Перший заступник мера Ужгорода Іван Волошин крав землю ужгородців, оформляючи на свою родину і підлеглих (ДОКУМЕНТ)

Тоді, коли тисячі мешканців обласного центру Закарпаття десятками років безрезультатно очікують на отримання клаптика землі під приватне будівництво, перший заступник мера Ужгорода Іван Волошин незаконно і безкоштовно отримав у власність десятки земельних ділянок, оформляючи їх на членів власної родини та працівників власних підприємств, яких незаконно, шляхом обману використовував в ролі так званих "піджаків".

Перший заступник мера Ужгорода Іван Волошин крав землю ужгородців, оформляючи на свою родину і підлеглих (ДОКУМЕНТ)

Сьогодні Закарпаття онлайн оприлюднює частину прізвищ громадян, яких в 2009 році І.Волошин використав як "піджаків" для отримання та оформлення ділянок. Таких людей значно більше, однак щодо деяких ще триває з'ясування обставин, прізвища інших не публікуються з міркувань безпеки, ще інші продовжують працювати на підприємствах, що належать І.Волошину, а тому можуть втратити роботу.

Серед людей, яку отримали ділянки одним рішенням і в тодному районі, 1. Малик Юрій Юрійович – інструктор в тренажерному залі велнес-готелю "УнгварсЪкій"; 2. Малик Любов Юріївна – сестра Ю.Малика; 3. Малик Олександр Володимирович – батько Ю.Малика; 4. Готра Тамара Михайлівна – дружина І.Волошина; 5. Готра Михайло Юрійович – тесть І.Волошина, 6. Готра Марина Василівна – родичка дружини І.Волошина. 7. Рахімов Дмитро Бахтиєрович – екс-працівник велнес-готелю "УнгварсЪкій"; 8. Свида Олексій Юрійович – екс-працівник велнес-готелю "УнгварсЪкій" ,банщик, на якого, окрім незаконно оформленої ділянки, оформлені ще й кредити І.Волошина; 9. Газій-Волошин Ольга Дмитрівна – мати І.Волошина.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 12 березня під час громадських слухань стосовно дотримання законності посадовцями міської влади в Ужгороді громадський активіст Євген Рахімов заявив про окремі "земельні схеми", втілювані нинішнім першим заступником міського голови Іваном Волошиним. Розповів, зокрема, як перший заступник мера обманним шляхом «завербував» його брата як «піджака» під отримання земельної ділянки.

Тоді, повідомив Євген Рахімов, на заяву міліція не змогла не відреагувати – інформацію було внесено до ЄРДР. 

«В ході розслідування було виявлено ознаки злочину, факт підробки підпису брата. Крім того, з’ясувалося, що мій брат начебто тримав ділянку у так званому районі Садовий – ділянку було виділено сесію рішенням, яким одночасно отримали земельні ділянки також вся родина Івана Волошина, включно із дружиною і тещею, а заразом – увесь персонал «Унгварського».

Крім того, на родичів та "піджаків" І.Волошина було виділено безкоштовну землю "під гаражі" в історичному центрі Ужгорода, на площі Петефі, та біля велнес-готелю "УнгварсЪкій", що належить І.Волошину. Серед тих, хто отримав землю "під гаражі" – теща І.Волошина Готра Т.М., а серед отримувачів землі біля "Унгварського" – Р.Футорняк, керівник ТОВ "БІЗНЕС ЦЕНТР КОРОНА", яке "викупило" історичний комплекс "Корона" за 1, 25 млн, і його родич Футорняк Є.Р.

07 травня 2015р.

Теги: Іван Волошин, піджак, Руслан Футорняк, Готра Т.М.

Коментарі

Горожанин 2015-05-15 / 17:30:20
Землю оформляв волошин для лунченка обіцяючи бізнес за кришування та прийняття у партію фронтарів! Лунтік клюнув!

поінформована 2015-05-10 / 00:00:44
Цей чувак реально став уже проблемним для всіх - і тих, хто проти нього, і тих, хто його підтримує.

А прокурор області Янко, кажуть в поінформованих структурах, змушений кришувати афера, бо, по необережності, встиг візнятися з девушками легкої поведінки у бані в "Унгварському" Волошина.

Рома 2015-05-08 / 17:57:28
Нук да, він зовсім не винуватий. Тільки подав і отримав на родичів і своїх працівників купу безкоштовної міської землі.
Ангел з крилами, бля

Волошин тут при чём??? 2015-05-08 / 15:18:21
Панство и уважаемая редакция сайта. Зачем делать такие громкие заголовки о Волошина. Да, за ним, может, и водятся какие-то делишки. Но разве Волошин на сессии ОДИНОЛИЧНО принимал решения о выделении земли? НЕТ. Разве не депутаты любимого горсовета давали добро на разработку проекта отвода земли? ДЕПУТАТЫ. Разве не те же депутаты утверждали проект и передавали в собственность земли? ДЕПУТАТЫ! А что сделал Волошин: подал заявления от всех своих знакомых и сотрудников. Разве не знали ДЕПУТАТЫ, кто есть заявители на землю и кто за ними стоит. ЗНАЛИ. Но закрыли на это глаза. СОВПАДЕНИЕ? НЕ ДУМАЮ

Читач 2015-05-08 / 11:48:09
На пана Волошина успішно працюють люди, що офіційно не працевлаштовані і отримують "чорну" зарплату. І такий стан справ він підтримує в розмовах з іншими роботодавцями - а навіщо усіх офіційно працевлаштовувати та офіційно платити зарплату, пенсійні внески і т.д.
Але...
Відтепер за нелегальне працевлаштування накладатимуть
штрафи у понад 36 тис.грн.!
В 2015 році набрала чинності нова норма Кодексу законів про працю України щодо відповідальності роботодавців за використання найманої праці без юридичного оформлення, а також виплату зарплати "в конвертах".
Відтепер юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:
• фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичної роботи повний робочий час, та виплати зарплати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного соціального внеску - у 30-кратному розмірі мінімальної зарплати (на даний час – 36 540 грн.), встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;
• порушення встановлених строків виплати зарплати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - у трикратному розмірі мінімальної зарплати, встановленої на момент виявлення порушення (на даний час – 3 654 грн.);
• недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - у 10-кратному розмірі мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (на даний час – 12 180 грн.);
• порушення інших вимог трудового законодавства - у розмірі мінімальної заробітної плати (на даний час –1 218 грн.).
Зазначені штрафи накладаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю у порядку, встановленому Кабміном. Сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю.

Крук 2015-05-08 / 09:40:20
Так, із цієї пісні про заммеру Іванка слів не викинешь. Забагато слів - будє заммера СЛИВ

??? 2015-05-08 / 00:56:31
*ля, на фсю свою файту нагріб. Де прокуратура і міліція?

Ужгородка 2015-05-07 / 10:28:28
Оголосіть прізвища піджаків, на яких Волошин оформив землю для прокурора-хабарника Зареви

япрототи 2015-05-07 / 10:21:43
Піпець

Гасиич 2015-05-07 / 06:44:21
юрко Малик окрім інструктора в Унгварському по фітнесу є сраколизом Мірка Щербея і діючим працівником МЧСа , який ніколи не ходить на роботу а охороняє Щербея і Волошина( корупція)!!!

НОВИНИ: Політика

02:23
Р.Горват став переможцем виборів по 68-му виборчому округу - штаб
23:14
Явка виборців на Закарпатті станом на 20.00 сягла 41,15%
19:41
/ 2
У Середньому на Ужгородщині "мінували" дільницю
19:26
/ 7
На 71 окрузі за мажоритарника пачками вкинули бюлетні
18:04
/ 1
З врахуванням даних всіх округів на 16.00 явка виборців на Закарпатті сягла 30.05%
16:59
/ 9
Активність виборців на Закарпатті на 16-у годину склала всього 21,82%
16:01
215 виборців Ужгородського СІЗО змогли проголосувати тільки за партійним списком
13:29
/ 4
Явка виборців на Закарпатті - найнижча в Україні
13:15
/ 5
В Ужгороді, у штабі кандидата повідомили про підкуп виборців
13:11
/ 1
На виборчій дільниці на Хустщині у жінки вилучили списки, підозрюють підкуп виборців
10:40
Усі виборчі дільниці на Закарпатті відкрилися вчасно і без порушень
10:28
/ 1
Поліція розпочала кримінальне провадження щодо можливого підкупу виборців в Чопі
01:21
/ 8
Активісти опублікували списки підкупу за Андріїва в Чопі і відео розмови з "купленим" виборцем (ДОКУМЕНТИ)
19:45
/ 10
МЗС України: Угорщина намагається створити на Закарпатті анклав
14:14
На Закарпатті документують можливі порушення виборчого законодавства у "день тиші"
19:33
/ 8
З темою "Альфа-Банку" пов'язана чергова корупційна оборудка мера Ужгорода під назвою "електронний квиток" (ДОКУМЕНТ)
18:15
/ 2
15 закарпатських кандидатів ЦВК попередила про порушення у передвиборчій гонці
12:12
/ 9
На час призначення Рубеля начальником поліції Закарпаття Стефанишин перебуває на лікарняному
00:55
/ 37
Новим очільником поліції Закарпаття призначений Андрій Рубель
19:41
/ 11
Сійярто зробив вигляд, що не розуміє обурення України передвиборчими вояжами угорських високопосадовців на Закарпаття
19:16
/ 1
СБУ провела спеціальні антитерористичні тренування на Берегівщині і Мукачівщині
16:56
/ 11
Ужгородська міськрада, заперечуючи, підтвердила, що обслуговується в російській "Альфа-груп"
12:00
/ 6
На Закарпатті СБУ порушила справу за сепаратизм через "передвиборче" забарвлення частини Закарпаття в "угорські" кольори
11:49
На Закарпатті зареєстровано 135 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства
11:21
/ 2
Чи матимуть закарпатські угорці свого депутата?
» Всі новини