Ужгородська "Говерла" долучається до благодійного спортивного заходу «Футбол для всіх, доступ для всіх»

Центр доступу до футболу у Європі (Центр доступу до футболу в Європі (CAFЕ) оголошує про початок Тижня дій «Футбол для всіх, доступ для всіх», який пройде в Україні та Польщі в період з 18 по 26 квітня 2015 року в рамках проекту спадщини УЄФА ЄВРО-2012.

Ужгородська "Говерла" долучається до благодійного спортивного заходу «Футбол для всіх, доступ для всіх»

Українська Прем'єр-Ліга присвятила Тижню дій CAFE 21-22 тури. Всі 14 ігор, які будуть проводитися у ці вихідні, почнуться зі спеціальної передматчевої церемонії: побудова і вітання буде проходити на тлі банера Тижня дій CAFЕ «Футбол для всіх, доступ для всіх». На відеотабло (де це технічно можливо) буде транслюватися спеціальний ролик «Футбол для всіх, доступ для всіх».

У перерві матчу «Говерла» - «Зоря» маленькі фани «Говерли» розважать трибуни художніми номерами. ФК «Говерла» долучається до спортивного заходу і організовує приїзд уболівальників з інвалідністю на матч.

Крім цього, очікується ще сила-силенна сюрпризів від клубів Прем'єр-Ліги.

Центр доступу до футболу в Європі (Centre for Access to Football in Europe (CAFЕ)  - європейська благодійна організація, яку було створено для покращення доступу до футболу для вболівальників з обмеженими можливостями. Її лозунг – «Футбол для всіх, доступ для всіх».

CAFE був офіційною благодійною організацією турніру УЄФА ЄВРО-2012. Також перед чемпіонатом та під час нього CAFE втілював в життя соціальний проект УЄФА Respect Inclusion – Football with No Limits («Поважай безбар'єрність – Футбол без обмежень»), який отримав своє продовження в проекті надбання УЄФА ЄВРО-2012 в Україні та Польщі, повідомляють у ФК "Говерла".

20 квітня 2015р.

Теги: Говерла, захід, футбол для всіх

НОВИНИ: Спорт

12:35
Спортсмен із Мукачева здобув «срібло» на чемпіонаті України U20 Фото новина
14:52
/ 5
Закарпатські поліцейські здобули «бронзу» на всеукраїнських змаганнях груп оперативного реагування Фото новина
10:50
Закарпатець виборов «бронзу» на міжнародному турнірі з дронів у Польщі Фото новина
16:27
Прикордонники з Мукачева здобули перемогу на турнірі з міні-футболу Фото новина
10:03
У Чопі зустріли українських борчинь, які тріумфували на чемпіонаті Європи Фото новина
11:03
Рятувальники вибороли «золото» чемпіонату Закарпаття з легкоатлетичного кросу Фото новина
09:09
/ 2
Прикордонник Мукачівського загону став чемпіоном світу з хортингу Фото новина
15:54
У Хусті відбувся чемпіонат України з ультрамарафону після чотирирічної паузи Фото новина
11:46
Закарпатка Ірина Галай підкорила сьому за висотою вершину світу в Гімалаях Фото новина
11:00
/ 4
Благодійний Uzhhorod Half Marathon 2026 зібрав понад тисячу учасників Фото новина
09:47
В Ужгороді стартував масштабний турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту Фото новина
16:43
Фристайліст із Закарпаття отримав звання найкращого спортсмена України Фото новина
16:18
/ 7
В Ужгороді вдруге відбудеться "Uzhhorod Half Marathon", поєднаний з "Сакура-фестом"
17:30
/ 4
У Хусті відбувся Khust Half Marathon 2026 Фото новина
18:32
Ужгородка здобула «бронзу» на етапі Кубка світу з кікбоксингу Фото новина
10:12
/ 2
Ужгород став відбірковим майданчиком до світових змагань з черліденгу Фото новина
09:08
В Ужгороді провели відкритий обласний турнір «Ігри воїнів Карпат» Фото новина
13:28
Закарпатець виборов «золото» чемпіонату України з гірськолижного спорту Фото новина
09:01
Мукачівські прикордонники вибороли «золото» на чемпіонаті з гирьового спорту Фото новина
18:23
/ 2
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат з кікбоксингу WAKO серед дітей та юніорів Фото новина
17:30
/ 1
Спортсмен з Рахівщини опинився у збірній України на Паралімпіаду–2026
12:10
/ 4
Закарпатець встановив новий олімпійський рекорд України Фото новина
09:07
/ 3
Закарпатець Дмитро Шеп’юк виступив у фіналі на Олімпійських іграх-2026 і посів 33-тє місце Фото новина
17:20
В Ужгороді вперше відбувся турнір з більярду серед ветеранів війни Фото новина
13:24
/ 4
Закарпатець підкорив найвищий вулкан світу Фото новина
» Всі новини