У списку "законно люстрованих" – 10 прокурорів, податківців та чиновників, що працювали на Закарпатті

Під час першого етапу виконання закону «Про очищення влади» перевірку пройшли близько 24 тис. чиновників. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко сьогодні на брифінгу в Будинку Уряду.

У списку "законно люстрованих" – 10 прокурорів, податківців та чиновників, що працювали на Закарпатті

За його словами, під час першого етапу виконання закону «Про очищення влади» перевірку проходили ті органи, які за законом мають перевіряти інших державних службовців: усі члени Уряду, керівники центральних органів виконавчої влади, Міністерства юстиції і його територіальних органів юстиції, СБУ, Генеральної прокуратури, МВС, Державної фіскальної служби.

«За нашими підрахунками у середньому на цьому етапі проходили перевірку близько 24 тис. чиновників», - зазначив Міністр юстиції.

Він зауважив, що наступний етап, який почнеться в кінці березня, охопить перевіркою керівників цивільних міністерств, їхні заступників, а з квітня перевірку будуть проходити керівники обласного рівня.

«За підсумками цих перевірок кількість чиновників, які будуть проходити перевірку, збільшиться в рази», - додав Павло Петренко.

Наразі ж у Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади» – також і 10 чиновників різного роду державних установ, які в той чи інший час працювали й на Закарпатті.

У переліку:

Анатолій Петруня – свого часу головний прокурор Закарпаття, який влітку 2013 року був переведений на роботу у Генпрокуратуру України. До підписання наказу на звільнення у жовтні минулого року на підставі Закону «Про очищення влади» працював на посаді першого заступника начальника управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України;

Анатолій Савченко – на час застосування положення Закону України «Про очищення влади» працював на посаді заступника прокурора Закарпатської області;

Андрій Бакай – колишній перший заступник прокурора Закарпатської області. На час застосування Закону «Про очищення влади» працював начальником третього відділу процесуарного керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України. 

Антон Громовий – колишній заступник екс-«губернатора» Олександра Ледиди, який після зміни керівництва області був призначений на посаду заступника начальника обласної податкової, втім, потрапив під дію Закону «Про очищення влади»

Василь Розман – до появи наказу на звільнення відповідно до «люстраційного» закону працював заступником начальника Свалявської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області;

Віталій Мухін – колись перший заступник прокурора Закарпаття, якого в 2013 році зловили на хабарі, через що той звільнився. До наказу на звільнення відповідно до Закону «Про очищення влади» працював начальником відділу досліджень проблем кримінального провадження Науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України;

Віталій Роман – до жовтня минулого року, як було видано наказ про звільнення, працював на посаді прокурора Іршавського району;

Михайло Хиля – на час застосування положення Закону України «Про очищення влади» працював на посаді заступника прокурора Закарпатської області;

Олег Сидорчук – колишній прокурор Закарпатської області;

Тетяна Граб – до застосування Закону про люстрацію і підписання наказу про звільнення від 24 жовтня 2014 року працювала на посаді начальника ДПІ у Виноградівському районі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області;

Згідно із Законом України «Про очищення влади», який вступив у силу 16 жовтня колишнього року та на підставі якого було звільнено вищенаведених чиновників, їм заборонено упродовж наступних 10 років працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування.

 
16 березня 2015р.

Теги: люстровані, прокурори, податківці

Коментарі

Читач 2015-03-28 / 23:43:00
Фраси би вам були, ненаситні прокурори та еменесники, опустіть голови, не ходіть, як когути. Бо всі вмремо єднако – нашто вам тілько людських гроши.

А де? 2015-03-17 / 13:37:07
не вижу корупціонера Форгачі Янка!!!

ДСНС 2015-03-17 / 11:29:38
Щербей батько корупції і брехні.Скільки схем пройшло через МЧС,скільки грошей заносили працівники боячмсь звільнення.ЦЕ нестерпно, як такого демона тримають на посаді, ганьба і позоро!!!

Сільченко 2015-03-16 / 23:29:22
А де прізвище Корбаня, з яким я працював

Вуйко Славко 2015-03-16 / 23:27:21
Я ся не дам

мчс 2015-03-16 / 22:11:47
до Волі
Но ти смішний. Хто Щербея буде люструвати, якщо в нього вже півроку білет Народного фронту. А хто вибори кроликам буде робити?

Воля 2015-03-16 / 21:56:47
Мирослава Щербея МЧС треба люструвати

селянин 2015-03-16 / 21:35:00
Перевірити усіх керівників держустанов з часів старої бандитської влади, які працюють та годуються з державного корита і тепер, притаїлися та вичікують, а може пронесе? Та ні не пронесе паскуди! Це стосується перших керівників закладів освіти усіх рівнів, медицини та держ.підприємств, без винятків!

ужгородець 2015-03-16 / 19:58:04
Ото да, у нас лише прокурорів люструють ? А всякі там МЧСи, МВСи, державні службовці ?

НОВИНИ: Політика

13:50
/ 4
У списку партії Гройсмана на вибори до ВР – п'ятеро кандидатів із Закарпаття
08:21
/ 16
Бондаренко подав до НАЗК декларацію про доходи як кандидат на посаду голови Закарпатської ОДА
16:20
/ 4
На окрузі №73 проти Брензовича запустили "лівого" Ковача
21:19
/ 6
Зняття Івана Балоги з реєстрації є технічною помилкою ЦВК – ЄЦ, ОПОРА
20:14
/ 13
ЦВК відмовила в реєстрації кандидатом в нардепи Івану Балозі
15:34
/ 9
У команді Зеленського назвали прізвища мажоритарників по округах на Закарпатті
11:33
На Закарпатті потенційні кандидати долучалися до "благодійних акцій", які насправді можуть бути непрямим підкупом
11:19
/ 2
Голова Мукачівської РДА написав заяву на звільнення, бо по "мажоритарці" балотується родич
09:52
/ 19
На посаду очільника Закарпатської ОДА Зеленський пропонує власника кондитерських Ігоря Бондаренка – ЗМІ
22:57
/ 6
ЦВК зареєструвала на ОВО №68 в Ужгороді ще двох Андріївих-Андрєєвих
14:30
/ 8
НАБУ візьметься за Шуфрича, бо не задекларував мільйони
22:31
На Тячівщині в рамках кримінального провадження перевірять інформацію в ЗМІ щодо вирубки лісів
08:15
/ 2
В одномандатному окрузі № 73 з центром у Виноградові зареєстровані два Василі Брензовичі
07:50
/ 4
Брат мера Ужгорода Андрій Андріїв самовисунувся кандидатом в депутати ВРУ по 68-у округу
22:44
/ 7
На Закарпатті провели масові заходи за участю представників "Опозиційної платформи "За життя" та "Партії угорців України "КМКС"
22:18
/ 1
ДПУУ ще не домовилася з ТУКЗом і хоче висунути власного кандидата
12:07
/ 3
В Ужгороді з’явилися нові білборди потенційних учасників виборів, а рекламу "Європейської солідарності" зіпсували фарбою
18:31
/ 12
"Карпатська Січ" також закликала "вберегти Ужгород від чергової сепаратистської ганьби"
12:23
/ 5
"Свобода" вслід за "Просвітою" висловилася проти перейменування вулиці в Ужгороді іменем "відвертого сепаратиста"
17:22
/ 27
Найменувати вулицю іменем манкурта є ляпасом українцям
21:05
ЦВК зареєструвала ще 5-ох кандидатів по виборчих округах на Закарпатті
08:56
Не всі місця для друкованої агітації на Закарпатті перебувають у належному стані – ОПОРА
08:00
/ 17
ЦВК зареєструвала кандидатом по 72-му округу Петьовку
07:55
/ 13
Москаль самовисуванцем балотується в нардепи в мажоритарному окрузі на Луганщині
20:26
Перший тиждень роботи ОВК на Закарпатті: заміни членів, відсутність табличок та перші технічні проблеми
» Всі новини