Активісти «Дорожнього контролю» за фактом затримання їх на посту у Нижніх Воротах надіслали скаргу у Генпрокуратуру

Про таке, серед іншого, активісти ГО «Дорожній контроль» які прибули на судове засідання апеляційного суду, що його раптово було відмінено, розповіли в Ужгороді на зустрічі із підписниками каналу громадської організації.

Активісти «Дорожнього контролю» за фактом затримання їх на посту у Нижніх Воротах надіслали скаргу у Генпрокуратуру

Як повідомили «дорожньоконтролівці», за підсумком подій на посту ДАІ у Нижніх Воротах, коли активістів безпідставно і з застосуванням грубою фізичної сил затримували працівники міліції, які згодом ще й склали протокол про злісну непокору, юристом організації було скеровано скаргу у Генеральну прокуратуру України.

У скарзі юрист наводить факти ганебної поведінки як трьох інспекторів, які здійснювали затримання активістів, так і дільничного, який складав протоколи про злісну непокору «дорожньоконтролівців», і на начальника посту ДАІ у Нижніх Воротах, і на представників керівництва обласної міліції.

Крім того, активісти розповіли, що один із протоколів, який спочатку скасував Воловецький райсуд і рішення якого апелювала міліція, в обласному апеляційному суді навіть відмовились брати до розгляду, залишивши в силі рішення суду першої інстанції. Тож розгляд справи відбуватиметься тільки за оскарженням одного протоколу, складеного на одного з «дорожньоконтролівців».

Втім, пообіцявши не спускати справу «на гальмах» та дочекатись рішення тепер уже апеляційного суду, активісти «Дорожнього контролю» заявили про намір таки навідатись у Генпрокуратуру тепер уже особисто, із усіма зібраними «офіційними» матеріалами по ситуації на посту у Нижніх Воротах.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні в Ужгороді, в обласному апеляційному суді мало відбутись засідання за розглядом "міліцейської" апеляції із оскарженням постанови щодо скасування протоколів про злісну непокору міліції активістів "Дорожнього контролю". Однак, сьогодні стало відомо, що засідання перенесено на невизначений термін, начебто, через хворобу головуючого судді. Разом з тим, анонсована зустріч із підписниками активістів "Дорожнього контролю" все ж відбулася.

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

16 березня 2015р.

Теги: Дорожній контроль, затримання, скарга, Генпрокуратура

НОВИНИ: Соціо

17:17
У селищі Ясіня попрощалися з полеглим на війні з росією воїном Василем Вербищуком Фото новина
15:51
На полі в Ужгородському районі виявили мінометну міну часів Другої світової війни Фото новина
15:05
На Закарпатті за місяць розшукали 52 водіїв, які втекли з місця ДТП
12:08
/ 1
Посадовця Мукачівської РДА підозрюють у продажі фіктивної «броні» від мобілізації Фото новина
11:04
На Львівщині перекинувся мотоцикл: постраждала 20-річна закарпатка Фото новина
10:05
Після ворожого полону додому повернувся закарпатець Василь Лендєл Фото новина
18:00
На кордоні з Угорщиною затримали закарпатця, якого розшукувала поліція за підозрою у грабежі
16:18
/ 1
Закарпатські рятувальники увійшли до десятки найсильніших команд ДСНС України Фото новина
09:20
100-річний ювілей відзначила жителька села Кибляри на Ужгородщині Фото новина
06:48
/ 1
У вівторок в Ужгороді презентуватиме свою книжку відомий військовий репортер зі Словенії
14:24
В Ужгороді зупинили п’яного водія без прав Фото новина
13:02
У центрі Ужгорода під колеса легковика потрапила дитина Фото новина
18:17
/ 5
На Закарпатті прикордонники викрили двох хабародавців Фото новина
17:10
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який кілька днів блукав у горах Фото новина
14:18
/ 2
Останній дзвоник пролунав сьогодні для школярів Ужгорода Фото новина
13:06
/ 1
На Тячівщині 10-річна дитина потрапила до реанімації після наїзду електросамоката Фото новина
10:19
В Ужгороді попрощалися з 32-річним солдатом Мироном Стегурою, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:00
/ 2
На Закарпатті створили віртуальну подорож національним парком Фото новина
18:15
На Закарпатті запроваджують обмеження руху великовагового транспорту у спеку Фото новина
16:25
У Мукачеві поховали 31-річного воїна Євгенія Гуранича, який поліг на війні з росією Фото новина
15:26
/ 2
На кордоні з Угорщиною затримали чоловіка з фальшивими документами Фото новина
13:23
/ 2
На Закарпатті помер провідник ОУН та колишній політв’язень Василь Бряник Фото новина
10:19
/ 2
Медикині із Закарпаття пройшли інтенсивне навчання у Варшаві Фото новина
21:00
У четвер у Мукачеві попрощаються з Євгенієм Гураничем, що загинув ще в січні 2025 року Фото новина
18:37
На Закарпатті вручили посмертну нагороду матері прикордонника Фото новина
» Всі новини