«Закарпатгаз» просить прокурора Закарпаття розслідувати кримінальну справу про крадіжку газу в великих розмірах підприємством першого заступника мера Ужгорода Івана Волошина (ДОКУМЕНТ)

Міліція, що її очолює начальник УМВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич, роками «кришує» злочин

«Закарпатгаз» просить прокурора Закарпаття розслідувати кримінальну справу про крадіжку газу в великих розмірах підприємством першого заступника мера Ужгорода Івана Волошина (ДОКУМЕНТ)

24 березня 2015 року керівництво ПАТ «Закарпатгаз» звернулося з листом до прокурора Закарпатської області Володимира Янка взяти під свій контроль досудове розслідування 31 кримінального провадження за фактами крадіжок природного газу, що перебувають в провадженні слідчих УМВС України в Закарпатській області.

Найбільшою з них є крадіжка ТОВ «Сервісбут» на потреби велнес-готелю «УнгварсЪкій».

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, ПП «Сервісбут» має двох засновників – колишнього високопосадовця СБУ Дмитра Білоуса і ТОВ «Тренд груп ЛТД».

ТОВ «Тренд груп ЛТД», аби було зрозуміло, зареєстроване на Набережній Незалежності, 1 – тобто в споруді, що належить першому заступнику міського голови Ужгорода Івану Волошину. І саме останній, відповідно до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, є його засновником.

Як інформує прокурора ПАТ «Закарпатгаз», досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом крадіжки газу ПП «Сервісбут» триває понад два роки. Підприємство безоплатно відбирало природний газ через несанкціоновану таємну врізку в систему газопостачання для опалення велнес-готелю «УнгварЪскій». Збитки становлять майже мільйон – 916 тисяч гривень.

«За весь цей час не проведено навіть десятка слідчих дій. Жодного клопотання Товариства як потерпілої сторони не розглянуто, і про їх долю слідчі навіть не вважають за потрібне повідомити, – йдеться у зверненні «Закапрпатгазу». – Наслідком оскарження таких дій прокурорам різних рівнів є лише формальні відписки, за результатами яких жодних зрушень у розслідуванні не відбулося. При цьому у жодному випадку прокурор не забезпечив виконання слідчим вимог КПК щодо обов’язкового розгляду клопотань потерпілої сторони. До речі, прокуратура міста не вважає за потрібне повідомити про результати досудового розслідування злочинів, передбачених ст.ст 364, 367, 3811 КК України у кримінальному провадженні стосовно слідчого, який саботував це розслідування, внесеного до ЄРДР лише на вимогу слідчого судді...».

У заявах про вчинене кримінальне правопорушення на ім’я головного міліціонера та прокурора Ужгорода від 13 червня 2014 року та на ім'я прокурора Ужнгорода від 20 серпня 2014 року ПАТ «Закарпатгаз» розкриває як обставини самого злочину, так і деталі його «кришування» правоохоронцями, керованими С.Шараничем.

Що суттєво, за інформацією ПАТ, в 2014 році Львівський апеляційний суд своєю постановою визнав злочин, скоєний ПП «Сервісбут», і зобов’язав останнє компенсувати «Закарпатгазу» заподіяні збитки. Однак, попри те, що судові виконавці описали і арештували майно підприємства. Виявилося, що стягнути гроші – не можливо. Їх на рахунках «Сервісбуту» нема, а саме приміщення велнес-готелю «частинами» здано в оренду: оздоровчо-банний комплекс – підприємцю Ігору Деяку, а приміщення ресторану – Т.Готра, яка, як відомо, є дружиною І.Волошина. Рухоме майно, яке передбачалося вилучити в рахунок погашення збитків, виявилося... проданим все тій же Т.Готрі.

Кошти, отримані від оренди, не оприбутковувалися, а значить – не могли бути використані в рахунок погашення боргу. При цьому комплекс активно працював, про що свідчить хоча б той факт, що упродовж 2013-2014 років ПП «Сервісбут» сплатило ПАТ «Закарпаттяобленерго» 569 446 грн за спожиту активну електричну енергію, 17 662 – за реактивну електроенергію. Ці платежі здійснювалися як безпосередньо ПП «Сервісбут», так і через певних громадян.

«...Матеріали виконавчого провадження свідчать про те, що боржник ПП «Сервісбут» спроможний виконати рішення суду, відшкодувати збитки та володіє для цього необхідними коштами, однак, фальсифікуючи угоди, створює видимість про відсутність майна та коштів для виконання рішення суду, кошти, які надходять від господарської діяльності, на банківські рахунки підприємства умисно не розміщає, приховуючи їх від органів державної виконавчої служби, а розрахунки з наявними зобов’язаннями здійснює через «підставних осіб», – констатує ПАТ «Закарпатгаз».

При цьому, товариство у своєму листі на адресу прокурора Закарпаття, підтверджує той факт, про який повідомляло Закарпаття онлайн, а саме, що майно велнес-готелю заставлене в ПриватБанку за майже мільйонний кредит – станом на квітень 2014 року, відповідно до договору №967 від 08.09.2011 року, який є договором застави ПП «Сервісбут» за кредитним договором №К10-11/КЛ від 06.09.2011 року, заборгованість І.Волошина перед цією банківською структурою сягала 946 тисяч 319,23 гривень.

Уточнимо, всіма цими крадіжками і аферами займається не будь-хто, а чинний перший заступник міського голови Ужгорода, у підпорядкуванні якого зараз перебувають все майно громади обласнго центру Закарпаття та інші міські ресурси. Той самий, з іменем якого пов’язують глобальну аферу з крадіжкою в громади міста за заниженою ціною історичного комплесу «Корона», в процесі якої ще й було суттєво занижено площу відчужуваного об’єкту, а місто недоотримало ще й 8 млн грн, які, відповідно до договору купівлі-продажу, покупці «Корони» мали вкласти в благоустрій площі Театральної.

Всього цього впритул не помічають ні міліція, ні прокуратура. Натомість, форсовано фабрикуються кримінальні справи щодо журналістів і активістів, які активно протистоять цій злочинній діяльності.

Тобто, під гаслом боротьби з корупцією реально «кришується» найбільший корупціонер Ужгорода.

 

 

 

27 березня 2015р.

Теги: Іван Волошин, Закарпатгаз, УнгварсЪкій, крадіжка

Коментарі

штефанюк 2015-03-29 / 11:21:12
Не розумiву чому зобижать мого шефа Русняка. Я його слухаву, виконую вчасно усi його вказiвки I ун до мене добре вiдноситься , зауважень менi не робить i' не наказуе мене. Якщо з шефом бути послушним, то можна ще троха поробити.

Пашка 2015-03-28 / 15:19:05
А хто перевіряв декларації Штефанюків? Дуже цікаво з яких доходів вони виплачують щомісячно кредит в сумі 130 000$. Такі динозаври, як старий пердун Штефанюк уже давно вимерли.

Штефанюк 2015-03-28 / 13:39:05
Мене не відправить пастушити, бо я знаю Шокіна і не один раз із ним чаркував, а треба буде Андріів дасть грузину добрі гроші.

адвокат 2015-03-28 / 12:33:55
Ой смiшнi ви люди. Пишете про прокурорiв, а iм то все до ср..ки. l Заревi, котрого брали на хабарi у декiлька десяткiв тисяч доларiв, а потiм кинули му гранату в будинок. I Штефанюкови, котрий отримав десяток земельних дiлянок в Ужгородi, на всiх родичiв, а також володiе ресторанами, магазинами, аптеками у Виноградовi, Мiлiонеру Братюку, котрий володiе половиною нерухомостi yТячевi, а також iншим менш заможним прокурорчикам. Единого чого боiться ця братва це грузина та конкурсу, який буде лiтом, бо половина з них пiде вон. Тому, якщо знаете компру на прокурорiв пишiть Сакварелiдзе, вiн iх вiдправить пастушити.

газовик 2015-03-28 / 02:59:01
Янко, ну як, розслідуєш? Чи бабло від Волошина не дає діяти по закону?

Зарева 2015-03-27 / 17:04:27
Волошин уже розрахувався, перестаньте писати

ужгородка 2015-03-27 / 13:09:28
В ужгородців вже є сумніви, що в місті працює прокуратура. Всі бачать тільки прокурорсько-ментовсько-бандитське ОЗУ.

чесний 2015-03-27 / 12:43:38
Сподіваюсь, що його показово як Голову МНС покарають. Скільки вже це терпіти?...

норма 2015-03-27 / 11:05:26
Волошин - інтелектуальне обличчя якогось там фронту Сєні-чемодана! Руки геть від івана!

НОВИНИ: Кримінал

13:21
На Іршавщині нетверезий водій ВАЗу врізався в мікроавтобус, а на Перечинщині "п'яний" Міtsubіshі перекинувся в кювет
11:50
На Закарпатті контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 6 тисяч пачок сигарет
11:45
На Закарпаті не пропустили через кордон чоловіка з підлітком із підробленими документами
11:40
На Виноградівщині під час спільної пиятики син побив дерев'яною палицею та порізав ножицями свого батька
11:33
/ 5
За фактом підпалу в Ужгороді двох автівок екс-керівника обласного УСБУ розпочато кримінальне провадження
09:17
/ 7
В Ужгороді горіли дві автівки екс-керівника облуправління СБУ часів Януковича
09:05
За організацію незаконного грального бізнесу судитимуть адміністраторку ігротеки у Мукачеві
19:07
/ 4
На Виноградівщині взяли під варту продавця канабісу
17:34
На митниці на Закарпатті в українця конфіскували 25 тис євро, які він хотів незаконно провезти через кордон
14:58
В Ужгороді водій Skoda Fabia травмував 8-річного хлопчика на "зебрі" й утік
10:51
На Свалявщині п’яний водій скоїв ДТП на краденій автівці
10:06
На Закарпатті після втечі контрабандиста знайшли 12 покинутих пакунків сигарет
03:07
У Мукачеві в ДТП постраждав мотоцикліст
01:10
/ 1
"Розстріляні" Іваном Волошиним депутат і активіст звернулися до Луценка з приводу бездіяльності в "коронній" справі (ДОКУМЕНТ)
00:20
/ 3
На Ужгородщині контрабандисти намагалися доправити сигарети до Угорщини безпілотником
17:49
/ 2
СБУ заблокувала на Закарпатті канал незаконного переправлення нелегалів з території РФ до ЄС
16:54
На Свалявщині ВАЗ з'їхав на узбіччя й перекинувся, травмувалися водій та пасажирка
13:35
Закарпатець намагався перетнути кордон у ПП "Лужанка" з паспортом кума
11:03
/ 3
На митниці на Закарпатті з початку року вилучили понад 49,8 тисяч таблеток і близько 7 кг прекурсорів і наркотиків
09:43
Мікроавтобус з підробленим VIN-кодом затримали на українсько-словацькому кордоні на Закарпатті
14:07
На Хустщині п'яний юнак їхав ВАЗом по зустрічній смузі і чинив опір поліції
14:02
Біля Ужгорода поліцейські зупинили "п'яне" таксі
13:07
На дачі в Оноківцях знайшли тіло вбитого власника
18:02
В Ужгороді затримали іноземців без документів
13:16
Поліція розшукує водія чорного "БМВ", що смертельно збив пішохіда в Перечині й утік
» Всі новини