Перед розглядом "міліцейської" апеляції про скасування протоколів активісти "Дорожнього контролю" зустрінуться із закарпатцями (ВІДЕО)

Таке у відеозверненні до глядачів та читачів анонсував журналіст "Дорожнього контролю" Віталій Косенко.

Перед розглядом "міліцейської" апеляції про скасування протоколів активісти "Дорожнього контролю" зустрінуться із закарпатцями (ВІДЕО)

Як повідомив Віталій Косенко у відеоролику, 16 березня в Апеляційному суді Закарпатської області відбудеться перше засідання за апеляцією, якою міліція оскаржила постанову Воловецького райсуду щодо скасування протоколів про злісну непокору міліції, складених на активістів "Дорожнього контролю" на посту в Нижніх Воротах на Воловеччині.

Апеляційний суд наразі розглядатиме апеляцію поки лише по одному з активістів, втім, адвокат "дорожньоконтролівців" має намір клопотати про об'єднання справ в одну.

Засідання із розглядом "міліцейської" апеляції заплановане в Апеляційному суді Закарпатської області на 14.00. Незадовго ж до засідання активісти планують з метою спілкування зустрітись із небайдужими закарпатцями. На зустріч під Апеляційний суд запрошують на 12.00.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, міліція Шаранича апелювала постанову про скасування протоколів про злісну непокору міліції, складених на активістів "Дорожнього контролю" на посту в Нижніх Воротах на Воловеччині після затримання їх із застосуванням грубої фізичної сили.

Як відомо, 12 лютого за підсумком засідання Воловецького райсуду з розглядом протоколів, складених правоохоронцями з посиланням на ст. 185 КУоАП на активістів ГО "Дорожній контроль" під час конфлікту на посту у Нижніх Воротах, було скасовано складені тієї ночі правоохоронцями міліції Шаранича протоколи і визнано дії працівників міліції неправомірними. 

12 березня 2015р.

Теги: апеляція, розгляд, протоколи, Дорожній контроль

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини