено п’ять автомобілів, 14 мобільних телефонів та готівку у національній і іноземній валютах.

Затриманим уже повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України — незаконне переправлення осіб через державний кордон, вчинене з корисливих мотивів. Їм загрожує від 7 до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

11 листопада 2025р.

Теги: переправник, ухилянти, прикордонники, Ділове

НОВИНИ: Соціо

14:20
В Ужгороді відбувся перший в історії області Відкритий кубок з черліденгу Фото новина
13:19
В Ужгороді у середу попрощаються полеглим захисником Борисом Барчем Фото новина
11:23
На Закарпатті судитимуть керівника благодійного фонду, який торгував гуманітарними авто для військових Фото новина
10:35
Прикордонник "Рем"
10:10
Пішов із життя військовослужбовець із Берегова Альберт Герчі Фото новина
09:21
/ 2
Фірма депутата від ОПЗЖ Каськіва планує побудувати біля Гукливого на Мукачівщині 100-гектарне поле для гольфу
08:54
На Рахівщині медики врятували чоловіка, який опинився у критичному стані в горах Фото новина
17:52
Засуджені за сексуальне насильство над неповнолітньою у Верхніх Воротах програли апеляцію
16:38
/ 2
На трасі «Берегово–Мукачево» бетонозмішувач перекинувся у кювет Фото новина
15:49
/ 2
В Ужанському національному парку фотопастка зафіксувала ведмедів, оленів і лосів у дикій природі Фото новина
14:25
У Хусті відбувся всеукраїнський турнір «Карпатський виклик» Фото новина
13:22
На Тячівщині через займання гаража ледь не згорів будинок Фото новина
11:51
На війні з рф поліг 46-річний Василь Вачиля із села Тур’я Бистра на Ужгородщині Фото новина
10:39
На Закарпатті дитина народилася під час виклику “швидкої” Фото новина
09:03
На Закарпаття суне різке похолодання
17:42
/ 2
Прикордонник із Мукачівського загону врятував сову на кордоні з Румунією Фото новинаВідео новина
15:49
Медики Закарпаття двічі за день повернули до життя пацієнтів із зупинкою серця
13:57
У Мукачеві відбувся яскравий фестиваль сучасної хореографії «Mukachevo dance. Orange Pelican» Фото новина
12:03
/ 3
В Ужгороді попрощаються із захисником Владиславом Діусом Фото новина
10:56
У Закарпатському музеї відзначать День працівників культури тематичною екскурсією
09:08
/ 5
В Ужгороді водій катався "під кайфом" й отримав штраф у понад 58 тис. грн Фото новина
17:46
/ 4
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
/ 3
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 7
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
» Всі новини