В Ужгороді влаштували "переможний" концерт на тлі георгіївської стрічки та радянського прапора (ФОТО)

Концерт до Дня перемоги над нацизмом, зорганізований Закарпатським обласним осередком російської культури, відбувся у приміщенні лялькового театру за повної відсутності української державної символіки. Зате – на тлі радянського прапора, із зображеннями перехрещених серпа й молота і «в обрамленні» георгіївської стрічки.

В Ужгороді влаштували "переможний" концерт на тлі георгіївської стрічки та радянського прапора (ФОТО)

Сьогодні у приміщенні Закарпатського обласного лялькового театру відбувся концерт, приурочений до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом. Концерт, як повідомляв плакат зі сцени, організував обласний осередок російської культури. Плакат як мінімум недоречний, як максимум – такий, який нині може вважатися серйозним викликом: учасники концерту виступали на тлі зображення ордену радянської доби із радянськими же серпом та молотом і в обрамленні георгіївської стрічки.

Що ще більше здатне підсилити обурення, пов’язане з вибором організаторів концерту в оформленні куліс – це сусідство «смугастого» плаката з радянським червоним прапором.  

При цьому, жодного українського національного стягу, будь-якої іншої української державної символіки декор не містив. 

Навіть і невеличка частина концерту, який демонстрували присутнім, вражала здатністю організаторів змішати в одне абсолютно непоєднувані речі: композиція від школярів у військовій формі часів Другої світової війни, зате з почепленими поверх форми жовто-блакитними стрічками; діти у залі на другому ряду з квітами червоного маку на грудях; народний танець, як і танець від маленьких танцюристів у костюмах звіряток на тлі георгіївської стрічки та кумача з серпом та молотом; над усім цим – «Шарманка» від Миколи Баскова у виконанні одного з місцевих співаків…

У час, коли вже понад рік Україна боронить власну державність від агресії, що за один з основних символів має смугастий чорно-помаранчевий стрічковий двоколор, а парламентом прийнято закон про декомунізацію, присутність на публічних заходах ворожих країні символів не може вважатися нічим іншим, окрім як, можливо, й не запланованою і не продуманою, але все ж – провокацією. 

 
 
 
 
 
 
07 травня 2015р.

Теги: концерт, георгіївська стрічка, прапор

Коментарі

Віктор 2017-05-04 / 16:00:13
Якого чорта в Ужі взагалі ще існує якась кацапська спільнота!!? СБУ займіться вже роботою, досить байдики бити!!

бестик 2017-05-04 / 15:38:26
У п'ятій школі вчителька російської концентрована сепаратистка Савко. Її аж трусить від усього українського і це мабуть вона постаралася. Дивно,що з цієї школи такий номер,бо в цілому у них проукраїнські заходи проводили і зустрічі з АТОшниками організовують.

Варош 2015-05-19 / 19:26:39
Боже, шо типерька буде ?!!!!!!
Сєпаратісти у городі !!!!
А кіть, не дай Бог, там кось найде ображчикк дєдушкі Лєніна - то просто піпец, завтра моторола із Захарченокм приїдуть....

Ся дурь - із серії застав дурака богу молитися - він голов розоб'є.
Найшли май велику проблему. Сміх !!!
Нико ся не попішав ?

Дмитро 2015-05-13 / 22:15:51
Кошмар! Це важко собі уявити!????? Це дійсно відбулося в Ужгороді??????????????????????????????????7

оль 2015-05-13 / 13:31:46


Коментар видалено. Адмін


Таня 2015-05-12 / 18:08:21
Судячи з усього, коментатору (-ці) Оль треба прапора червоного або трикорлірного до рук, георгіївську стрічку - на лацкан і кроком руш у Московію. Зіпсовані нерви - то, звісно, дуже серйозно на тлі війни з орками, обв'язаними колорадськими стрічками. Виродки ви і манкурти, яким місце - на майбутніх руїнах прОклятої Московії

ужгородка 2015-05-12 / 18:04:07
Ого, почалися "колорадські" страшилки від путінської агентури! На місці редакції я б подав в СБУ заяву про погрози і ті по IP швидко б вичислили автора цього коментаря.

оль 2015-05-12 / 17:48:59
Нічого розберемося,яка сволота написала цей матеріал. І хто боїться озвучити автора статті. І за зіпсовані нерви від наслідків статті ох як відповість автор. Якого дива він взагалі пійшов на той концерт.

Таня 2015-05-12 / 17:43:20


Може, тому, що це загальна позиція редакції. А загалом, з якого дива журналісти мають висловлювати "свої претензії" організаторам? Ви уявляєте, як журналіст би почав висловлювати претензії в адмінстрації президента чи прокуратурі? Йдеться про виконання функцій медійника - інформувати, що й було насамперед зроблено в цьому разі. А "претензії висловлюють" нехай компетентні структури


оль 2015-05-12 / 17:09:35
Чого автор не підписав статтю? І чого автрп одразу не висловив свої претензії організаторам?

Іван Костак 2015-05-09 / 22:00:01
Доводиться самому вибачатись. Перепрошую Ужгородку й Ужгород. П'ята школа таки брала участь у цьому міроприємстві. Волів я цього не знати...

vovk 2015-05-09 / 15:25:58
Dobre! Chren z nym z SBU. Mozhlyvo ce i nadto nikcemna podija, scob cila SBU takym zajmalasja. Ale u mene pytannja do aktyvistiv, prostych UKRAJINSJKYCH hromadjan. Chomu vy dozvoljajete take nepodobstvo u svojemu misti? De hromadjansjki patruli, kotri b slidkuvaly za tym , scob taki provokaciji ne prochodyly. Adzhe ce mozhna bulo duzhe lehko prypynyty, a z organizatoramy- provesty ,,dushespasiteljnu'' besidu. Ja dumaju , sco u nych odrazu b znyklo bazhannja provodyty takyj koncert. Budjmo pyljnymy! Bo voroh pidstupnyj i ne hrebuje nicjakymy zasobamy , scob rozchytaty sytuaciju v nashomu kraji. A na miliciji i sluzhby nadija mala. Tam sce stari kadry zapravljajutj po povnij prohrami. TOMU VSE V NASHYCH RUKACH! SLAVA UKRAJINI!!!

Ужгород 2015-05-09 / 13:00:11
Вибачитися? Так сходіть у 5-тушколу і самі переконайтеся, що то учні звідти. А ще краще сходіть туди з СБУшниками. Роботи там непочатий край!

читач 2015-05-09 / 10:50:50
моя сусідка впізнала у гімнастерках учнів школи №5, бо у той день відвідала ту школу - до дня Перемоги. Там теж була колорадська стрічка, а напроти був прапор України. Ще бракувало гімна "совітського сваза", адже гімн України не прозвучав. Все перемішалося? Чи це провокація свого роду?

Gyorgy 2015-05-09 / 09:50:43
треба не звездіти а пійти і в звиздяк настріляти

Іван Костак 2015-05-09 / 07:41:58
У програмі концерту вказано, що були задіяні учні ЗОШ №3 та ЗОШ № 11. Отже, треба бути уважнішим. "Ужгородка" мала б вибачитися перед ЗОШ №5. У цьому контексті такі помилки дуже шкодять.

ЗАКАРПАТЕЦЬ 2015-05-08 / 21:08:57
ЦЕЙ ЗАЇЗДЖЕНИЙ РЕПЕРТУАР З ТАКОЮ Ж ЗАЇЗДЖЕНОЮ СИМВОЛІКОЮ З РОКУ В РІК ЗВУЧИТЬ НА КОНЦЕРТІ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ, ЯКИЙ ОРГАНІЗОВУЄ В ЛЯЛЬКОВОМУ ТЕАТРІ РОСІЙСЬКА КУЛЬТУРНА СПІЛЬНОТА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ЧОЛІ З САЛТИКОВИМ. ОЧЕВИДНО ДЕДУШКА САЛТИКОВ ВСЕ ЗРОБИВ ПО ІНЕРЦІЇ І ЦЬОГО РОКУ, БЕЗ "ПОПРАВКИ" НА СУЧАСНУ СКЛАДНУ СИТУАЦІЮ І ЗОВНІШНЬОГО ВОРОГА УКРАЇНИ, ЯКОЮ СЕБЕ ПОЗИЦІОНУВАЛА РОСІЯ...
ДУМАЮ: ГАЛАС ЩОДО ЦІЄЇ ПОДІЇ НЕ ДОРЕЧНИЙ. ХІБА ЩО БАЖАЄМ ПРОПІАРИТИ АМАТОРСЬКИЙ КОНЦЕРТ САЛТИКОВА...))

Ужгородка 2015-05-08 / 20:24:03
Цеж не дивно, в ЗОШ-5 виховні заходи проходять в такому ж плані: Беркутівців, які вбивали на майдані, називають героями АТО.
Учні в "гинастьорках" ставлять виставу! Виявляється, українських обрядів не має!

vitalija 2015-05-08 / 20:16:21
Хто дозволяє такі заходи на тому вина за загиблих.

Василь 2015-05-08 / 18:16:22
Організаторів заходу під арешт

НОВИНИ: Політика

08:31
ФОТОФАКТ. В Іршаві встановлюють двоколісні лавки
08:11
/ 9
Москаль не бачить свого майбутнього на Закарпатті та збирається на парламентські вибори – Галас
09:54
/ 31
Москаль подав заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА
12:32
/ 9
На Закарпатті опрацьовано 100% протоколів, по всіх округах перемогу здобув Зеленський
09:22
Деякі ДВК на Закарпатті оформили протоколи "переднім" числом – 22 квітня після півночі
05:38
В ОВК в Ужгороді не очікують на швидкий результат, а в Мукачеві деяким комісіям довелось повертатись на дільниці
04:43
/ 36
Українців на*бали
01:08
Явка на Закарпатті є найнижчою в Україні - 46% виборців
15:50
/ 1
Станом на 15:00 на Закарпатті проголосували 28,21% виборців, явка – найнижча в Україні
13:57
1,5 тисячі виборців по виборчому округу з центром в Ужгороді має проголосувати "на дому"
13:09
Станом на 11:00 на Закарпатті проголосували понад 80 тисяч виборців
12:05
На Великоберезнянщині вже проголосували 10% виборців
11:52
На одній із виборчих дільниць на Воловеччині не вистачає членів виборчої комісії
11:11
На одній із дільниць Закарпаття члени комісії проголосували раніше 8 години
10:24
/ 2
На Закарпатті голосують з великодніми кошиками, писанками і синьо-жовтими кульками
09:39
Всі виборчі дільниці у Закарпатській області розпочали роботу без затримок
09:34
В Ужгороді, районі та в Чопі усі виборчі дільниці відкрилися вчасно
08:26
/ 4
Орбан пропонував Польщі взяти участь у поділі території України – польський політик
06:40
/ 2
На Закарпатті виникли труднощі із утворенням дільничних виборчих комісій (ОНОВЛЕНО)
09:52
Усі шість ОВК на Закарпатті сформували списки дільничних виборчих комісії
22:41
Напередодні другого туру у газетах Закарпаття публікують матеріали із ознаками чорного піару та джинси
11:20
На Закарпатті – проблема нестачі людей на місця членів ДВК у всіх 6 окружних виборчих комісіях
17:53
/ 23
Порошенко: Україна готова витратити більше грошей на навчання угорської меншини
16:08
/ 5
На Закарпатті Москаль у всіх шести округах не зміг забезпечити членів ДВК від Порошенка
22:03
На Закарпатті запрацювали нові ОВК, деякі члени уже працювали у комісіях, дехто – від інших кандидатів - ОПОРА
» Всі новини