Люстрованого на Закарпатті прокурора Івана Кайла "принизили" до рівня заступника прокурора Чернігівської області

Колишній прокурор Хустського району Іван Кайло, що позначився "кришуванням" резонансної кримінальної справи Павла Нагірного, з 18 березня 2015 року призначений заступником прокурора Чернігівської області.

Люстрованого на Закарпатті прокурора Івана Кайла "принизили" до рівня заступника прокурора Чернігівської області

Для людини, яка досі працювала в апараті Генеральної прокуратури України і плекала серйозні амбіції щодо повернення на Закарпаття, таке призначення навряд чи можна назвати просуванням вгору по кар'єрній драбині.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, І.Кайло відомий також невдалою спробою стати прокурором Закарпаття відразу після перемоги Революції Гідності. Тоді його на цю посаду лобіювала партія "Народний фронт" в особі тодішнього голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка, за спиною якого керував тіньовий представник олігархічних кланів Роберт Бровді.

Однак, громадськість змусила І.Кайла відмовитися від таких намірів.

Пізніше закарпатські прокурори і Лунченко повторювали свої спроби пролобіювати призначення Івана Кайла на головну прокурорську посаду Закарпаття.

19 березня 2015р.

Теги: Іван Кайло, люстрація

Коментарі

Петрик 2015-05-21 / 15:19:40
Дуже багато лайна льеться на кайла. А де докази? Ось й на цьому сайтi знайшов про нього фiгню без доказiв http://novosti.net.ua/glavnaya/tsari-prokuraturyi-zhitomira/zhirnost-prokuraturyi-zhitomira

"ВБ" 2015-03-19 / 22:42:07
Та дакому і характеристику не треба, стоїт у черзі на вильот уже давно. Старе покоління ні як не хочете поняти, що його час уже вийшов, і тоті золоті роки, коли воно брало гроші з під тих, кого тут обпльовує закінчились, і взятку нико не дасть, тому й обсирають люди ко шось здобув (і в матеріальному плані теж) та в кого справи йдуть краще них!!! Пишучи тут стільки грязі невже ви думаєте, що Вас ніхто ще не вичислив???

Кайло 2015-03-19 / 20:52:48
Но чекайте, ми з Братюком і Заревою кожному з вас даме характеристику перед Янком, а се ми добре знаєме всіх оббрехати, так як Бенца нас навчив.

До Янка 2015-03-19 / 20:37:02
Самий великий авторитет має Ваша кадровичка. Зверніть увагу у які строки вона видає працівникам хоча б службові посвідчення. Не знаєте? По через 4-5 місяців, поки хоч щось не принесуть. Така ж ситуація з довідками, трудовими книжками, характеристиками, не говорячи вже про атестаціі. Вивісьте їй прайслист на дверях, бо молодь не розуміє, що вона від них хоче

Дайте і мені написати! 2015-03-19 / 20:34:12
Бачу наші співробітники, які не варті ні працювати ні заробляти много знають писати. Но нич скоро ваші ряди прорідіють, будете з пінзії, з дому писати бабраки!!!

Янко 2015-03-19 / 20:22:28
Бачу моі радники Кайло і Шимон мають великий авторитет на Закарпатті.

михайло 2015-03-19 / 20:15:38
Гівно всплило в Чернігові, тоже коло границі,...

Борис 2015-03-19 / 20:01:41
Спасибі, Шимон. Мудрий чоловік:-) . Правда, не заробив, а 'віджав'. Теж бандюкович

Гангурка 2015-03-19 / 19:47:41
Нехай їдуть собі з Петрецькою на Чернігівщину (ходять як кіт Базиліо з лисицею Алісою), тут і своїх шахраїв вистачає, для нас зайвий рот, гірше ножа

Зовдун 2015-03-19 / 16:22:56
Іщи ся поникаєме, де буде муй учитель і батичко

Суддішка 2015-03-19 / 15:48:59
Да, видно не мало туй на сайті прокурорських крис! Видно їх нараз по стилю текста і писємках. Но нич хлопці, скоро Вас на пінзію поженут, та хоть гаті протирати не будете на таких посадах і на такуй роботі.

касір-безпредєльщик Шімон 2015-03-19 / 14:56:15
До Борис 2015-03-19 / 14:09:52, чому? Чому? Бо гроші заплатив та тому. Заробиш, тоже будеш мати таку роботу

Племяша Братюк 2015-03-19 / 14:24:42
Боже, що ся Кайло уметав гроши за сись рік, та щи го і пуд руську границю удправили

Борис 2015-03-19 / 14:09:52
Цей чоловічок-великий злодій. Міняв машини як рукавички. Нахальний як танк.Чому в прокуратурі сидить, а не у в'язниці?

Штефанюк 2015-03-19 / 13:48:53
Цікаве призначення, при тому, що у прокуратурі Закарпуття вкансія першого заступника

ГПУ 2015-03-19 / 13:46:54
Минув рік після трагічних і героїчних подій, під час яких Український народ згуртовано і з хоробрістю відстояв свою свободу і незалежність, здолавши тоталітарний режим. 2014 рік – це рік початку російської агресії – анексії Криму та окупації Сходу країни.
Сьогодні Україна змушена воювати на два фронти. Перший фронт – це боротьба з окупантами, другий – з не меншим злом – корупцією. Успіх на першому фронті напряму залежить від перемоги над корупцією. Ми несемо пряму відповідальність перед українськими героями – і загиблими на Майдані та на фронті, і тими, хто перебуває сьогодні на передовій – за майбутнє Української держави.
Найбільшу стурбованість, мабуть, відчувають ті, для кого робота в прокуратурі стала особистим бізнесом, тому що відсьогодні їм є чого хвилюватися. Але всі ми розуміємо, що рівень довіри до органів прокуратури, який наразі становить лише 7%, свідчить про неминучість і необхідність реформ.
Дозвольте мені пояснити, що нині відбувається, а також що чекає прокуратуру, з прокуратури мають піти ті, хто працював не на захист закону і справедливості, а на своє збагачення, ті, хто порушував закон. Та це не все. Ви краще за мене знаєте про хабарі в прокуратурі: за закриття кримінальних справ, за відкриття, за отримання посади тощо.
Настав час покласти цьому край. Так, як раніше, вже не буде.
Отже, що на нас чекає?
Просування по службі залежатиме не від хабарів і зв’язків, а від професійних досягнень.
Мені важлива ваша думка, з нетерпінням чекаю на ваші відгуки та пропозиції.
З повагою,
Заступник
Генерального прокурора України
Давид САКВАРЕЛІДЗЕ

Іванка 2015-03-19 / 13:36:17
Казав мені Бенца у бані, що Кайло заберає з собою і Аню Петрецюку, бе їсти йому варити і обстірувати, як в Києві.

До Юриста 2015-03-19 / 13:31:57
Прокурорський общаг, такби мовити касу "підримки" прокуратур вищого рівня на даний час тримає Шимон з Братюком. Ще можете до кунця місяця стати прокурором, бо у конци місяця Бенца касу буде везти у Генеральну прокуратуру.

дьюрьо Бенца 2015-03-19 / 13:22:22
Семуй родич, я його і так на велику посаду укладу, бо ще і Лунтік тоже казав ож поможе