Холодильниками забезпечені 99,3% домогосподарств, 97,9% – кольоровими телевізорами, 94,3% – мобільними телефонами, 88,5% – пральними машинами, 83,9% – електропилососами, три з двох – мікрохвильовими печами, сім з вісімнадцяти – персональними комп’ютерами два з семи – супутниковими антенами, а кожне п’яте – швейними машинами та ноутбуками.
Внаслідок низької купівельної спроможності населення сучасні товари домашнього побуту та культурного призначення залишаються недоступними для переважної більшості домогосподарств. Посудомийні машини, відеокамери, кондиціонери, музичні центри та кухонні комбайни мають відповідно 3,0%, 4,5%, 3,3%, 8,2% та 14,9% домогосподарств.
Засоби пересування має незначна кількість домогосподарств області, зокрема про наявність автомобілів повідомили три з десяти домогосподарств. Основним і відносно дешевим засобом пересування 63,5% домогосподарств області є велосипеди, що в 1,6 раза більше, ніж в середньому по країні.
Домогосподарства користуються мікрохвильовими печами, персональними комп’ютерами, швейними машинами та мобільними телефонами виключно імпортного виробництва. Також домогосподарствами придбано майже всі відеоплеєри, відеомагнітофони, DVD-програвачі, цифрові фотоапарати, пральні машини, електропилососи, кольорові телевізори та фотоапарати імпортного виробництва, 93,1% – імпортний автомобіль. Дев’ять з десяти домогосподарств мають імпортний магнітофон або магнітолу, 88,5% – імпортний холодильник, два з трьох – імпортний велосипед.
Основні види електропобутової техніки більшістю домогосподарств були куплені новими. У той же час купили бувшими у користуванні 47,9% автомобілів, 87,3% велосипедів та 89,2% пральних машин.
Головне управління статистики в Закарпатській області