Петьовка депутатським зверненням підтримав селян, які перекрили дорогу в Дубовому через ліквідацію пенсійного відділення

У зверненні до голови правління Пенсійного фонду України Зарудного О. Б. народний депутат вимагає ще раз переглянути рішення про доцільність ліквідації відділення Управління Пенсійного фонду України у смт Дубове, що обслуговує наближені до нього гірські села, у яких проживає близько 10-ти тисяч пенсіонерів.

Петьовка депутатським зверненням підтримав селян, які перекрили дорогу в Дубовому через ліквідацію пенсійного відділення

А також не допустити погіршення обслуговування пенсіонерів віддалених гірських сіл Тячівщини, що обслуговуються вказаним відділом смт Дубове. 

– До мене, як народного депутата України, звернулись жителі віддалених гірських сіл Тячівського району Закарпатської області з проханням вжити заходів стосовно недопущення ліквідації структурного підрозділу Тячівського відділення Управління Пенсійного фонду України у смт Дубове, що обслуговує наближені до нього гірські села, у яких проживає близько 10-ти тисяч пенсіонерів. У своєму колективному зверненні автори акцентують увагу на тому, що ліквідація Дубівського відділення суттєво погіршить становище пенсіонерів найбільшого району України, котрі через значну віддаленість гірських сіл (від 40-ка до 100-то км) та похилий вік не зможуть їздити до м. Тячів за довідками та вирішенням інших питань пенсійного забезпечення. Оскільки неналежний стан автомобільних доріг, нерегулярне автомобільне сполучення з селами унеможливлюють поїздку людей до райцентру та повернення у зворотному напрямку протягом одного світлового дня, – йдеться у тексті звернення Василя Петьовки.

Політик акцентує, що неврахування цих специфічних особливостей при прийнятті рішення про оптимізацію Тячівського відділення УПФ України Закарпатської області шляхом ліквідації Дубівського відділу уже призвело до масового невдоволення серед населення регіону - 12 травня 2015 року мешканці смт Дубове та прилеглих сіл перекрили автодорогу, заблокувавши рух транспорту у напрямку райцентру та зворотному напрямі.

– Керівництвом району проведено зустріч з учасниками масових протестів та надано гарантії врегулювання цього актуального питання з урахуванням інтересів пенсіонерів. Наразі акцію припинено, рух транспорту відновлено, однак проблема належним чином не врегульована. Зволікання з оперативним вирішенням питань збереження існуючої мережі з обслуговування пенсіонерів з найвіддаленіших гірських сіл ще більше підігріває рівень невдоволення народу по відношенню до дій центральних органів влади. Складається враження, що бюрократична система продовжує свою антинародну діяльність спрямовану на погіршення становища пенсіонерів, прикриваючи свої необдумані рішення втіленням реформ. Адже будь-яка оптимізація системи державних органів у першу чергу повинна покращувати становище простих пенсіонерів, які багаторічною працею на благо своєї країни заслужили гідного ставлення та поваги до себе. Якщо влада для народу, то повинна в першу чергу враховувати інтереси народу, – наголошує Василь Петьовка. 

13 травня 2015р.

Теги: пенсіонери, Дубове

Коментарі

Лоці 2015-05-14 / 20:53:08
Петьовка включився в процес лише після того коли люди вийшли на вулицю, а насправді голова Тячівський РДА Василь Йовдій та голова Губаль Василь які працюють в Тячівському районі виключно із Петьовкою! Чи може підставили Петьовку такі помічники як у Рахові штукатур та Медведик?

НОВИНИ: Політика

00:42
/ 33
Викладачі угорського інституту в Берегові, завдяки яким виш отримує акредитацію, постійно проживають в Угорщині чи зовсім не викладають
17:14
/ 22
НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо мера Берегова Бабяка
01:23
/ 24
Депутат Ужгородської райради Роланд Цебер, відвідуючи окупований Крим, "засвітив" свій угорський паспорт
00:08
/ 12
В Угорщині виник конфлікт через участь закарпатців з подвійним громадянством у тамтешніх виборах
00:34
/ 40
Угорщина почала створення на Закарпатті власної мережі закладів професійної підготовки
16:28
/ 26
22 грудня у 9 ОТГ на Закарпатті пройдуть місцеві вибори
13:47
/ 27
Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко озвучив заяву щодо "формули Штайнмайєра"
17:19
/ 37
Ужгородці вийшли на акцію проти капітуляції
16:58
/ 32
"Відродженці" з Закарпатської облради, ексрегіонали і медведчуківці, хочуть позачерговою сесією підтримати план Зеленського по Донбасу
22:36
/ 19
"Прем’єра" проросійської "Підкарпатської Русі" Гецка заочно засудили до 12 років ув'язнення
12:10
/ 7
Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом видачі угорських паспортів на Закарпатті
21:46
/ 8
Гайдай, якого Бондаренко не хотів бачити першим заступником голови Закарпатської ОДА, очолить Кіровоградську ОДА
22:46
/ 12
Ужгородська громада: тест на цивілізованість
13:24
/ 11
Україна-Угорщина: чи сприятиме діалогу ідея створення Притисянської ОТГ?
14:34
/ 3
"Кремлівськорусинські" "друзі" Земана незаконно навідалися в окупований Росією Крим
12:05
/ 20
Україна і жест Земана
00:46
/ 17
Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті
17:04
/ 8
Суд призначив експертизу поширюваної на Закарпатті угорськомовної газети "Карпатойо" на предмет сепаратизму
14:47
/ 4
Закарпатські нардепи-"мажоритарники" не голосували за "касові" ускладнення для малого бізнесу, "за" лише "слуги народу"
13:51
/ 3
Хустський райсуд постановив конфіскувати 100 тис грн "допомоги" для "Радикальної партії Ляшка"
01:57
/ 13
Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн"
00:27
/ 3
МЗС викликало посла Чехії через зустріч Земана з русинами щодо "автономії" Закарпаття
23:33
/ 3
Єврокомісар Орбана: чим загрожує Україні новий керівник політики сусідства ЄС
22:53
/ 5
Кабмін погодив призначення заступників голови Закарпатської ОДА, яких "анонсувало" "Закарпаття онлайн"
02:14
/ 21
Прокремлівські русини обговорили з проросійським президентом Чехії "більшу автономію" українського Закарпаття
» Всі новини