Ужгороді проходять два масштабні велотурніри, на черзі ще один (ВІДЕО)

На чемпіонат України з маунтинбайку до Закарпаття з’їхалися найсильніші представники цього виду спорту в країні

Ужгороді проходять два масштабні велотурніри, на черзі ще один (ВІДЕО)

Сьогодні, 21 березня, в обласному центрі Закарпаття проходять відразу два великих турніри з велоспорту.

Так, на виїзді з міста проходив відкритий чемпіонат області з шосейного велоспорту. Як розповів голова Федерації велосипедних видів спорту в Закарпатській  області Віктор Ледіда, цей турнір відбувається вже вдруге. До цього часу, змагання взагалі не проводили. І сьогодні, і завтра, на відрізку траси Ужгород-Мукачево (від обласного центру до села Великі Лази) проходили гонки. Змагалися велосипедисти різних вікових груп. Окрім закарпатців, на турнір приїхали спортсмени з інших регіонів.

Також в районі Ужгородського кар’єру проходить чемпіонат України з маунтинбайку. Туди приїхали всі найсильніші спортсмени з цього виду  велосипедного спорту. Турнір також проходить два дні. За цей час спортсмени розіграють 6 комплектів нагород.

За словами організаторів та учасників змагань, Закарпаття сьогодні має шанс стати велосипедним регіоном. Адже раніше всі важливі турніри проводили в Криму. Коли це стало неможливим, Всеукраїнська Федерація звернула увагу на наш край, адже кліматичні умови тут такі самі.

Вже на наступних вихідних, поблизу села Камяниця, що на Ужгородщині, відбудеться ще один чемпіонат України з маутинбайку – тепер з дисципліни, яка є олімпійською.

Відео - 21 канал

21 березня 2015р.

Теги: маунтинбайк, шосейний велоспорт, велосипед

НОВИНИ: Спорт

03:12
У Хусті відбулися Khust Half Marathon і Чемпіонат України з бігу по шосе Фото новинаВідео новина
01:37
/ 2
Футбол. Зимовим чемпіоном Закарпаття-2025 став ФК "Медея – Невицький замок" з Оноківців Фото новина
16:49
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України Фото новина
13:12
Мукачівець Олег Халілов здобув "греко-римську" "бронзу" на чемпіонаті Європи U-23 Фото новина
17:42
В Ужгороді пройде Чемпіонат України з велоспорту-МТБ
21:03
/ 2
Цьогоріч на Закарпатті відбудуться відразу чотири масштабні забіги Фото новина
21:03
В Ужгороді відбувся "Кубок Ужгорода з флаг-футболу" пам’яті Данила Богуславського Фото новина
20:32
Закарпатка Данча показала найкращий результат сезону на етапі Кубку світу зі сноубордингу
16:42
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат Закарпатської області зі змішаних бойових мистецтв Фото новина
11:43
У квітні в Ужгороді проведуть Uzhhorod Half Marathon 2025
14:26
/ 1
У Мукачеві відбудеться чемпіонат України з хортингу
19:05
/ 1
Закарпатка Аннамарі Данча стала абсолютною чемпіонкою Відкритого чемпіонату України зі сноубордингу Фото новина
20:58
ФК "Минай" офіційно презентував нового головного тренера – Калиниченка
20:38
/ 2
"Минай" визначився з головним кандидатом на пост головного тренера
16:05
/ 14
Федерацію боксу Закарпатської області очолив Павло Балога Фото новина
22:54
В Ужгороді відбувся зимовий Чемпіонат України зі спортивного орієнтування Фото новина
02:50
/ 4
Усик вдруге переміг Ф’юрі та захистив чемпіонські титули
11:26
В Ужгороді нагородили переможців чемпіонату міста з аматорського футболу
18:15
/ 4
В Ужгороді під час благодійного забігу зібрали 51 тис. грн Фото новина
22:59
Під час благодійного забігу в Ужгороді збиратимуть кошти для важкохворої доньки військового
16:39
/ 2
Закарпатка з села на Тячівщині потрапила в ТОП-4 у категорії на турнірі "Arnold Classic Europe" у Мадриді Фото новина
18:00
/ 4
На фестивалі в Ужгороді 10-річний мукачівець Василь Маєвський встановив нові рекорд и України та світу з підняття 24-кілограмової гирі дитиною Фото новина
20:57
У благодійному півмарафоні в Мукачеві взяли участь близько 500 учасників Відео новина
11:36
/ 1
Студентка УжНУ виборола бронзову медаль чемпіонату світу з пауерліфтингу Фото новина
18:36
21 вересня відбудеться Мукачівський півмарафон
» Всі новини