Подружжя сепаратистів з Первомайська переховується на Закарпатті

Учасниця сепаратистських мітингів, член Первомайської міської ради від Партії регіонів Маргарита Фомічова переховується на Закарпатті разом з чоловіком, також депутатом «ПР» Анатолієм Фомічовим.

Подружжя сепаратистів з Первомайська переховується на Закарпатті

Про це кореспонденту informator.lg.ua повідомило інформоване джерело.

Відзначимо, що Фомічов був начальником управління освіти міста Первомайська, а його дружина - директор Первомайського професійного ліцею. Маючи вплив на керівників місцевих шкіл, Анатолій Фомічов відкрив виборчі дільниці для проведення референдуму 11 травня в усіх навчальних закладах міста.

На мітингу 3 червня в Первомайську Маргарита Іванівна заявляла, що по-національності вона «русская», незважаючи на те, що Україна для неї завжди була «батьківщиною».

14 березня 2015р.

Теги: сепаратист, Первомайськ

Коментарі

Закарпатець 2015-03-16 / 19:18:10
Де тота баба жиє............

Еміль 2015-03-15 / 11:20:58
Ось вам і люстративний тест для СБУ. Чи пройде? Давайте прослідкуємо.

Петро 2015-03-15 / 10:28:24
Добереся до них СБУ, добереся, куди они дінутся

закарпатка 2015-03-15 / 09:06:38
А де СБУ,чому сепари так вільно себе почувають на Закарпатті?Що вони стали іншими - ніколи!Скоріше за все збирають інформацію,щоб в момент Х вдарити в спину!

Тячівець 2015-03-15 / 00:33:14
м.Тячів, автовокзал. Там тільки одне кафе, і їх дім! До речі це дуже мерзька людина, повно інфи в гуглі! Тячівські мєнти куплені ним і його прихвостнями з потрохами!!!

Ужгородец 2015-03-14 / 22:23:35
Адресок напишите,пожайлуста!!!!!

закарпатець 2015-03-14 / 20:42:47
А що на Закарпатті немає служби СБУ? Якщо пишуть інформацію, то не просто так, а стовідсотково знають. То чому в мовчанку грають?

миша 2015-03-14 / 20:12:52
адресок подкиньте буду благодари

Патріот 2015-03-14 / 20:00:46
А Маринець Роман Андрійович, який являється керівником злочинного угрупування, яке в минулому році затримали, та яке вчинило ряд резонансних розбоїв. Зараз він знаходиться у розшуку, бо якимось чудом (думаю всім зрозуміло яким) йому вдалося втекти?
Зараз дана особа є полковником та займає посаду начальника внутрішньої безпеки ДНР.
Але це все дрібниці, найцинічніше у всій цій історії те, що роки наші хлопці вмирають на Сходи воюючи за нашу Батьківщину, у цього сепаратиста у Тячеві і далі працює і процвітає бізнес, ресторан на автовокзалі, сауна, м’ясний магазин, і жоден орган, праві сектора чи народні самооборони його родичів (дружину, батька, які й самі є потенційними сепарами) навіть не думають перевірити чи допитати. Ось так, все у нас нормально, все у нас в державі окей.
Дуже прошу Вас журналісти, не залиште це так просто, перевірте цю інформацію, на Вас остання надія!!!

випадковий 2015-03-14 / 19:29:02
чомуж ти суко невтекла у бурятію

НОВИНИ: Політика

22:44
/ 2
На Закарпатті провели масові заходи за участю представників "Опозиційної платформи "За життя" та "Партії угорців України "КМКС"
22:18
/ 1
ДПУУ ще не домовилася з ТУКЗом і хоче висунути власного кандидата
12:07
/ 1
В Ужгороді з’явилися нові білборди потенційних учасників виборів, а рекламу "Європейської солідарності" зіпсували фарбою
18:31
/ 12
"Карпатська Січ" також закликала "вберегти Ужгород від чергової сепаратистської ганьби"
12:23
/ 5
"Свобода" вслід за "Просвітою" висловилася проти перейменування вулиці в Ужгороді іменем "відвертого сепаратиста"
17:22
/ 26
Найменувати вулицю іменем манкурта є ляпасом українцям
21:05