Бойко, Шуфрич і Ланьо прилетіли в Ужгород обговорити з Ледидою розвиток облорганізації "Опозиційного блоку"

Сьогодні в аеропорт "Ужгород" чартерним рейсом з Києва прилетіли народні депутати від "Опозиційного блоку" Юрій Бойко та Нестор Шуфрич, а також член депутатської групи "Воля народу"у парламенті Михайло Ланьо.

Бойко, Шуфрич і Ланьо прилетіли в Ужгород обговорити з Ледидою розвиток облорганізації "Опозиційного блоку"

На зустрічі з керівником обласної організації політичної партії "Опозиційний блок" Олександром Ледидою (колишнім очільником облорганізації Партії регіонів, головою Закарпатської ОДА в період президентства Віктора Януковича) йшлося про розбудову цієї структури на Закарпатті.

За інформацією Закарпаття онлайн, раніше, 20 березня, в Ужгородському районі відбулися організаційні збори облорганізації політичної партії "Закон і порядок", які прийняли рішення про зміну назви цієї політичної структури на Закарптську обласну організацію політичної партії "Опозиційний блок". Головою організації було обрано Олександра Ледиду.

Всі зазначені нардепи раніше бул членами Парії регіонів, розпущеної після перемоги Революції Гідності.

16 квітня 2015р.

Теги: Опозиційний блок, Олександр Ледида

Коментарі

закарпаття 2015-04-26 / 20:37:57
Утопіе ... козли тупорилі !!! а лакеї як прилетіли ?

Міжгіря 2015-04-23 / 13:29:12
Раді своєї вигодо Щур селишний очолить чортову партію уже 7 поміняв

ната 2015-04-20 / 21:51:50
Чому ніхто не знав про приїзд тих чморивів я б їх хоч писанками закидала в честь великодня.

Данча 2015-04-17 / 21:59:55
Мене подайте по списку березного або перечина,бо буде вам вшиткім курр.ва з косоу..

б ерезнянин 2015-04-17 / 21:55:08
Березняни подали заявку на вхід у блок :Файту,Копчу.. Шо там по другим районам? Свалява чом мовчить ?Камиш шо не в тємі?

биглязь 2015-04-17 / 21:48:43
Но что зьме маеме,то зьме заслужили...Позерайте які у нас хижі,машини і т.д.Ви што хочете уповісти што на зароблені зарплати??? Краіна лідер коррупціі!!Вшиткі гойкають лем Слава...і путін ..уйло,а то что коррупційов у нас всьо просочилося-то нич

wujko 2015-04-17 / 18:59:34
і шо, та нич, всім все пох, риги ходять і роблять шо хочуть

Перечинець 2015-04-17 / 13:41:32
Грицик З Погоріляком у Перечині вже давно чекають "Фас" від Шуфрича та Ледиди.

ледида 2015-04-17 / 08:18:30
нехай снайпери не дрімають, бо ми прилетіли робити свою справу, а снайпери мають робити свою.

дєдивоєвалі 2015-04-16 / 23:08:31
З таким недолугим, безтолковим губернатором, як Губаль, у цих покидьків з (ж)оппо блоку шанси яскраві.

Ужгородець 2015-04-16 / 22:23:45
Якщо в область не приіздять Президент чи кролик, бо плювали на Закарпаття, то скоро Янукович може приіхати.

Степан Крук 2015-04-16 / 21:53:48
Візит цих політичних трупів на Закарпаття - верх цинізму! Це небезпечно в першу чергу для самих організаторів "опозиційного вояжа", адже після пролитої крові на Майдані і в АТО сприйняття проросійських мудаків в області категорично негативне. Любі їхні конференції, збори чи зборища можуть спонукати соціальну напругу в регіоні. Саме це цим межигірським кабанам і потрібно. Поки ці нардепи в Ужгороді пропоную провести акцію "Депутатська недоторканість: міф чи реальність?". Події попередніх візитів Шуфрича в міста України довели, що він є дуже навіть доторканим, а імунітет нажив хіба що від насморку. Щодо інших візитерів - питання відкрите...

деп-т 2015-04-16 / 21:03:42
Закарпатець, не мели дурниць. Бо я готовий відправити Яценюка туди ж, куди і твоїх Бойка з Шуфричом і Ледидою - на свалку

Закарпатець 2015-04-16 / 20:55:01
А вам деп-т ліпше жити з теперішніми тарифами, курсом валюти і цінами на все. Ми цьогоцього гідні після революції гідності. І у всьому винні Путін і кремлевская агентура.

Баранюк 2015-04-16 / 20:50:24
На зборах були задоволені заяви В.Чубірки, І.Волошина про вступ до блоку

Циганин Бушко 2015-04-16 / 20:44:55
Обідно, бо заступниками голови організації Ледиди було одноголосно обрано Пацкана і Лунченка, за останній рік вони багато зробили для області і ОПоблоку.

деп-т 2015-04-16 / 20:42:11
Закарпатець, а в вашій "опозиції" - не жиди? А хто тоді Бойко, Шуфрич і Ледида? :)

Марія Міжгіря 2015-04-16 / 20:39:51
Щурі міжгірські під прикриттям прокурора Русняка уже готуються до виборів.

Закарпатець 2015-04-16 / 20:37:02
Ліпше з нашими з опозиції, чим з жидами шо чинять геноцид українського народа. Янукович коло атих просто янгол.

Шарік 2015-04-16 / 20:02:29


Давно чекаєм


НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ