Петьовка депутатським зверненням підтримав селян, які перекрили дорогу в Дубовому через ліквідацію пенсійного відділення

У зверненні до голови правління Пенсійного фонду України Зарудного О. Б. народний депутат вимагає ще раз переглянути рішення про доцільність ліквідації відділення Управління Пенсійного фонду України у смт Дубове, що обслуговує наближені до нього гірські села, у яких проживає близько 10-ти тисяч пенсіонерів.

Петьовка депутатським зверненням підтримав селян, які перекрили дорогу в Дубовому через ліквідацію пенсійного відділення

А також не допустити погіршення обслуговування пенсіонерів віддалених гірських сіл Тячівщини, що обслуговуються вказаним відділом смт Дубове. 

– До мене, як народного депутата України, звернулись жителі віддалених гірських сіл Тячівського району Закарпатської області з проханням вжити заходів стосовно недопущення ліквідації структурного підрозділу Тячівського відділення Управління Пенсійного фонду України у смт Дубове, що обслуговує наближені до нього гірські села, у яких проживає близько 10-ти тисяч пенсіонерів. У своєму колективному зверненні автори акцентують увагу на тому, що ліквідація Дубівського відділення суттєво погіршить становище пенсіонерів найбільшого району України, котрі через значну віддаленість гірських сіл (від 40-ка до 100-то км) та похилий вік не зможуть їздити до м. Тячів за довідками та вирішенням інших питань пенсійного забезпечення. Оскільки неналежний стан автомобільних доріг, нерегулярне автомобільне сполучення з селами унеможливлюють поїздку людей до райцентру та повернення у зворотному напрямку протягом одного світлового дня, – йдеться у тексті звернення Василя Петьовки.

Політик акцентує, що неврахування цих специфічних особливостей при прийнятті рішення про оптимізацію Тячівського відділення УПФ України Закарпатської області шляхом ліквідації Дубівського відділу уже призвело до масового невдоволення серед населення регіону - 12 травня 2015 року мешканці смт Дубове та прилеглих сіл перекрили автодорогу, заблокувавши рух транспорту у напрямку райцентру та зворотному напрямі.

– Керівництвом району проведено зустріч з учасниками масових протестів та надано гарантії врегулювання цього актуального питання з урахуванням інтересів пенсіонерів. Наразі акцію припинено, рух транспорту відновлено, однак проблема належним чином не врегульована. Зволікання з оперативним вирішенням питань збереження існуючої мережі з обслуговування пенсіонерів з найвіддаленіших гірських сіл ще більше підігріває рівень невдоволення народу по відношенню до дій центральних органів влади. Складається враження, що бюрократична система продовжує свою антинародну діяльність спрямовану на погіршення становища пенсіонерів, прикриваючи свої необдумані рішення втіленням реформ. Адже будь-яка оптимізація системи державних органів у першу чергу повинна покращувати становище простих пенсіонерів, які багаторічною працею на благо своєї країни заслужили гідного ставлення та поваги до себе. Якщо влада для народу, то повинна в першу чергу враховувати інтереси народу, – наголошує Василь Петьовка. 

13 травня 2015р.

Теги: пенсіонери, Дубове

Коментарі

Лоці 2015-05-14 / 20:53:08
Петьовка включився в процес лише після того коли люди вийшли на вулицю, а насправді голова Тячівський РДА Василь Йовдій та голова Губаль Василь які працюють в Тячівському районі виключно із Петьовкою! Чи може підставили Петьовку такі помічники як у Рахові штукатур та Медведик?

НОВИНИ: Політика

05:44
/ 1
У Ясінях на Рахівщині демонтували пам’ятник невідомим солдатам
13:26
/ 11
Майном Закарпаття керуватиме люстрований посадовець часів Януковича і "піджак" Волошина (РОЗШИРЕНО)
10:29
/ 14
Екскерівник Ужгородського аеропорту назвав дії голови Закарпатської облради Чубірка "свідомою злочинною діяльністю в умовах воєнного стану"
18:10
/ 5
Зеленський призначив керувати Берегівщиною Віталія Матія
17:56
/ 6
У Зняцеві на Мукачівщині демонтували погруддя Чапаєву
07:41
/ 6
У Закарпатській облраді припинила існування фракція "ОПЗЖ"
07:26
/ 19
Керувати майном області призначено люстрованого на 10 років чиновника часів Януковича Громового
14:47
/ 8
Кремлівській "русинці" з Закарпаття заочно оголошено підозру у виправдовуванні збройної агресії рф
17:18
/ 12
"ZОМБІ", "Вір Богу, а не путіну", "Не вір Кремлю": в Ужгороді червоною фарбою обписали територію собору УПЦ МП
05:43
/ 1
В Ужгороді замість зображень комуністичних ідолів створять українські патріотичні мурали
05:52
/ 8
Єпископ Закарпатський ПЦУ Варсонофій закликав єрархів УПЦ МП в області до об’єднання
16:59
/ 5
Угорщина не має територіальних претензій щодо Закарпаття – посол Ійдярто
09:21
/ 2
На Хустщині демонтували пам’ятники Горькому, Зої Космодем’янській та Валі Котику
15:35
/ 7
Перша леді США Джилл Байден перебуває з візитом в Ужгороді
11:11
/ 2
Російські ракетні удари по Закарпаттю свідчать, що війна торкається не лише України, але й Угорщини – Ніколенко
14:31
/ 3
На Закарпатті просять демонтувати погруддя Чапаєву в Зняцеві
02:31
/ 1
У Кремлі шанують своїх фашистських вчителів
06:37
/ 11
Чому Будапешт забув про 1956 рік?
02:03
/ 8
На мітингу вірян в Ясінях про вихід з УПЦ (МП) священник збив на авто людину
00:24
/ 2
У Будапешті відбувся мітинг на підтримку України
23:41
/ 5
В Ужгороді створили коаліцію організацій "Закарпаття за дерусифікацію"
00:29
/ 3
Факт втечі з України ексміністра Семерака, якому могли сприяти родичі нардепа із Закарпаття, розслідує ДБР (ДОКУМЕНТ)
11:08
/ 6
Новим секретарем Мукачівської міськради став "слуга" Олександр Горячкун
06:57
/ 5
Орбан як Путін
11:51
/ 30
Ужгородські депутати звернулися до парламенту щодо заборони УПЦ МП
» Всі новини