Під тиском громадськості одіозний заступник прокурора Закарпаття Кайло на час перевірки пішов у відпустку (ФОТО)

Під тиском громадськості, яка навела ряд фактів зловживання службовим становищем і навіть корумпованості першого заступника прокурора Закарпаття Івана Кайла останній повідомив, що йде у відпустку.

Під тиском громадськості одіозний заступник прокурора Закарпаття Кайло на час перевірки пішов у відпустку (ФОТО)

Про це він заявив на площі Народній біля Закарпатської ОДА, де сьогодні відбулося віче проти кадрових призначень в РДА, що їх на своїй прес-конференції оголосив новий голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко, а також в прокуратурі Закарпатської області.

Іван Кайло прибув на площу Народну у супроводі представників "Правого сектору", котрі, поки тривало спілкування приїхавших з районів з головою ОДА Валерієм Лунченком, завітали для "запрошення" першого заступника прокурора на віче у прокуратуру.

Прибувши на площу перед ОДА, Іван Кайло тривалий час був змушений слухати претензії обурених людей. Так, батько та чоловік загиблих у страшній аварії, спричиненій наразі розшукуваним Павлом Нагірним, Віктор Пригара нагадав прокурору, що саме за його керування Хустською міськрайонною прокуратурою Нагірному вдалось зникнути. Прибув в Ужгород і 72-річний чоловік, котрий в очі звинуватив Івана Кайла у "тискові" на бізнес, незаконних обшуках та сприйянні рейдерству. Крім того, хустяни зачитали заступнику прокурора заяву чоловіка, який на той час перебував у суді, про готовність того свідчити у справі вимагання хабара Іваном Кайлом.

Писати заяву на звільнення, як того, скандуючи, вимагала громада, перший заступник прокурора області відмовився. Зауважив, що готовий до перевірки Генпрокуратурою, і, якщо комісія знайде порушення в його діяльності - тільки так іти з посади. Зате погодився на вимогу громадськості передзвонити головному прокурору області Олегу Сидорчуку, аби той прийшов на віче і вислухав претензії людей щодо дивних кадрових призначень у відомстві.

Олег Сидорчук зявився на площі за кілька хвилин, тут же писутні спочатку озвучили, а затим і передали у письмовому виглояді зафіксовані людьми заяви щодо ймовірних злочинів та зловживань Івана Кайла. Прокурор області повідомив: він не наділений повноваженнями, аби відправляти свого заступника у відставку, це - виключно компетенція Генпрокуратури, у якої на такі кадрові зміни мають бути визначені підстави.

Відтак, запропонував громаді ініціювати перевірку Генеральної прокуратури за викладеними у їх заявах фактами. Пообіцяв: у центральне відомство звернеться вже сьогодні, тож приїзду перевіряючої комісії варто чекати вже завтра-післязавтра. Сама ж перевірка, разом з тим, стартує, найімовірніше, з понеділка.

На час перевірки Івана Кайла від виконання обов'язків фактично буде усунуто. Так, на пропозицію прокурора області Олега Сидорчука, І.Кайло перебуватиме у відпустці на час перевірки Генеральної прокуратури України, яка ближчим часом перевірить усі наведені громадськістю факти зловживань. На цей час його обов'язки перекладуть на іншого заступника.

Після відбуття з площі головного прокурора області, активісти продовжили пілкування з Іваном Кайлом. Зокрема, продовжували вимагати від того заяви на звільнення, взявши останнього в тісне кільце. Заступник прокурора, своєю чергою, не погодився, однак, пистав на компромісну пропозицію представників люстраційного комітету: одразу тут же написати заяву-"розписку" про те, що не з'являтиметься на роботі з відпустки, поки триватиме перевірка з Києва (мітингарі вимагали цього, аби І. Кайло не мав звмоги впливати на хід перевірки), а також - заяву на ім'я головного прокурора області із проханням перекласти виконання його обовязків на іншого заступника, що фактично дорівнює тимчасовому усуненню з посади.

Відтак, Іван Кайло покинув площу Народку під прикриттям "Правого сектора" - люди не бажали відпускати прокурора, продовжуючи скандувати тому "Ганьба".

20 березня 2014р.

Теги: Кайло, прокуратура, лунченко

Коментарі

Ужгородець 2014-03-22 / 16:14:52
Кулiтка, Роботинський, Пеняк, Мазуркевич-на нари!

Сусід Робі 2014-03-22 / 14:46:21
Шубо, зимлю під охоронов юнеско хочеш, а у писок не думаш, шо получиш під сись шумок, та нич ти не треба буде бурш, убись знав!

Ужгородець 2014-03-21 / 21:12:19
Смерть ворогам!

Косма простому тіпа челяднику, розумному Петру та Упереду слідаку 2014-03-21 / 18:23:16
Простий чилядник (мається на увазі простий взяткобрач). Слідак не пудри людям міски. Ти ж знаєш, що то була одна система і каждий виконував у ній свою почесну роль, а значить всі мають як мінімум сидіти, бо як не будуть сидіти, то народ зробить з ними самосуд і їм нико там не поможе, даже маскальська армія. Петя не пиши туй усяку дурню. Розумний? Коли прокурори були розумні - хіба шо в іншому житті. У народа є поговорка: "Хочеш своїми очима видіти повну лажу в населеному пункті, убери собі головов прокурора, мента, бувшого суддю або податківця".
Уперед (а мені здається упирь на чреві народному)може й ти сам сидиш і шориш дітей, а Кайло в тя криша. Но не біда криша впаде і задавить таких як ти упирів і стрелочників. Чого не виходиш захищати свого Кайла, а сидиш дома і клацаш на кнопки. Це признак, що в тебе ніжки трясуться і лише ручки ще дієві!
Кайла, Роботинського, Пеняка та Кулiтку на нари!

Ужгородець 2014-03-21 / 15:17:04
Ми до вас всiх доберемось виродки!

Ужгородець 2014-03-21 / 15:14:30
Кулiтка, Роботинський, Пиняк, Мазуркевич, де ви банда? Чому мовчите? Нетреба вам якихось посад? Ви такi красивi i розумнi, професiонали! Чому нейдете в крим воювати за Аксенова? За ПР сте готовi були нас закарпатцiв закатувати! Де ваш смотрящий? Наклав в штани?

Уперед 2014-03-21 / 11:54:51
Та схаменіться вже, чого даякі на посадах по 15-20 років, їздять на мерсах, мавуть кучу хиж, дач і квартир, жони, діти пошорені на посадах і нико нич. Та возьмітся вже мало і за них, бо чувство вашої проплаченості, про яке і чуву і читаву у мене заострюєся!

drug 2014-03-21 / 11:33:10
таких як кайло прото треба гнати а не говорити зним за шось ще там..перестаньте перетусовувати карти...

Кайлови 2014-03-21 / 10:56:23
Хлопці, Кайло жадний, він дав гроші за посаду і немалі , і дав йх два раза, один раз за перепризначення,а інший раз за посаду 1 зама. Тому він тварюка і тримається за посаду

Ужгородець 2014-03-21 / 10:48:13
Не смiливий, а просто дуже хоче "рулити", але часи мiняються, вони то нехочуть зрозумiти! А ми Закарпатцi маемо iх постiйно пресувати, тодi нам будуть служити професiонали а не пройдисвiти в погонах та судiвських мантiях.

:-) 2014-03-21 / 10:09:32
Сміливий, паскуда :-)

Честь 2014-03-21 / 09:57:45
Не мені судити чи було чи не було. Але не побоявся, вийшов, а не втік чи написав заяву під тиском!

мент 2014-03-21 / 09:51:23
Значить, було від чого втікати?

Честь 2014-03-21 / 09:49:00
Кайло не втік, а міг, уже це заслуговує на повагу!

Ужгородець 2014-03-21 / 09:26:41
Бiлецький Кайлу непоможе, громадо активнiше! Ми бачимо що з ними можна боротись!

Ужгородець 2014-03-21 / 09:24:17
СБУ деморалiзоване, вже 20 рокiв нiчого неробить! Лише полiтичнi "заказухи" та "кришi".

Хустянин 2014-03-21 / 07:46:57
Про цього ...йла можна говорити багато , подивіться на фото , навіть вчора його "захищали" рокосівські братки Білецького , це нормально що бандити захищають прокурора ?
Для довідки про останні корупційні події , Білецький контролює забір гравію з русла Тиси ( біля Красного Поля ) і ділиться з Кайлом .
А ....йло коли 15.березня.2014 року був на Красному Полі напевно думав не про січовиків а про те скільки бабла і бойовиків йому дасть Білецький .
СБУ , прошу перевірити цю інформацію.

Ужгородець 2014-03-21 / 00:15:36
Для Пана Петра. Кайло корупцiонер i криша всього зла в Хустi! Спитайте Хустську громаду. Чого ж так держиться з посаду, якшо такий розумний та досвiдчений прокурор, я скажу чому, окрiм того що брати хабарi нiчого невмiе! Хай iде з богом, дорогу молодим!

Бенца 2014-03-20 / 23:22:33
Но туй ти Ваня рас не поможу, ітаким много людий туди загнав провокатору, мушу типир просити Голомшу, дорого нам се убивать, но нич відробиме своє

Петро 2014-03-20 / 23:21:22
Розумних ніколи не любили!
А Кайло один із самих толкових прокурорів області.

НОВИНИ: Політика

03:50
/ 12
Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта
17:08
/ 5
Експерти про ситуацію на Закарпатті: критика децентралізації очікувана з боку опозиції, але аж ніяк не від чиновника виконавчої влади
16:32
/ 10
З закарпатських нардепів за звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія проголосували 4, двоє сховалися за "відсутністю", Шуфрич – проти
12:54
В Ужгороді знову змагатимуться за гран-прі "Стрибки під музику"
11:23
На Закарпатті впродовж доби горіли балкон квартири та житловий будинок, що не експлуатується
00:28
/ 5
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
23:27
У ПП "Тиса" в угорця вилучили Opel, нашпигований контрабандними сигаретами
09:28
/ 44
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
16:25
/ 2
Новий лижний курорт "Свидовець" у Карпатах: екологи б'ють на сполох
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 10
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 16
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 15
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні
11:07
/ 32
Партія Орбана перемогла на виборах в Угорщині, угорський прем'єр окремо подякував закордоним угорцям
00:31
/ 14
У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ)
05:14
/ 4
Українська тема напередодні виборів в Угорщині
18:19
/ 29
Керівник "Тиса-1" Мещеряков став директором телекомпанії "Сіріус" Балоги
06:40
/ 6
В Угорщині ці вибори є виборами на виживання - експерт
07:26
/ 2
Угорщина не може повністю заблокувати співпрацю України з НАТО — Климпуш-Цинцадзе
16:14
/ 34
Балога вніс у ВР законопроект про впорядкування використання державних символів іноземних держав на території України
13:54
Розгляд апеляційних скарг стосовно обвинувачених у "мукачівській справі" відкладено на 25 травня
16:07
/ 26
Москаля стурбувала "прослушка" в кабінетах очільників ключових для нього відомств – дорожного і лісового
» Всі новини