Подружжя сепаратистів з Первомайська переховується на Закарпатті

Учасниця сепаратистських мітингів, член Первомайської міської ради від Партії регіонів Маргарита Фомічова переховується на Закарпатті разом з чоловіком, також депутатом «ПР» Анатолієм Фомічовим.

Подружжя сепаратистів з Первомайська переховується на Закарпатті

Про це кореспонденту informator.lg.ua повідомило інформоване джерело.

Відзначимо, що Фомічов був начальником управління освіти міста Первомайська, а його дружина - директор Первомайського професійного ліцею. Маючи вплив на керівників місцевих шкіл, Анатолій Фомічов відкрив виборчі дільниці для проведення референдуму 11 травня в усіх навчальних закладах міста.

На мітингу 3 червня в Первомайську Маргарита Іванівна заявляла, що по-національності вона «русская», незважаючи на те, що Україна для неї завжди була «батьківщиною».

14 березня 2015р.

Теги: сепаратист, Первомайськ

Коментарі

Закарпатець 2015-03-16 / 19:18:10
Де тота баба жиє............

Еміль 2015-03-15 / 11:20:58
Ось вам і люстративний тест для СБУ. Чи пройде? Давайте прослідкуємо.

Петро 2015-03-15 / 10:28:24
Добереся до них СБУ, добереся, куди они дінутся

закарпатка 2015-03-15 / 09:06:38
А де СБУ,чому сепари так вільно себе почувають на Закарпатті?Що вони стали іншими - ніколи!Скоріше за все збирають інформацію,щоб в момент Х вдарити в спину!

Тячівець 2015-03-15 / 00:33:14
м.Тячів, автовокзал. Там тільки одне кафе, і їх дім! До речі це дуже мерзька людина, повно інфи в гуглі! Тячівські мєнти куплені ним і його прихвостнями з потрохами!!!

Ужгородец 2015-03-14 / 22:23:35
Адресок напишите,пожайлуста!!!!!

закарпатець 2015-03-14 / 20:42:47
А що на Закарпатті немає служби СБУ? Якщо пишуть інформацію, то не просто так, а стовідсотково знають. То чому в мовчанку грають?

миша 2015-03-14 / 20:12:52
адресок подкиньте буду благодари

Патріот 2015-03-14 / 20:00:46
А Маринець Роман Андрійович, який являється керівником злочинного угрупування, яке в минулому році затримали, та яке вчинило ряд резонансних розбоїв. Зараз він знаходиться у розшуку, бо якимось чудом (думаю всім зрозуміло яким) йому вдалося втекти?
Зараз дана особа є полковником та займає посаду начальника внутрішньої безпеки ДНР.
Але це все дрібниці, найцинічніше у всій цій історії те, що роки наші хлопці вмирають на Сходи воюючи за нашу Батьківщину, у цього сепаратиста у Тячеві і далі працює і процвітає бізнес, ресторан на автовокзалі, сауна, м’ясний магазин, і жоден орган, праві сектора чи народні самооборони його родичів (дружину, батька, які й самі є потенційними сепарами) навіть не думають перевірити чи допитати. Ось так, все у нас нормально, все у нас в державі окей.
Дуже прошу Вас журналісти, не залиште це так просто, перевірте цю інформацію, на Вас остання надія!!!

випадковий 2015-03-14 / 19:29:02
чомуж ти суко невтекла у бурятію

НОВИНИ: Політика

14:54
У Берегові "п'яна" автівка вилетіла в кювет
23:16
/ 20
Зеленський звільнив Басарабу з посади голови Рахівської РДА і призначив на його місце Медвідя
17:59
/ 15
Старий скандальний "антимайданівський" експрокурор Мукачева пройшов переатестацію у новий Офіс Генпрокурора
18:02
/ 1
Двоє членів "мукачівської" ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
14:01
/ 36
Керівником Міжгірської РДА погоджено Олега Лесіва
11:19
/ 2
На Виноградівщині офіційно представили нового керівника району
05:50
/ 36
Фінансові афери, фіктивні дипломи та педофілія: найгучніші скандали за участі лідерів Товариства угорської культури Закарпаття
12:17
/ 21
Голова Закарпатської ОДА Бондаренко опинився на останньому місці у рейтингу "губернаторів"
16:54
/ 6
В Ужгороді також окреслили #ЧервоніЛінії для Зеленського
05:57
/ 18
Бондаренко офіційно представив нового голову Ужгородської РДА
15:47
/ 34
Міністерка освіти зустрілася з представниками угорської громади Закарпаття
12:41
/ 5
Закарпатські нардепи увійшли до новоствореної парламентської групи "Довіра"
03:50
/ 8
Посольство України в Угорщині відреагувало на інформацію про "російський" Крим на державному телеканалі країни
03:07
/ 20
Зеленський призначив головою Виноградівської РДА Василя Кіша, а Ужгородської – Вячеслава Дворського
14:51
/ 4
Головою Свалявської РДА призначено Романа Тарабія
10:23
/ 5
Новим очільником Іршавщини став Віктор Товстий
03:43
/ 13
Один з центральних телеканалів Угорщини називає Крим російським
03:19
/ 11
Глава МЗС Угорщини звинуватив українські спецслужби в, начебто, тиску на угорців Закарпаття
11:47
/ 3
Угорщина не просила в РФ допомоги у захисті меншин в Україні
11:23
У Києві призначено нових керівників митних постів і структурних підрозділів на митниці Закарпаття – журналіст
15:20
/ 17
Росія заявила про прохання Угорщини допомогти "захистити права" нацменшин в Україні
22:01
/ 10
МЗС вручило ноту протесту послу Угорщини за слова про автономію угорців Закарпаття
01:52
/ 18
Депутати Берегова просять створення на Закарпатті окремого "угорського" повіту
21:26
/ 14
Псевдоактивіста Данацка "зарядили" копати кримінал проти "постмайданного" Щадея
18:52
/ 94
Медведчук особисто прибув на Закарпаття, щоби провести конференцію обласного осередку ОПЗЖ
» Всі новини