Франція і Росія близькі до розірвання контракту щодо "Містралів" - ЗМІ

Росія і Франція близькі до досягнення угоди про розрив контракту на поставки Москві вертольотоносців "Містраль".

Президент Франції Франсуа Олланд факт домовленості не підтвердив.

Як повідомило агентству Reuters джерело з російської сторони, можлива угода передбачає повернення Москві сплачених за "Містралі" грошей.

Президент Франції Франсуа Олланд за підсумками зустрічі з Володимиром Путіним у Єревані заявив, що рішення щодо "Містралів" не прийнято.

Під час "Прямої лінії" 16 квітня Путін говорив, що він сподівається, що французи "гроші нам повернуть". Президент уточнював, що Росія не буде вимагати від Парижа неустойок і штрафів, але буде домагатися повернення "всіх витрат, які ми понесли".

У середу, 22 квітня, Олланд на спільній прес-конференції з українським президентом Петром Порошенком відкрито повідомив про можливість розірвання угоди, зазначає Bloomberg. Він зазначив, що у нього з президентом Путіним є повна ясність з цього питання.

"На даний момент поставити "Містралі" Росії не представляється можливим. Тут діє простий принцип - якщо кораблі не будуть поставлені, то я не бачу можливості брати за них гроші", - цитувало Олланда Le Figaro.

"Згідно з наявними варіантами буде або оплата поставки, або повернення грошей", - сказав він.

Франція і Росія 17 червня 2011 року уклали контракт на будівництво і поставку в Росію двох вертольотоносців типу "Містраль" загальною вартістю близько 1,2 млрд євро.

За контрактом перший вертольотоносець - "Владивосток" - повинен був бути переданий Москві восени 2014 року. Терміни його передачі відкладалися вже кілька разів у зв'язку з військовою агресією Росії на Сході України.

24 квітня 2015р.

Теги: Містраль, Франція

НОВИНИ: Різне

10:05
Дротові чи безпровідні - які навушники обрати і що врахувати
18:28
Як обрати дискові лущильники для успішного обробітку ґрунту
13:37
У Словаччині хочуть ввести обовʼязкову службу через війну в Україні та претензії орбана
16:48
Суд призначив заставу детективу НАБУ, в якого виявили дороговартісну квартиру в Ужгороді Фото новина
11:21
Топ-5 в'язальних трендів: створюємо модний одяг та декор для дому
11:03
Сучасний підхід до зимової безпеки
15:54
Кольорові олівці: творчість та розвиток
14:20
Гарячі путівки - чому це найкращий вибір для тих, хто хоче добре відпочити
14:00
Камери відеоспостереження - тонкощі вибору підхожого рішення
15:57
Як правильно надягати та знімати контактні лінзи?
00:41
США кажуть, що готові разом з Європою довести економіку рф до "повного колапсу"
13:37
Суші — як замінити ресторан, не виходячи з дому
13:33
Брі та камамбер сир з білою пліснявою: в чому його секрет
13:29
Otto - огляд популярного німецького маркетплейса
19:05
Секрети безпечного та результативного лінкбілдингу
11:41
Виразкова хвороба: сучасні методи лікування
11:22
Кіпр: сонячний острів, де відпочинок стає реальністю з турфірмою Turpoisk
19:48
Лазні Київ: де справжній жар і пара
09:59
У Львові затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія Фото новина
12:15
Правоохоронці розслідують обставини резонансного вбивства Андрія Парубія у Львові Фото новина
23:05
Держетнополітики визнала зв'язок УПЦ МП з Російською православною церквою
22:50
/ 1
Міністр закордонних справ Польщі запросив Бровді "Мадяра" до своєї країни, проігнорувавши санкції угорщини
19:59
/ 26
"Ваші кінцівки – по лікоть в українській крові": закарпатець Бровді "Мадяр" порадив орбану "запхати в дупу" його санкції Фото новина
18:35
В орбана підтвердили, що заборонили в'їзд етнічному угорцю Бровді "Мадяру" за удари по "Дружбі"
18:12
Жіночі піжами від Kasta: затишок і стиль для солодких снів
» Всі новини