Балога пропонує відпустити Донбас, визначитися щодо НАТО і запитати прямо в ЄС

"Уже рік ми ведемо війну, яку не можемо виграти. Вона вбиває наших громадян, руйнує економіку, розхитує державу і забирає останню надію. Наші західні партнери ставлять нам крапельниці, щоб ми не загнулися, але і не приховують, що ми для них – Афганістан. Наше завдання – не стати сильною і процвітаючою частиною цивілізованого світу, а виснажити Росію на своїй території", – констатує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат Віктор Балога.

Балога пропонує відпустити Донбас, визначитися щодо НАТО і запитати прямо в ЄС

"Але і це ще не все. Нам уже прямим текстом говорять, що в Євросоюз, заради якого ми проливаємо кров, нас не приймуть. В НАТО – тим більше. Безвізовий режим нам так само не світить. Іншими словами, цінності, заради яких ми вийшли на Майдан і за які продовжуємо воювати на Сході, для нас уже не будуть доступними", – продовжує політик.

На його думку. "якщо ще один рік ми проживемо без визначеності у внутрішній та зовнішній політиці, катастрофа неминуча. Нехай ми нікуди не йдемо, нас ніхто не приймає, але потрібно правильно поставити діагноз, щоб нація розуміла, де вона знаходиться, і яка мета перед нею стоїть.

А для цього у нас лише один шлях:

- якщо Донбас хоче піти своєю дорогою – будь-ласка, нікого не тримаємо;

- не приймають в НАТО? Так давайте проведемо референдум і хай народ скаже за державу, а не «гаранти», які від нас морозяться;

- спитати прямо у Євросоюзу, чи довго будуть водити нас за носа. Якщо наміри щодо України серйозні, то давайте безвізовий режим. Якщо не даєте – не потрібно нас просити йти у Європу, як це було перед саммітом у Вільнюсі;

- президент, прем'єр та спікер повинні оголосити публічно свою спільну позицію про перспективу країни, на основі всеохоплюючого референдуму – куди ми рухаємося, яку країну будуємо. Бо поки що є лише незрозумілі висловлювання, як і заяви середньої ланки з ЄС та США про занепокоєння".

"Але ми маємо самі визначатися – нам стати Боснією, Австрією, Фінляндією, чи Швейцарією. І така визначеність – це краще, ніж марні ілюзії і не визначені цілі. І в будь-якому разі це краще, ніж велика війна двох супердержав на нашій території, яку нам усі пророкують", – вважає В.Балога.

02 квітня 2015р.

Теги: Донбас, війна, НАТО, безвізовий режим

Коментарі

Степан Крук -Михайлу 2015-04-03 / 22:34:15
Визнаю! Був організатор, був!!!! Його прізвище Янукович. Він дурив народ, що готує Україну до вступу в ЄС, він створив корупційно-мафіозну систему від котрої сіцілійські мафіозі до цих пір плачуть, він "обрізав" законодавчо права і свободи українців. Коли б не його організаторські зусилля Революції Гідності не було б.

Михайло 2015-04-03 / 22:20:45
Степану Круку.
Якщо вірити твоїй логіці, то і "російська" жовтнева "гевоюція", і "голандська", і "французька", і "англійська", і младотурецька" виникли самі собою, принаймні, завдяки "наколотим апельсинам". Ніхто їх не організовував, ніхто їх не фінансував, а вони просто тупо відбулися самі собою.
А американський вчений Ентоні Саттон та його англійський колега Неста Вебстер висмоктали свої дослідження з пальця.
Я зворушений, Степане Крук, ти крутіший за усіх серйозних дослідників разом узятих!

Степан Крук - Михайлу 2015-04-03 / 22:09:01
Якщо маєш на увазі американські апельсини наколоті наркотиками, про що світ довідався від Людмили Янукович, а їй розказали бабусі на ринку, то це було під час Помаранчевої революці, а не Революції Гідності. Ти щось наплутав!

Михайлу 2015-04-03 / 22:07:16
Головний спонсор і організатор Майдану - манєчка в твоїй голові.

Бо нормальні люди розуміють, що Майдан фінансували і самі люди, і середній бізнес, зацікавлений в зміні ситуації в державі, і деякі олігархи, і той же Держдеп. Але манєчка в твоїй голові говорить тобі, що це тільки Держдеп. І на то нема ради...

Степан Крук - Михайлу 2015-04-03 / 21:55:05
Для чого питати те, про що тобі відомо: волонтери, чесні підприємці, прості кияни підтримували майданівців продуктами, теплою одежею та засобами гігієни. А тобі відомі факти грошової оплати майданівців за їх патріотизм? Про яке спонсорство ти верзеш? Мабуть щів обївся! Були б спонсори, то за рік би їх назвали. ФСБ б потрудилося.....

Михайло 2015-04-03 / 21:36:58
Для Степана Крука.
Питання було поставлено конкретно: хто головний організатор і спонсор майдану?

Степан Крук Михайлу 2015-04-03 / 21:30:31
Шановний! Стосовно спонсора кровопролиття на Майдан ніяких таємниць нема! Спонсор - Путін (він же Пуйло, Путлер, Хуйло, Вова Пітерський).Саме він надавав "Беркуту" заборонені спецзасоби (шумові та димові гранати),саме його ФСБ проводила інструктажі з "силовиками" Януковича. Саме Путлер платив беркутятам від 300 і більше доларів в день. Він, Путлер, надав офіційну допомогу Януковичу для боротьби з патріотами Майдану під виглядоь кредиту в 3 мільярди доларів. Саме його кіллери вбивали майданівців і беркутят, а потім заховалися під поганялом "третя сила".

Закарпатець 2015-04-03 / 19:25:13
Но тот мадяр Угорец туй понаписував ун що здурів чи кий му....х......

йоська 2015-04-03 / 18:42:02
мадяри рузумнi а нам коравим гуно у тайстри

до угорця 2015-04-03 / 14:26:47
Замовкни вже, накінець,пуйлівський рупор!

Угорец 2015-04-03 / 14:17:25


Коментар видалено. Адмін


Угорец 2015-04-03 / 14:11:12
До Степан Крук...НІ путін мені Євро платить за кожен коментар тобі доплачу по 3000 Євриків

Степан Крук - Угорцю 2015-04-03 / 14:07:18
А тобі що, Пуйло форінтами зарплату виплачує! З доларами в Росії криза?

Степан Крук - Угорцю 2015-04-03 / 14:05:07
Форінти залиш собі на ватник з валянками!!! Там холодно...

мадяр 2015-04-03 / 14:05:06
не слухайте што бреше угорець бо то маскаль пише а не угорець. Коли би таке писав справжный угорець то ми би його самы задушили та отправили в росыю.

Степан Крук - Угорцю 2015-04-03 / 14:02:36
Та ніхто тебе не прирівнює до Угорщини! Йдеться в даному випадку по тебе особисто! В досягненнях Угорщини твоєї особистої заслуги нема. Що тут скажеш: йобік він і за Уралом - йобік!!!!

народ - угорцю 2015-04-03 / 13:59:56
Президент Эстонии Тоомас Хендрик Ильвес в интервью The Times нелестно отозвался о таких странах, как Греция, Италия, Венгрия и Кипр, которые призывают к смягчению санкций против России, назвав эти государства «полезными идиотами» Владимира Путина внутри Евросоюза (ЕС), т.к. те «наруша

Подробности: http://www.regnum.ru/news/polit/1911695.html#ixzz3WF6ze4kz
Любое использование материалов допускается только при наличии гиперссылки на ИА REGNUM

Угорец 2015-04-03 / 13:59:56
До Степан Крук ...Давай друже цілий день з тобою сепречатися не буду ,Давай пару форинтів тобі скину якщо хочеш ,купи щось дітям на великдень

Угорец 2015-04-03 / 13:57:42
По перше до рівня Африки Україну загнали такі як ви і з таким доісторичним менталітетом по друга увас більше зараз шансів опинитися за уралом !Угорщина як ніяк нормальна країна з держбюджетом яка 5 разів перевищує ваш...Такщо можете свої пукани рвати слова так і залишатся словами...

Степан Крук - Угорцю 2015-04-03 / 13:52:10
Так,на Україні діє закон про свободу слова! Схоже, що ти поспішаєш ним скористатися, бо там, за Уралом, такої можливості мати не будеш. Цей закон прийняли для Укранців і на тебе інопланетянина він не поширюється. Тому замовкни!!!

НОВИНИ: Різне

18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
» Всі новини