"Заборона" мобілізованим закарпатцям служити у 128-й бригаді не принесе нічого доброго – Балога

"Закарпатцям, яких мобілізують для захисту держави, не дають можливості проходити службу у нашій 128-й гірсько-піхотній бригаді. Так вирішив Генеральний штаб", – повідомляє народний депутат Віктор Балога.

"Заборона" мобілізованим закарпатцям служити у 128-й бригаді не принесе нічого доброго – Балога

І запитує: "Кому від цього легше? Армії, військовослужбовцям, їхнім батькам, нам, які займаються забезпеченням наших вояків?"

"Просто, якщо вони будуть розкидані по всій Україні, по різних військових частинах, це унеможливить систематизацію та логістику волонтерської допомоги і посилок від батьків. Можливо для когось це буде таємницею, але 128-ма бригада весь цей час виживала лише за рахунок неї. Громада Закарпаття стала професійним тилом для своїх земляків на Сході, – пише політик на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. –Тому, не розумію, в чому логіка таких рішень. Якщо не можете забезпечити армію усім необхідним, якщо не можете гарантувати бійцям допомогу, опіку і захист, то не заважайте тим, хто робить цю роботу всупереч, а не завдяки Міністерству оборони і Генеральному штабу".

"Пане Президенте, ми з Вами знаємо, що мобілізаційна кампанія на Закарпатті бажає бути кращою. Давайте дозволимо тим, хто йде захищати нашу державу, нести службу в 128-й гірсько-піхотній бригаді, згідно з  військово-обліковою спеціальністю. Це значно покращить моральний дух мобілізованих, і дасть нам можливість більш ефективно допомагати в забезпеченні наших земляків.

Більше того, вважаю, що в кожній області місцевий бізнес має взяти шефство над тими військовими частинами, які беруть участь в обороні держави. Житомиряни – над 95-ю бригадою, бізнесмени Миколаєва – над 79-ю, Дніпропетровська – над 93-ю і т.д.. Знаю, що ця робота і так проводиться, але хаотично і безсистемно. А якщо за кожною областю чітко закріпити підшефні військові частини, впевнений, усім від цього буде лише краще", – вважає В.Балога.

01 березня 2015р.

Теги: 128 бригада, мобілізація

НОВИНИ: Політика

13:47
На Закарпатті затримали ключового співучасника міжнародної кіберзлочинної групи, який інсценував власну смерть Фото новина
19:39
/ 5
Скандальний ужгородський депутат від ОПЗЖ Павло Маєрчик оскаржив арешт майна
11:20
/ 8
"Закарпаття онлайн" повертає "Угорщину" з великої літери, орбан залишається "малим"
23:56
Зміна влади або революція? Чи готова Угорщина до фальсифікації виборів та що буде з Орбаном
11:52
/ 5
У церкві на Закарпатті роздавали паски з листівками від нардепа Крулька Фото новина
17:18
/ 11
Зеленський зустрівся з угорською громадою на Закарпатті
10:14
/ 7
Дружина нардепа Лаби, який декларує старі "Латвію" і "Таврію", купила Audi e-tron за мільйон
16:26
/ 13
Мер Ужгорода їздить на автомобілях брата та колишньої дружини
20:21
/ 13
Очільники БЕБ Волині та Закарпаття звільнилися на тлі скандалу про їхні статки
21:41
/ 2
Російська ІПСО, спрямована на угорців Закарпаття, демонструє масштаби втручання рф в угорські вибори на боці орбана – Сибіга
14:24
/ 47
На темі об'єднання вишів ситуацію в УжНУ розхитують колишні соратники Медведчука з СДПУ(о)
23:44
/ 2
Академік Микола Мушинка про політичне русинство
16:35
/ 9
Суд арештував майно депутата Ужгородської міськради від ОПЗЖ Маєрчика
17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 4
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 5
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 7
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
» Всі новини