Петьовка депутатським зверненням підтримав селян, які перекрили дорогу в Дубовому через ліквідацію пенсійного відділення

У зверненні до голови правління Пенсійного фонду України Зарудного О. Б. народний депутат вимагає ще раз переглянути рішення про доцільність ліквідації відділення Управління Пенсійного фонду України у смт Дубове, що обслуговує наближені до нього гірські села, у яких проживає близько 10-ти тисяч пенсіонерів.

Петьовка депутатським зверненням підтримав селян, які перекрили дорогу в Дубовому через ліквідацію пенсійного відділення

А також не допустити погіршення обслуговування пенсіонерів віддалених гірських сіл Тячівщини, що обслуговуються вказаним відділом смт Дубове. 

– До мене, як народного депутата України, звернулись жителі віддалених гірських сіл Тячівського району Закарпатської області з проханням вжити заходів стосовно недопущення ліквідації структурного підрозділу Тячівського відділення Управління Пенсійного фонду України у смт Дубове, що обслуговує наближені до нього гірські села, у яких проживає близько 10-ти тисяч пенсіонерів. У своєму колективному зверненні автори акцентують увагу на тому, що ліквідація Дубівського відділення суттєво погіршить становище пенсіонерів найбільшого району України, котрі через значну віддаленість гірських сіл (від 40-ка до 100-то км) та похилий вік не зможуть їздити до м. Тячів за довідками та вирішенням інших питань пенсійного забезпечення. Оскільки неналежний стан автомобільних доріг, нерегулярне автомобільне сполучення з селами унеможливлюють поїздку людей до райцентру та повернення у зворотному напрямку протягом одного світлового дня, – йдеться у тексті звернення Василя Петьовки.

Політик акцентує, що неврахування цих специфічних особливостей при прийнятті рішення про оптимізацію Тячівського відділення УПФ України Закарпатської області шляхом ліквідації Дубівського відділу уже призвело до масового невдоволення серед населення регіону - 12 травня 2015 року мешканці смт Дубове та прилеглих сіл перекрили автодорогу, заблокувавши рух транспорту у напрямку райцентру та зворотному напрямі.

– Керівництвом району проведено зустріч з учасниками масових протестів та надано гарантії врегулювання цього актуального питання з урахуванням інтересів пенсіонерів. Наразі акцію припинено, рух транспорту відновлено, однак проблема належним чином не врегульована. Зволікання з оперативним вирішенням питань збереження існуючої мережі з обслуговування пенсіонерів з найвіддаленіших гірських сіл ще більше підігріває рівень невдоволення народу по відношенню до дій центральних органів влади. Складається враження, що бюрократична система продовжує свою антинародну діяльність спрямовану на погіршення становища пенсіонерів, прикриваючи свої необдумані рішення втіленням реформ. Адже будь-яка оптимізація системи державних органів у першу чергу повинна покращувати становище простих пенсіонерів, які багаторічною працею на благо своєї країни заслужили гідного ставлення та поваги до себе. Якщо влада для народу, то повинна в першу чергу враховувати інтереси народу, – наголошує Василь Петьовка. 

13 травня 2015р.

Теги: пенсіонери, Дубове

Коментарі

Лоці 2015-05-14 / 20:53:08
Петьовка включився в процес лише після того коли люди вийшли на вулицю, а насправді голова Тячівський РДА Василь Йовдій та голова Губаль Василь які працюють в Тячівському районі виключно із Петьовкою! Чи може підставили Петьовку такі помічники як у Рахові штукатур та Медведик?

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 13
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 16
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 5
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 16
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
/ 1
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 21
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21
Шуфрич зареєстрував законопроєкт, щоб дозволити георгіївську стрічку
» Всі новини